Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 28 қазандағы № 195 шешімінің 2-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 132 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 7-тармағына, 43-тармағының 2-тармақшасына және 48-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Көлік құралы паспортының (көлік құралы шассиі паспортының) және өздігінен жүретін машина мен басқа да техника түрлері паспортының бірыңғай нысандарын енгізу және электрондық паспорттар жүйелерін ұйымдастыру туралы келісімді іске асыру жөніндегі жұмыс тобы туралы" 2014 жылғы 28 қазандағы № 195 шешімінің 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
А. Слепнев

О признании утратившим силу пункта 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 октября 2014 г. № 195
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 октября 2015 года № 132
В соответствии с пунктом 7, подпунктом 2 пункта 43 и пунктом 48 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившим силу пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 октября 2014 г. № 195 «О рабочей группе по реализации Соглашения о введении единых форм паспорта транспортного средства (паспорта шасси транспортного средства) и паспорта самоходной машины и других видов техники и организации систем электронных паспортов».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии         А. Слепнев