Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жатқызылған тауарларға қойылатын Бірыңғай санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптардың ІІ тарауының 19-бөліміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 162 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 57-бабы 2-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 20-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 28 мамырдағы № 299 шешімімен бекітілген Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жатқызылған тауарларға қойылатын Бірыңғай санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптардың ІІ тарауының 19-бөлімі мынадай мазмұндағы 4.4-тармақпен толықтырылсын:
"4.4. Салқындататын сұйықтықтарда (ЕАЭО СЭҚ ТН коды 3820 00 000 0) метил спиртінің (массалық үлесі) 0,05% артық болуына жол берілмейді".
2. Осы Шешім Еуразиялық экономикалық комиссияның Кеден одағының "Майлау материалдарына, майларға және арнайы сұйықтықтарға қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентіне (КО ТР 030/2012) салқындататын сұйықтықтарда (ЕАЭО СЭҚ ТН 3820 00 000 0 коды) метил спиртінің (массалық үлесі) 0,05% аспайтын деңгейде болу көрсеткішін белгілеу бөлігінде өзгерістер енгізу туралы шешімі күшіне енген күннен бастап, алайда Осы Шешім ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О внесении изменений в раздел 19 главы II Единых санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований к товарам, подлежащим санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 декабря 2015 года № 162
В соответствии с пунктом 2 статьи 57 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 20 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Раздел 19 главы II Единых санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований к товарам, подлежащим санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю), утвержденных Решением Комиссии Таможенного союза от 28 мая 2010 г. № 299, дополнить пунктом 4.4 следующего содержания:
«4.4. Не допускается содержание метилового спирта (массовая доля) в охлаждающих жидкостях (код 3820 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС) более 0,05 %».
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты вступления в силу решения Совета Евразийской экономической комиссии о внесении изменений в части установления показателя содержания метилового спирта (массовой доли) в охлаждающих жидкостях (код 3820 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС) на уровне не более 0,05 % в технический регламент Таможенного союза «О требованиях к смазочным материалам, маслам и специальным жидкостям» (ТР ТС 030/2012), но не ранее 30 календарных дней с даты официального опубликования настоящего Решения.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко