Еуразиялық экономикалық комиссияның 2015 – 2016 жылдарға арналған ғылыми-зерттеу жұмыстары жоспарына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 қазандағы № 114 өкімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағының 13-тармақшасына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 130-тармағына және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Төрағасының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 231 бұйрығымен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияда ғылыми зерттеулермен байланысты қызметті ұйымдастыру тәртібінің 11-тармағына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 37 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның 2015 – 2016 жылдарға арналған ғылыми-зерттеу жұмыстары жоспарына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 12 қазандағы
№ 114 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2015 – 2016 жылдарға арналған ғылыми-зерттеу жұмыстары жоспарына енгізілетін Ө З Г Е Р І С Т Е Р
ІІ бөлімде:
а) екінші бағанда 1-тармақтағы "Макроэкономикалық саясат департаменті" деген кіші бөлімдегі "2015 жылғы желтоқсан" деген сөздер "2016 жыл" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 8-тармақтағы "Сауда саясаты департаменті" деген кіші бөлімдегі "Еуразиялық экономикалық одақтың Африка елдерімен сауда-экономикалық қарым-қатынастарының жай-күйін жалпы талдау және оларды дамыту жөніндегі ұсынымдарды дайындау" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық одақтың Корея Республикасымен сауда-экономикалық қарым-қатынастарын одан әрі дамытуға тәсілдерді айқындау" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в план научно-исследовательских работ Евразийской экономической комиссии на 2015 – 2016 годы
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 октября 2015 года № 114
В соответствии с подпунктом 13 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), пунктом 130 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, и пунктом 11 Порядка организации в Евразийской экономической комиссии деятельности, связанной с научными исследованиями, утвержденного приказом Председателя Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 июля 2012 г. № 231:
1. Внести в план научно-исследовательских работ Евразийской экономической комиссии на 2015 – 2016 годы, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 37, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 12 октября 2015 г. № 114
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в план научно-исследовательских работ Евразийской
экономической комиссии на 2015 – 2016 годы
В разделе II:
а) в подразделе «Департамент макроэкономической политики» в пункте 1 в графе второй слова «декабрь 2015 г.» заменить словами «2016 год»;
б) в подразделе «Департамент торговой политики» в пункте 8 слова «Общий анализ состояния торгово-экономических отношений Евразийского экономического союза со странами Африки и подготовка рекомендаций по их развитию» заменить словами «Определение подходов к дальнейшему развитию торгово-экономических отношений Евразийского экономического союза с Республикой Корея».