Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің макроэкономикалық және валюта-қаржы саясаты салаларындағы ынтымақтастығын тереңдету туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 9 Өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің макроэкономикалық және валюта-қаржы саясаты салаларындағы ынтымақтастығын тереңдетудің орындылығы және осындай ынтымақтастықтың бағыттары туралы баяндамасы назарға алынып:
1. Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қаржылық тұрақтылық пен экономикалық өсуді қамтамасыз етудің тәсілдерін талқылау, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің макроэкономикалық және валюта-қаржы саясаты салаларындағы ынтымақтастығын тереңдету мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің экономика министрліктері, қаржы министрліктері, орталық (ұлттық) банктері басшыларының Еуразиялық экономикалық комиссияның қатысуымен кеңесін өткізу туралы ұсыныс мақұлдансын.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің экономика министрліктері, қаржы министрліктері, орталық (ұлттық) банктері басшыларының қатысуын қамтамасыз етсін.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерімен, орталық (ұлттық) банктерімен бірлесіп, 2015 жылдың ІV тоқсанында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер экономикаларының орнықтылығын арттыру жөніндегі интеграциялық шаралар туралы баяндаманы ұсынсын.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

Об углублении сотрудничества государств – членов Евразийского экономического союза в сферах макроэкономической и валютно-финансовой политики
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 29 мая 2015 года № 9
Приняв к сведению доклад Евразийской экономической комиссии о целесообразности углубления сотрудничества государств – членов Евразийского экономического союза в сферах макроэкономической и валютно-финансовой политики и направлениях такого сотрудничества:
1. Одобрить предложение о проведении совещания руководителей министерств экономики, министерств финансов, центральных (национальных) банков государств – членов Евразийского экономического союза с участием Евразийской экономической комиссии с целью согласования подходов к обеспечению финансовой стабильности и экономического роста в рамках Евразийского экономического союза, углубления сотрудничества государств – членов Евразийского экономического союза в сферах макроэкономической и валютно-финансовой политики.
Правительствам государств – членов Евразийского экономического союза обеспечить участие руководителей министерств экономики, министерств финансов, центральных (национальных) банков государств – членов Евразийского экономического союза в указанном совещании.
2. Евразийской экономической комиссии совместно с правительствами, национальными (центральными) банками государств – членов Евразийского экономического союза представить в IV квартале 2015 г. доклад об интеграционных мерах по повышению устойчивости экономик государств – членов Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации