Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кейбір тропиктік түрдегі сүректен жасалған ағаш материалдарының жекелеген түрлеріне қатысты кедендік әкелу бажы мөлшерлемесін белгілеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 20 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. ЕАЭО СЭҚ ТН 4408 39 850 кодымен сыныпталатын, кейбір тропиктік түрдегі сүректен жасалған ағаш материалдарының жекелеген түрлеріне қатысты кедендік әкелу бажы мөлшерлемесі 2016 жылғы 1 маусымнан бастап қоса алғанда 2019 жылғы 31 мамырға дейінгі аралықта кедендік құнның 0 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне 13С ескертпедегі (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) "қоса алғанда 31.05.2016 дейінгі аралықта" деген сөздер "қоса алғанда 31.05.2019 дейінгі аралықта" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссияның Сауда жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) В.О.Никишина осы Шешімнің 1-тармағында көрсетілген тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу мониторингін жүргізуді қамтамасыз етсін және қажет болған кезінде осы Шешімнің 1-тармағында көрсетілген кедендік әкелу бажы мөлшерлемесінің қолданылу мерзімін ұзарту туралы мәселені Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы отырысының қарауына енгізсін.
4. Осы Шешім 2016 жылғы 1 маусымнан бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т.Саркисян

Об установлении ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов лесоматериалов из древесины некоторых тропических пород
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 марта 2016 года № 20.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить ставку ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) в отношении отдельных видов лесоматериалов из древесины некоторых тропических пород, классифицируемых кодом 4408 39 850 9 ТН ВЭД ЕАЭС, в размере 0 процентов от таможенной стоимости с 1 июня 2016 г. по 31 мая 2019 г. включительно.
2. В примечании 13С к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) слова "по 31.05.2016 включительно" заменить словами "по 31.05.2019 включительно".
3. Члену Коллегии (Министру) по торговле Евразийской экономической комиссии Никишиной В.О. обеспечить проведение мониторинга ввоза товара, указанного в пункте 1 настоящего Решения, на таможенную территорию Евразийского экономического союза и при необходимости внести для рассмотрения на заседании Коллегии Евразийской экономической комиссии вопрос о продлении срока действия ставки ввозной таможенной пошлины, указанной в пункте 1 настоящего Решения.
4. Настоящее Решение вступает в силу с 1 июня 2016 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян