Кеден одағының "Төменвольтті жабдықтың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентін (КО ТР 004/2011) іске асыру үшін қажетті іс-шаралар жоспарына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 30 тамыздағы № 100 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа №1 қосымша) 43-тармағының 15-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 895 шешімімен бекітілген Кеден одағының "Төменвольтті жабдықтың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентін (КО ТР 004/2011) іске асыру үшін қажетті іс-шаралар жоспарының "Кеден одағының "Төменвольтті жабдықтың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентін (КО ТР 004/2011) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" бөлімінің 10, 11, 14 және 15-позиициялары алып тасталсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т.Саркисян

О внесении изменения в план мероприятий, необходимых для реализации технического регламента Таможенного союза "О безопасности низковольтного оборудования" (ТР ТС 004/2011)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 августа 2016 года № 100
В соответствии с подпунктом 15 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Позиции 10, 11, 14 и 15 раздела "Мероприятия по реализации технического регламента Таможенного союза "О безопасности низковольтного оборудования" ТР ТС 004/2011" плана мероприятий, необходимых для реализации технического регламента Таможенного союза "О безопасности низковольтного оборудования" (ТР ТС 004/2011), утвержденного Решением Комиссии Таможенного союза от 9 декабря 2011 г. № 895, исключить.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян