Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 28 мамырдағы № 299 шешімінің 2-1 тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы № 118 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 57-бабының 2-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 20-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. "Еуразиялық экономикалық одақта санитариялық шараларды қолдану туралы" Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 28 мамырдағы № 299 шешімінің 2-1 тармағы он үшінші абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- 2017 жылғы 15 қарашаға дейін – 13-бөлім бойынша. "Сигареттерге және темекі шикізатына қойылатын талаптар" бөлімі бойынша көрсетілген техникалық регламенттің күшіне енуіне байланысты, Кеден одағының "Темекі өніміне арналған техникалық регламент" (КО ТР 035/2014) техникалық регламентінің техникалық реттеу объектісі болып табылатын өнімге қойылатын талаптар бөлігінде.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменения в пункт 2-1 Решения Комиссии Таможенного союза от 28 мая 2010 г. № 299
Решение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 25 октября 2016 года № 118
В соответствии c пунктом 2 статьи 57 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 20 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Пункт 2-1 Решения Комиссии Таможенного союза от 28 мая 2010 г. № 299 «О применении санитарных мер в Евразийском экономическом союзе» после абзаца тринадцатого дополнить абзацем следующего содержания:
«- до 15 ноября 2017 года – по разделу 13. «Требования к сигаретам и табачному сырью» в части требований к продукции, являющейся объектом технического регулирования технического регламента Таможенного союза «Технический регламент на табачную продукцию» (ТР ТС 035/2014), в связи с вступлением в силу указанного технического регламента.».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян