Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес жазбаларға арналған қағаз блоктарын сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 8 қарашадағы № 142 шешімі
Кеден одағы Кеден кодексінің 52-бабының 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Естелік жазбаларды жазуға арналған, бір жақ жиегінен желіммен өзара бекітілген желімді жабындысы бар қағаз парақтарынан тұратын, әртүрлі мөлшердегі және әртүрлі түстегі тік бұрышты (шаршы) нысандағы әртүрлі беттерге жабысуға (қайта жабысуға) қабілетті жазбаларға арналған қағаз блоктары Сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасын түсіндірудің 1 және 6 негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 4820 10 300 0 кіші қосалқы позициясында сыныпталады.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О классификации бумажных блоков для заметок в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 8 ноября 2016 года № 142
В соответствии с пунктом 7 статьи 52 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Бумажные блоки для заметок, предназначенные для написания памятных записей, состоящие из листков бумаги с клеевым покрытием, скрепленных между собой клеем по одному краю, способных к приклеиванию (переклеиванию) на различные поверхности, прямоугольной (квадратной) формы, различных размеров и цветов, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицируются в подсубпозиции 4820 10 300 0 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян