Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 30 тамыздағы № 122 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 9 өкімімен бекітілген Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына Қырғыз Республикасынан мына адамдар енгізілсін:
Байгазиев
Талайбек Аскарович
-
"Ұлттық энергетикалық холдингтік компания" ашық акционерлік қоғамының электр энергиясын генерациялау мен беру секторының меңгерушісі
Мырзаканов
Кубан Нуржанович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Садыков
Нурлан Маткасымович
-
"Ұлттық энергетикалық холдингтік компания" ашық акционерлік қоғамының басқарма төрағасының бірінші орынбасары;
б) Консультативтік комитеттің құрамынан Джунушалиев Т.Ш. және Калиев А.Р. шығарылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссияның Энергетика және инфрақұрылым жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) А.О.Жунусов Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің отырыстарында төрағалық етеді (Консультативтік комитеттің төрағасы) деп белгіленсін.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 9 наурыздағы "Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы" №19 өкімінің 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по электроэнергетике
Распоряжение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 30 августа 2016 года № 122.
Примечание РЦПИ!
Распоряжение вступило в силу 31.08.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
1. Внести в состав Консультативного комитета по электроэнергетике, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 г. № 9, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета от Кыргызской Республики следующих лиц:
Байгазиев
Талайбек Аскарович
-
заведующий сектором генерации и передачи электроэнергии открытого акционерного общества "Национальная энергетическая холдинговая компания"
Мырзаканов
Кубан Нуржанович
-
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
Садыков
Нурлан Маткасымович
-
первый заместитель председателя правления открытого акционерного общества "Национальная энергетическая холдинговая компания";
б) исключить из состава Консультативного комитета Джунушалиева Т.Ш. и Калиева А.Р.
2. Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10.04.2018 № 64 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
3. Признать утратившим силу пункт 2 распоряжения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 марта 2016 г. № 19 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по электроэнергетике".
4. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян