Корея Республикасымен еркін сауда туралы келісім жасасу мәселелері туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2016 жылғы 18 қазандағы № 20 Өкімі
1. Корея Республикасымен еркін сауда туралы келісім жасасу туралы мәселені зерделеу жөніндегі жұмысты жалғастырған орынды деп саналсын, Корея Республикасымен бірлескен зерттеу тобы қалыптастырылсын және тиісті консультациялар өткізілсін.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 18 өкіміне сәйкес жүргізілген ғылыми-зерттеу жұмыстары негізінде бірлескен зерттеу тобының баяндамасы қалыптастырылсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Корея Республикасымен еркін сауда туралы келісім жасасудың орындылығы туралы мәселені зерделеу жөніндегі жұмыстың нәтижелері туралы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысында баяндасын.
4. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
В.Габриелян
Беларусь Республикасынан
В.Матюшевский
Қазақстан Республикасынан
А.Мамин
Қырғыз Республикасынан
О.Панкратов
Ресей Федерациясынан
И.Шувалов

О вопросах заключения соглашения о свободной торговле с Республикой Корея
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 октября 2016 года № 20
1. Считать целесообразным продолжение работы с Республикой Корея по изучению вопроса о заключении соглашения о свободной торговле, сформировать с Республикой Корея совместную исследовательскую группу и провести соответствующие консультации.
2. Сформировать доклад совместной исследовательской группы на основе проведенной в соответствии с распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 21 августа 2015 г. № 18 научно-исследовательской работы.
3. Коллегии Евразийской экономической комиссии доложить о результатах работы по изучению вопроса о целесообразности заключения соглашения о свободной торговле с Республикой Корея на очередном заседании Совета Евразийской экономической комиссии.
4. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян В. Матюшевский А. Мамин О. Панкратов И. Шувалов