Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысын өткізу уақыты мен орны туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 12 Өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 89 шешімімен бекітілген Еуразиялық үкіметаралық кеңестің отырыстарын өткізуді ұйымдастыру тәртібінің 3-тармағына сәйкес:
1. Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырыстары 2016 жылғы тамыздың екінші он күндігінде Ресей Федерациясының Сочи қаласында және 2016 жылғы 28 қазанда Беларусь Республикасының Минск қаласында өткізілетін болып айқындалсын.
2. Осы Өкім қабылдаған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О времени и месте проведения очередного заседания Евразийского межправительственного совета
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 20 мая 2016 года № 12
Примечание РЦПИ!
Распоряжение вступило в силу 20.05.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
В соответствии с пунктом 3 Порядка организации проведения заседаний Евразийского межправительственного совета, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 21 ноября 2014 г. № 89:
Определить, что очередные заседания Евразийского межправительственного совета состоятся во второй декаде августа 2016 г. в городе Сочи Российской Федерации и 28 октября 2016 г. в городе Минске Республики Беларусь.
Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Кыргызской
Республики
От
Российской
Федерации