Сыртқы экономикалық қызметті реттеу жүйесінде "бірыңғай терезе" механизмін дамытудың негізгі бағыттарын іске асыру кезінде пайдаланылатын терминдердің глоссарийі туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 30 тамыздағы № 14 ұсынымы.
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 19 шешімімен бекітілген Сыртқы экономикалық қызметті реттеу жүйесінде "бірыңғай терезе" механизмін дамытудың негізгі бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының ХІІ бөлімінің 5.1-тармағын орындау және "бірыңғай терезе" ұлттық механизмдерін іске асыру кезінде терминологиялық аппаратты бірыңғай түсіндіруді қалыптастыру мақсатында
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге осы Ұсыным Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күннен бастап Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында http://www.eurasiancommission.org/ru/ act/tam_sotr/edinoe_okno/Pages/glossary.аspx.адресі бойынша орналастырылған Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 68 шешімімен бекітілген Сыртқы экономикалық қызметті реттеу жүйесінде "бірыңғай терезе" механизмін дамытудың негізгі бағыттарын іске асыру кезінде пайдаланылатын терминдердің глоссарийін басшылыққа алуды ұсынады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О глоссарии терминов, используемых при реализации Основных направлений развития механизма "единого окна" в системе регулирования внешнеэкономической деятельности
Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 августа 2016 года № 14
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 31.08.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
Коллегия Евразийской экономической комиссии в целях исполнения пункта 5.1 раздела XII плана мероприятий по реализации Основных направлений развития механизма «единого окна» в системе регулирования внешнеэкономической деятельности, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 19, и формирования единообразного понимания терминологического аппарата при реализации национальных механизмов «единого окна»
рекомендует государствам – членам Евразийского экономического союза с даты опубликования настоящей Рекомендации на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет» руководствоваться глоссарием терминов, используемых при реализации Основных направлений развития механизма «единого окна» в системе регулирования внешнеэкономической деятельности, утвержденных Решением Высшего Евразийского экономического совета от 29 мая 2014 г. № 68, который размещен на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет» по адресу: http://www.eurasiancommission.org/ru/act/tam_sotr/edinoe_okno/Pages/glossary.aspx.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т.Саркисян