Құрамында кемінде 45 мас.% қорғасын бар кендерге және қорғасын концентраттарына қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажы ставкасын белгілеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 20 маусымдағы № 66 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы Шарттың 42 және 45-баптарына, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы Шартқа № 1 қосымша) 16 және 18-тармақтарына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. ЕАЭО СЭҚ ТН 2607 00 000 1 кодымен жіктелетін құрамында кемінде 45 мас. % қорғасын бар кендерге және қорғасын концентратына қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажының ставкасы (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) 2017 жылғы 25 мамыр – 2019 жылғы 24 мамырды қоса алғандағы аралықта кедендік құнның 0 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) ЕАЭО СЭҚ ТН 2607 00 000 1 кодындағы позиция төртінші графада "43С)" ескертуіне сілтемемен толықтырылсын;
б) Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертулер мынадай мазмұндағы 43С ескертумен толықтырылсын:
"43С) Кедендік әкелу бажының кедендік құнның 0 (нөл) % мөлшеріндегі ставкасы 25.05.2017 – 24.05.2019 қоса алғандағы аралықта қолданылады.".
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде 2017 жылғы 2 қыркүйектен кейін күшіне енеді және 2017 жылғы 25 мамырдан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

Об установлении ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении руд и концентратов свинцовых с содержанием свинца не менее 45 мас.%
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 20 июня 2017 года № 66. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктами 16 и 18 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить ставку ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) в отношении руд и концентратов свинцовых с содержанием свинца не менее 45 мас.%, классифицируемых кодом 2607 00 000 1 ТН ВЭД ЕАЭС, в размере 0 процентов от таможенной стоимости с 25 мая 2017 г. по 24 мая 2019 г. включительно.
2. Внести в Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) позицию с кодом 2607 00 000 1 ТН ВЭД ЕАЭС в графе четвертой дополнить ссылкой на примечание "43С)";
б) примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза дополнить примечанием 43С следующего содержания:
"43С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 25.05.2017 по 24.05.2019 включительно.".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 2 сентября 2017 г., и распространяется на правоотношения, возникшие с 25 мая 2017 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян