Тауарларға декларация толтыру тәртібі туралы нұсқаулыққа өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 91 шешімі
Кеден одағының Кеден кодексінің 180-бабы 1-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 257 шешімімен бекітілген Тауарларға декларация толтыру тәртібі туралы нұсқаулыққа мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 15-тармақтың 29-тармақшасының қырық сегізінші абзацында (кестеден кейін) "соңғы нөмірі" деген сөздер "соңғы нөмірлері" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 18-тармақтың 14-тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ресей Федерациясында 10 нөмірі бақылау белгілерімен таңбалауға жататын және экспорт, уақытша әкелу және реэкспорт кедендік рәсімдеріне орналастырылған тауарлар тізбесіне енгізілген тауарлар үшін, егер мұндай тауарларға бақылау (сәйкестендіру) белгілері салынған болса – салынған бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің саны және қос нүктеден кейін бос жолсыз "," айырғыш белгісі арқылы – олардың сәйкестендіру нөмірлері (сәйкестендіргіштер) көрсетіледі.
Салынған бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің ретімен берілген сәйкестендіру нөмірлері (сәйкестендіргіштер) сәйкес диапазонның бірінші және соңғы нөмірлерін "-" айырғыш белгісін қою арқылы көрсетіледі;".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в Инструкцию о порядке заполнения декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июля 2017 года № 91
В соответствии с пунктом 1 статьи 180 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Инструкцию о порядке заполнения декларации на товары, утвержденную Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 257, следующие изменения:
а) в абзаце сорок восьмом (после таблицы) подпункта 29 пункта 15 слово "следующих" заменить словом "следующие", слова "последнего номера" заменить словами "последнего номеров";
б) подпункт 14 пункта 18 дополнить абзацами следующего содержания:
"В Российской Федерации под номером 10 указываются для товаров, включенных в перечень товаров, подлежащих маркировке контрольными знаками, и помещаемых под таможенные процедуры экспорта, временного вывоза и реэкспорта, если на такие товары нанесены контрольные (идентификационные) знаки, – количество нанесенных контрольных (идентификационных) знаков и после двоеточия через знак разделителя "," без пробела – их идентификационные номера (идентификаторы).
Идентификационные номера (идентификаторы) нанесенных контрольных (идентификационных) знаков, следующие подряд, указываются путем проставления через знак разделителя "–" первого и последнего номеров соответствующего диапазона;".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
К. Минасян