Кедендік реттеу жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 20 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 22 наурыздағы № 31 өкімімен бекітілген Кедендік реттеу жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Батура
Александр Николаевич
– Беларусь Республикасы Экономика министрлігінің Экономикалық интеграция бас басқармасының нарықтар интеграциясы бөлімі бастығының орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Абдуалиева
Меруерт Құлмұратқызы
– Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Халықаралық экономикалық интеграция департаменті директорының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Тургамбаев
Рысбек Сабырович
– Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасының кеден ісінің перспективалық бағдарламалары бөлімінің бастығы
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Мовсисян
Лилит Самвеловна
– Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Әкімшілік жүргізу әдіснамасы, рәсімдер және қызмет көрсету басқармасы Еуразиялық экономикалық одақтың заңнамасын әдіснамалық қамтамасыз ету бөлімінің бастығы
Погосян
Арман Вачаганович
– Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Әкімшілік жүргізу әдіснамасы, рәсімдер және қызмет көрсету басқармасының бастығы
Сагоян
Геворг Анатольевич
– Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Кедендік бақылау басқармасының бастығы
Орловский
Владимир Николаевич
– Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитеті төрағасының бірінші орынбасары
Бейсенов
Марат Жұмажанұлы
– Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Кедендік бақылау департаментінің директоры
Рахимов
Қуат Жеңісұлы
– Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кіріс комитетінің Кедендік әдіснама департаментінің директоры
Сәдуақасов
Нұрқан Олжабайұлы
– Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылар құқығын қорғау комитеті төрағасының орынбасары
Бейшеналиев
Руслан Куштарбекович
– Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің Кедендік ынтымақтастық басқармасы бастығының орынбасары
Бышовец
Валерий Анатольевич
– Федералдық кеден қызметінің Талдау басқармасы бастығының бірінші орынбасары
Голендеева
Татьяна Николаевна
– Федералдық кеден қызметі басшысының орынбасары;
в) Консультативтік комитет құрамынан А.В.Романовский, А.М.Кәрімов, А.М.Нұрпейісов және Б.З.Байсеркеев шығарылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по таможенному регулированию
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 марта 2017 года № 20.
Сноска. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 116 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
1. Внести в состав Консультативного комитета по таможенному регулированию, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 марта 2016 г. № 31, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Беларусь
Батура Александр Николаевич
– заместитель начальника отдела интеграции рынков Главного управления экономической интеграции Министерства экономики Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Абдуалиева Меруерт Кулмуратовна
– заместитель директора Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Тургамбаев Рысбек Сабырович
– начальник отдела перспективных программ таможенного дела Управления организации таможенного контроля Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Мовсисян Лилит Самвеловна
– начальник отдела методологического обеспечения законодательства Евразийского экономического союза Управления методологии администрирования, процедур и обслуживания Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Погосян Арман Вачаганович
– начальник Управления методологии администрирования, процедур и обслуживания Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Сагоян Геворг Анатольевич
– начальник Управления таможенного контроля Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Орловский Владимир Николаевич
– первый заместитель Председателя Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
Бейсенов Марат Жумажанович
– директор Департамента таможенного контроля Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Рахимов Куат Женисович
– директор Департамента таможенной методологии Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Садвакасов Нуркан Олжабаевич
– заместитель председателя Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Бейшеналиев Руслан Куштарбекович
– заместитель начальника Управления таможенного сотрудничества Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Бышовец Валерий Анатольевич
– первый заместитель начальника Аналитического управления Федеральной таможенной службы
Голендеева Татьяна Николаевна
– заместитель руководителя Федеральной таможенной службы;
в) исключить из состава Консультативного комитета Романовского А.В., Каримова А.М., Нурпеисова А.М. и Байсеркеева Б.З.

2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян