Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы бақылаушы органдардың өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 32 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы №75 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы бақылаушы органдардың өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына  Ресей Федерациясынан "Біріккен көлік-логистика компаниясы" акционерлік қоғамы президентінің кеңесшісі, Ресей өнеркәсіпшілер мен кәсіпкерлер одағының халықаралық ынтымақтастық жөніндегі комитетінің мүшесі Лариса Павловна Коршунова енгізілсін;
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Мелик-Исраелян
Сурен
Самсонович
-
Армения Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Халықаралық ынтымақтастық басқармасының бастығы
Сагоян
Геворг Анатольевич
-
Армения Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Кедендік бақылау басқармасының бастығы
Давыдов
Руслан Валентинович
-
Федералдық кеден қызметі басшысының бірінші орынбасары
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2017 года № 32
1. Внести в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 75, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета от Российской Федерации Коршунову Ларису Павловну – советника президента акционерного общества "Объединенная транспортно-логистическая компания", члена комитета Российского союза промышленников и предпринимателей по международному сотрудничеству;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Мелик-Исраелян Сурен Самсонович
начальник Управления международного сотрудничества Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Сагоян Геворг Анатольевич
начальник Управления таможенного контроля Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Давыдов Руслан Валентинович
первый заместитель руководителя Федеральной таможенной службы.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян