Кеден одағы Комиссиясының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 39 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді жүйелендіру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес тізім бойынша Кеден одағы Комиссиясы шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 13 наурыздағы
№ 39 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясының күші жойылды деп танылған шешімдерінің
ТІЗБЕСІ
1. Кеден одағы Комиссиясының "Тарифтік емес реттеу" бағытындағы халықаралық шарттардың жобалары туралы" 2009 жылғы 4 ақпандағы № 8 шешімі.
2. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік тарифтің жобасын дайындау жөніндегі жұмыс барысы туралы" 2009 жылғы 4 ақпандағы № 10 шешімі.
3. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік тарифті қалыптастыру барысы туралы" 2009 жылғы 26 ақпандағы № 16 шешімі.
4. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік тариф туралы" 2009 жылғы 18 наурыздағы № 24 шешімі.
5. Кеден одағы Комиссиясының "Тарифтік емес реттеу" сарапшылық тобының жұмысы туралы" 2009 жылғы 18 наурыздағы № 27 шешімі.
6. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік тариф жобасымен жұмыс барысы туралы" 2009 жылғы 22 сәуірдегі шешімі.
7. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағында бірыңғай тарифтік емес реттеу жүйесін құру жөніндегі іс-шаралар туралы" 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 37 шешімі.
8. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік тариф туралы" 2009 жылғы 29 мамырдағы № 44 шешімі.
9. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Комиссиясының 22.04.2009 жылғы № 37 шешімімен бекітілген Кеден одағында бірыңғай тарифтік емес реттеу жүйесін құру жөніндегі қосымша іс-шаралардың орындалу барысы туралы" 2009 жылғы 12 тамыздағы шешімі.
10. Кеден одағы Комиссиясының "Мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭО Мемлекетаралық Кеңесінің (Кеден одағының жоғары органының) Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы кедендік одағында бірыңғай кедендік-тарифтік реттеу туралы шешімінің жобасы туралы" 2009 жылғы 21 қазандағы № 102 шешімі.
11. Кеден одағы Комиссиясының "Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы кедендік одағының бірыңғай тарифтік емес реттеу жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету туралы" 2009 жылғы 26 қарашадағы № 123 шешімі.
12. Кеден одағы Комиссиясының "Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы кедендік одағының бірыңғай тарифтік емес реттеуі туралы" 2009 жылғы 27 қарашадағы № 132 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 марта 2018 года № 39
В целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу решения Комиссии Таможенного союза по перечню согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 13 марта 2018 г. № 39
ПЕРЕЧЕНЬ
решений Комиссии Таможенного союза, признанных утратившими силу
1. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 8 "О проектах международных договоров направления "Нетарифное регулирование".
2. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 10 "О ходе работы по подготовке проекта Единого таможенного тарифа".
3. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 16 "О ходе формирования Единого таможенного тарифа".
4. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 24 "О Едином таможенном тарифе".
5. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 27 "О работе экспертной группы "Нетарифное регулирование".
6. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 33 "О ходе работы над проектом Единого таможенного тарифа".
7. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 37 "О мероприятиях по созданию единой системы нетарифного регулирования в таможенном союзе".
8. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 44 "О Едином таможенном тарифе".
9. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 68 "О ходе выполнения Дополнительных мероприятий по созданию единой системы нетарифного регулирования в таможенном союзе, утвержденных Решением Комиссии таможенного союза от 22.04.2009 г. № 37".
10. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 102 "О проекте решения Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств о едином таможенно-тарифном регулировании в таможенном союзе Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
11. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 123 "Об обеспечении функционирования единой системы нетарифного регулирования таможенного союза Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
12. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 г. № 132 "О едином нетарифном регулировании таможенного союза Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".

13. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Комиссиясына кедендік әкелу бажының ставкасын өзгерту туралы өтініштің нысаны туралы" 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 152 шешімі.
14. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының Бірыңғай кедендік тарифнің кедендік әкелу баждары ставкаларын түзету туралы" 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 156.
15. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағындағы ақпараттық технологиялар", "Тарифтік емес реттеу" және "Кедендік әкімшілендіру және статистика" бағыттары бойынша сарапшылық топтар басшыларының берілген лицензиялар мен рұқсат беру құжаттары бойынша ақпараттық ресурстар құру және оларға Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден органдарының қолжетімділігін ұйымдастыру туралы мәселе бойынша ақпараты" 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 161 шешімі.
16. Кеден одағы Комиссиясының "Экспорттық бақылау мәселелері бойынша" сарапшылық топты құру туралы" 2010 жылғы 26 ақпандағы № 181 шешімі.
17. Кеден одағы Комиссиясының "Экспорттық бақылау мәселелері бойынша" сарапшылық топтың құрамын және оның Ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 220 шешімі.
18. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағына мүше мемлекеттердің өзара саудасында экономикалық емес сипаттағы тыйым салулар мен шектеулерді қабылдау мәселелері бойынша" сарапшылық топты құру туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 224 шешімі.
19. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағына мүше мемлекеттердің экспорттық бақылауы туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 269 шешімі.
20. Кеден одағы Комиссиясының "Еуразиялық экономикалық қауымдастық шеңберінде үшінші елдермен саудада Кеден одағына мүше мемлекеттердің әкелуіне немесе әкетуіне тыйым салулар немесе шектеулер қолданылатын тауарлардың Бірыңғай тізбесіне енгізілген жекелеген тауарларды әкелуге, әкетуге және транзитіне қорытындының (рұқсат беру құжатының) бірыңғай нысанының жобасы туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 285 шешімі.
21. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік аумақ шеңберінде тарифтік емес реттеу шараларын қолдану туралы" 2010 жылғы 18 маусымдағы № 333 шешімі.
22. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағына мүше мемлекеттердің экспорттық бақылауы туралы" 2010 жылғы 17 тамыздағы № 356 шешімі.
23. Кеден одағы Комиссиясының "Шифрлау (криптографиялық) құралдары туралы" 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 404 шешімі.
24. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Комиссиясы оларға қатысты кедендік әкелу бажының ставкаларын өзгерту туралы шешімді консенсуспен қабылдайтын Сезімтал тауарлардың тізбесіне өзгерістер енгізу туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 459 шешімі.
25. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Комиссиясының Кеден одағына мүше мемлекеттер біржақты тәртіпте енгізетін тарифтік емес реттеудің уақытша шараларына қатысты шешімдері туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 472 шешімі.

13. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 152 "О форме обращения в Комиссию таможенного союза об изменении ставки ввозной таможенной пошлины".
14. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 156 "О корректировке ставок ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа таможенного союза".
15. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 161 "Информация руководителей экспертных групп по направлениям "Информационные технологии в таможенном союзе", "Нетарифное регулирование" и "Таможенное администрирование и статистика" по вопросу о создании информационных ресурсов по выданным лицензиям и разрешительным документам и организации доступа к ним таможенных органов государств – членов таможенного союза".
16. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 181 "О создании экспертной группы "По вопросам экспортного контроля".
17. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 220 "Об утверждении состава экспертной группы "По вопросам экспортного контроля" и ее Положения".
18. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 224 "О создании экспертной группы "По вопросам применения запретов и ограничений неэкономического характера во взаимной торговле государств-участников таможенного союза".
19. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 269 "Об экспортном контроле государств-членов таможенного союза".
20. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 285 "О проекте единой формы заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит отдельных товаров, включенных в Единый перечень товаров, к которым применяются запреты или ограничения на ввоз или вывоз государствами-участниками таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества в торговле с третьими странами".
21. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 333 "О применении мер нетарифного регулирования в рамках единой таможенной территории".
22. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 356 "Об экспортном контроле государств – членов Таможенного союза".
23. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 404 "О шифровальных (криптографических) средствах".
24. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 459 "О внесении изменений в Перечень чувствительных товаров, в отношении которых решение об изменении ставки ввозной таможенной пошлины Комиссия Таможенного союза принимает консенсусом".
25. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 472 "О решениях Комиссии Таможенного союза, касающихся временных мер нетарифного регулирования, вводимых государствами-членами Таможенного союза в одностороннем порядке".

26. Кеден одағы Комиссиясының "Оларға қатысты 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап тарифтік квоталар, сондай-ақ осы тауарларды Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағына әкелу үшін тарифтік квоталардың көлемі белгіленетін тауарлардың тізбесі туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 505 шешімі.

26. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 505 "О Перечне товаров, в отношении которых с 1 января 2011 года устанавливаются тарифные квоты, а также объемы тарифных квот для ввоза этих товаров на территории государств-членов Таможенного союза".