Оларға қатысты кеден декларациясын беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Минералдық тыңайтқыштарға қойылатын талаптар туралы" (ЕАЭО ТР 039/2016) техникалық регламентінің талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсынумен қоса жүретін өнімдер тізбесін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 21 тамыздағы № 133 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Оларға қатысты Кеден одағы шеңберінде міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған Оларға қатысты кеден декларациясын беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Минералдық тыңайтқыштарға қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 039/2016) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсынумен қоса жүретін өнімдер тізбесі бекітілсін.
2. Осы Шешім Еуразиялық экономикалық одақтың "Минералдық тыңайтқыштарға қойылатын талаптар туралы" (ЕАЭО ТР 039/2016) техникалық регламенті күшіне енген күннен бастап, бірақ осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 21 тамыздағы
№ 133 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Оларға қатысты кеден декларациясын беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Минералдық тыңайтқыштарға қойылатын талаптар туралы" (ЕАЭО РТ 039/2016) техникалық регламентінің талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсынумен қоса жүретін өнімдер ТІЗБЕСІ
Өнімнің ауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Сәйкестікті бағалау туралы құжат
Ескерту
1
2
3
4
1. Азотты тыңайтқыш
2814 20 000 0 ден
2827 10 000 0 ден
2834 29 800 0 ден
3102 ден
минералдық тыңайтқыштың тіркелгені туралы куәлік
2. Фосфорлы тыңайтқыш
3. Калийі бар тыңайтқыш
2510 20 000 0 ден
2835 25 000 0 ден
2835 26 000 0 ден
3103 ден
2827 39 850 0 ден
2833 29 800 0 ден
3104 ден
минералдық тыңайтқыштың тіркелгені туралы куәлік
минералдық тыңайтқыштың тіркелгені туралы куәлік

Об утверждении перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к минеральным удобрениям" (ТР ЕАЭС 039/2016)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 августа 2018 года № 133
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к минеральным удобрениям" (ТР ЕАЭС 039/2016).
2. Настоящее Решение вступает в силу c даты вступления в силу технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к минеральным удобрениям" (ТР ЕАЭС 039/2016), но не ранее чем по истечении 30 календарных дней с даты официального опубликования настоящего Решения.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 21 августа 2018 г. № 133
ПЕРЕЧЕНЬ
продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к минеральным удобрениям" (ТР ЕАЭС 039/2016)
Наименование продукции
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Документ об оценке соответствия
Примечание
1
2
3
4
1. Удобрения азотные
из 2814 20 000 0
из 2827 10 000 0
из 2834 29 800 0
из 3102
свидетельство о регистрации минерального удобрения
2. Удобрения фосфорные
из 2510 20 000 0
из 2835 25 000 0
из 2835 26 000 0
из 3103
свидетельство о регистрации минерального удобрения
3. Удобрения калийные
из 2827 39 850 0
из 2833 29 800 0
из 3104
свидетельство о регистрации минерального удобрения

4. Бірнеше негізгі құнарлы элементтері бар, соның ішінде макроэлементтері және микроэлементтері бар кешенді тыңайтқыш
2834 21 000 0 ден
2835 24 000 0 ден
3105 ден
минералдық тыңайтқыштың тіркелгені туралы куәлік
5. Микротыңайтқыш
2810 00 ден
2827 ден
2833 ден
2840 ден
2841 70 000 0 ден
минералдық тыңайтқыштың тіркелгені туралы куәлік
Ескерту : 1. Осы тізбені қолдану мақсаттары үшін өнімнің атауын да, ЕАЭО СЭҚ ТН кодын да пайдалану қажет.
2. Еуразиялық экономикалық одақтың "Минералдық тыңайтқыштарға қойылатын талаптар туралы" (ЕАЭО ТР 039/2016) техникалық регламентінің талаптары органикалық және органикалық-минералдық тыңайтқыштарға қолданылмайды.

4. Удобрения комплексные с заявленным содержанием нескольких основных питательных элементов, в том числе с макроэлементами и микроэлементами
из 2834 21 000 0
из 2835 24 000 0
из 3105
свидетельство о регистрации минерального удобрения
5. Микроудобрения
из 2810 00
из 2827
из 2833
из 2840
из 2841 70 000 0
свидетельство о регистрации минерального удобрения
Примечания:
1. Для целей применения настоящего перечня необходимо пользоваться как наименованием продукции, так и кодом ТН ВЭД ЕАЭС.
2. Требования технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к минеральным удобрениям" (ТР ЕАЭС 039/2016) не распространяются на органические и органоминеральные удобрения.