Несеп қабылдағышты Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 211 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабы 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Өлшеуіш шәкілмен белгіленген несеп жинауға арналған қапшықтан, несептің кері ағуын болдырмайтын клапаннан, Т-пішінді ағызу клапанынан, урологиялық катетерге немесе ерлердің сыртқы катетеріне байланыстыруға арналған конустық коннекторы бар дренажды иілгіш түтікшеден тұратын полимер материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған бұйымды білдіретін несеп қабылдағыш сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1-негізгі қағидасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 3926 тауар позициясында (несеп қабылдағыш кескінінің үлгілері қосымшада берілген) сыныпталады.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 211 шешіміне
ҚОСЫМША
Несеп қабылдағыш кескіндерінің ҮЛГІЛЕРІ

О классификации мочеприемника в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2018 года № 211
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Мочеприемник, представляющий собой стерильное одноразовое изделие из полимерного материала, состоящий из мешка для сбора мочи с нанесенной мерной шкалой, клапана, предотвращающего обратный заброс мочи, Т-образного сливного клапана, дренажной гибкой трубки с коническим коннектором, предназначенной для подсоединения к урологическому катетеру или наружному мужскому катетеру, в соответствии с Основным правилом интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 классифицируется в товарной позиции 3926 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (примеры изображений мочеприемника приведены в приложении).
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 25 декабря 2018 г. № 211
ПРИМЕРЫ
изображений мочеприемника