Кеден одағы Комиссиясының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы және Ямал түбегінде Оңтүстік Тамбей газды конденсат кен орнының сұйылтылған табиғи газды өндіру зауытын салу және пайдалану бойынша жобаны іске асыру мақсатында Ресей Федерациясының аумағына әкелінетін тауарлар тізбесін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 2 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 43 және 45-баптарына, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 18-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 7 және 16-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 27 қарашадағы № 130 шешімінің "Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай кедендік-тарифтік реттеуі туралы" 7-тармағы мынадай мазмұндағы 7.1.29-тармақшамен толықтырылсын:
"7.1.29. Ямал түбегінде Оңтүстік Тамбей газды конденсат кен орнының сұйылтылған табиғи газды өндіру зауытын салу және пайдалану бойынша жобаны іске асыру мақсатында Ресей Федерациясының аумағына әкелінетін Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 2 шешімімен бекітілген тізбеге енгізілген тауарлар.
Көрсетілген тарифтік жеңілдік Ресей Федерациясының кеден органдарына Ресей Федерациясының уәкілетті мемлекеттік органы берген және осындай тауарлардың номенклатурасы, саны, құны туралы, сондай-ақ оларды әкелуді жүзеге асыратын ұйымдар туралы мәліметтерді қамтитын әкелінетін тауарлардың мақсатты тағайындалуын растау ұсынылған жағдайда беріледі.".
2. Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 728 шешімімен бекітілген Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағына тауарлардың жекелеген санаттарын әкелу кезінде кедендік баждарды төлеуден босатуды қолдану тәртібінің 15-тармағында "7.1.28" цифрлары "7.1.29" цифрларымен ауыстырылсын.
3. Қоса беріліп отырған Ямал түбегінде Оңтүстік Тамбей газды конденсат кен орнының сұйылтылған табиғи газды өндіру зауытын салу және пайдалану бойынша жобаны іске асыру мақсатында Ресей Федерациясының аумағына әкелінетін тауарлар тізбесі бекітілсін.
4. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей
Федерациясынан
В. Габриелян
В. Матюшевский
А. Мамин
С. Муканбетов
И. Шувалов
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 2 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Ямал түбегінде Оңтүстік Тамбей газды конденсат кен орнының сұйылтылған табиғи газды өндіру зауытын салу және пайдалану бойынша жобаны іске асыру мақсатында Ресей Федерациясының аумағына әкелінетін тауарлар
ТІЗБЕСІ
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы

О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и об утверждении перечня товаров, ввозимых на территорию Российской Федерации для целей реализации проекта по строительству и эксплуатации завода по производству сжиженного природного газа Южно-Тамбейского газоконденсатного месторождения на полуострове Ямал
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 16 февраля 2018 года № 2
В соответствии со статьями 43 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 18 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктами 7 и 16 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Пункт 7 Решения Комиссии Таможенного союза от 27 ноября 2009 г. № 130 "О едином таможенно-тарифном регулировании Евразийского экономического союза" дополнить подпунктом 7.1.29 следующего содержания:
"7.1.29. Товары, ввозимые на территорию Российской Федерации для целей реализации проекта по строительству и эксплуатации завода по производству сжиженного природного газа Южно-Тамбейского газоконденсатного месторождения на полуострове Ямал, включенные в перечень, утвержденный Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 16 февраля 2018 г. № 2.
Указанная тарифная льгота предоставляется при условии представления в таможенные органы Российской Федерации подтверждения целевого назначения ввозимых товаров, выданного уполномоченным государственным органом Российской Федерации и содержащего сведения о номенклатуре, количестве, стоимости таких товаров, а также об организациях, осуществляющих их ввоз.".
2. В пункте 15 Порядка применения освобождения от уплаты таможенных пошлин при ввозе отдельных категорий товаров на единую таможенную территорию Таможенного союза, утвержденного Решением Комиссии Таможенного союза от 15 июля 2011 г. № 728, цифры "7.1.28" заменить цифрами "7.1.29".
3. Утвердить прилагаемый перечень товаров, ввозимых на территорию Российской Федерации для целей реализации проекта по строительству и эксплуатации завода по производству сжиженного природного газа Южно-Тамбейского газоконденсатного месторождения на полуострове Ямал.
4. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2017 г.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
А. Мамин
С. Муканбетов
И. Шувалов
УТВЕРЖДЕН
Решением Совета
Евразийской экономической комиссии
от 16 февраля 2018 г. № 2
ПЕРЕЧЕНЬ
товаров, ввозимых на территорию Российской Федерации для целей реализации проекта по строительству и эксплуатации завода по производству сжиженного природного газа
Южно-Тамбейского газоконденсатного месторождения на полуострове Ямал
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Наименование позиции

3917
Пластмассадан жасалған құбырлар, түтіктер, шлангілер және олардың фитингтері (мысалы, қосылыстар, иіндер, фланцтер)
3920
Кеуектi емес және арқауланбаған, қабат-қабат емес, төсенiшсiз және басқа материалдармен (фонизол дыбыс жұтқыш поливинилхлоридті материал) ұқсас әдiспен қосылмаған пластмассадан жасалған тақтайлар, табақтар, пленкалар, белдiктер немесе таспалар, өзгелерi
3921
Пластмассадан жасалған өзге де тақтайлар, табақтар, пленкалар және белдiктер немесе таспалар
3925
Пластмассадан жасалған, басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген құрылыс бөлшектері (резервуарлар, цистерналар, бактар, фитингілер, бекіткіш бөлшектер, электр шынжырларына арналған магистралдық, арналық және кабельдік ойылымдар)
3926
Пластмассадан жасалған басқа бұйымдар және 3901 – 3914 тауар позицияларының материалдарынан жасалған өзге де бұйымдар (дренаж жүйесінің кіреберістеріндегі суды сүзгіден өткізуге арналған перфорирленген ыдыстар, мембрананы қоса алғанда фильтрэлементтер, табиғи газға арналған ыдыстар)
4006
Құбырлар және фасондық профильдер, дискілер мен вулканизацияланбаған резеңкеден жасалған сақиналар
4008
Қатты резеңкеден басқа, вулканизацияланған резеңкеден жасалған пластиналар, табақтар, белдіктер немесе таспалар, шыбықтар және фасондық профильдер
4009
Қатты резеңкеден басқа, вулканизацияланған резеңкеден жасалған құбырлар, түтіктер және шлангілер
4016
Қатты резеңкеден басқа, вулканизацияланған резеңкеден жасалған өзге бұйымдар
4202
Аспаптарға, жұмыс құралдарына арналған футлярлар, кофралар
4823
Қағаз массасынан, қағаздан, картоннан, целлюлоза мақтасынан жасалған немесе целлюлоза талшықтарынан жасалған жайма қағаздан жасалған төсемдер, шайбалар, өзге де тығыздағыш бөлшектер
5909
Астары бар тоқыма шлангілер және ұқсас тоқыма түтіктер
5911
Елек мата, сүзгіш маталар
6806
Жылытқыштар: минералдық силикатты мақта және ұқсас минералды мақталар; қатпарланған вермикулит, ісінген балшықтар, көбікті қож бен ұқсас ісіңкі минералдық өнімдер; жылуоқшаулағыш, дыбысоқшаулағыш немесе дыбыс жұтқыш минералдық материалдардан жасалған қосапалр мен бұйымдар
6812
Нығыздалған асбесттен жасалған тығыздағыш материал
6815
Минералдық заттардан жасалған бұйымдар (көміртегі талшықтарын, көміртегі талшықтарынан жасалған бұйымдарды қоса алғанда)
6909
Зертханалық, химиялық немесе басқа да техникалық мақсаттарға арналған қыш бұйымдар; қыш науалар, кеспектер және ауыл шаруашылығында пайдаланылатын ұқсас резервуарлар; қыш құмыралар, ыдыстар және тауарларды тасымалдау немесе буып-түю үшін пайдаланылатын ұқсас бұйымдар
7016
Блоктағы көбікті шыны

3917
Трубы, трубки, шланги и их фитинги (например, соединения, колена, фланцы), из пластмасс
3920
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты, прочие, из пластмасс, непористые и неармированные, неслоистые, без подложки и не соединенные аналогичным способом с другими материалами (звукопоглощающий поливинилхлоридный материал фонизол)
3921
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты из пластмасс, прочие
3925
Детали строительные из пластмасс, в другом месте не поименованные или не включенные (резервуары, цистерны, баки, фитинги, крепежные детали, магистральные, канальные и кабельные желоба для электроцепей)
3926
Изделия прочие из пластмасс и изделия из прочих материалов товарных позиций 3901 – 3914 (емкости перфорированные, для фильтрования воды на входах в дренажную систему, фильтрэлементы, включая мембраны, емкости для природного газа)
4006
Трубы и профили фасонные, диски и кольца из невулканизованной резины
4008
Пластины, листы, полосы или ленты, прутки и профили фасонные из вулканизованной резины, кроме твердой резины
4009
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины, кроме твердой резины
4016
Изделия из вулканизованной резины, кроме твердой резины, прочие
4202
Футляры, кофры для приборов, рабочего инструмента
4823
Прокладки, шайбы, иные уплотнительные детали из бумажной массы, бумаги, картона, целлюлозной ваты или полотна из целлюлозных волокон
5909
Текстильные шланги и аналогичные текстильные трубки с подкладкой
5911
Ситоткань, ткани фильтровальные
6806
Утеплители: минеральная силикатная вата и аналогичные минеральные ваты; вермикулит расслоенный, глины вспученные, шлак вспененный и аналогичные вспученные минеральные продукты; смеси и изделия из теплоизоляционных, звукоизоляционных или звукопоглощающих минеральных материалов
6812
Уплотнительный материал из прессованного асбестового волокна
6815
Изделия из минеральных веществ (включая углеродные волокна, изделия из углеродных волокон)
6909
Изделия керамические для лабораторных, химических или других технических целей; керамические желоба, чаны и аналогичные резервуары, используемые в сельском хозяйстве; керамические горшки, сосуды и аналогичные изделия, используемые для транспортировки или упаковки товаров
7016
Пеностекло в блоках

7019
Шыны талшық (шынымақтаны қоса алғанда) және одан жасалған бұйымдар (мысалы, мата)
7209
Ені 600 мм немесе одан артық, суықтау басылған (суық күйінде қысылған), жалатылмаған, гальванды немесе басқа да қаптамаларсыз, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
7210
Ені 600 мм немесе одан артық, жалатылған, гальванды немесе басқа да қаптамалары бар, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек
7211
Ені 600 мм-ден кем, жалатылмаған, гальванды немесе басқа да қаптамаларсыз, темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған тегіс илек (болат таспалар)
7217
Темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған сым (болат сым)
7219
Ені 600 мм немесе одан артық, коррозияға төзімді болаттан жасалған тегіс илек (тот баспайтын болаттан жасалған профтабақтар)
7220
Ені 600 мм кем, коррозияға төзімді болаттан жасалған тегіс илек
7222
Коррозияға төзімді болаттан жасалған өзге шыбықтар; коррозияға төзімді болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (тот баспайтын болаттан жасалған балкалар)
7223
Коррозияға төзімді болаттан жасалған сым
7225
Ені 600 мм немесе одан артық, легирленген болаттың басқа түрлерінен жасалған тегіс илек (құрамында 9% никель бар болат жайма)
7228
Легирленген болаттың басқа түрлерінен жасалған өзге де шыбықтар; легирленген болаттың басқа да түрлерінен жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер; легирленген немесе легирленбеген болаттан жасалған бұрғылау жұмыстарына арналған қуыс шыбықтар (криогендік арматура)
7303 00
Шойынды құймадан жасалған құбырлар, түтіктеп және қуыс профильдер
7304
Жіксіз, қара металдардан жасалған құбырлар, түтіктер және қуыс профильдер (шойынды құймадан басқа)
7305
Дөңгелек қималы, сыртқы диаметрі 406,4 мм-ден артық, қара металдардан жасалған құбырлар және өзге де түтіктер (мысалы, дәнекерленген, шегеленген немесе ұқсас тәсілмен біріктірілген)
7306
Қара металдардан жасалған өзге де құбырлар, түтіктер және қуыс профильдер (мысалы, жігі ашық немесе дәнекерленген, шегеленген немесе ұқсас тәсілмен біріктірілген)
7307
Қара металдардан жасалған құбырларға немесе түтіктерге арналған фитингтер (мысалы, қосылыстар, иінден, имектер)
7308
Қара металдардан жасалған металл конструкциялары (9406 тауар позициясындағы құрастырылатын құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөлiктерi (мысалы, көпiрлер мен олардың бөлiктерi, шлюз қақпалары, мұнаралар, торланған діңгектер, шатырға арналған арқалықтар, құрылыс фермалары, есiктер мен терезелер және олардың рамалары, есiктерге арналған табалдырықтар, жалюздар, балюстрадалар, тіреуiштер және колонналар); қара металдардан жасалған, металл конструкцияларында пайдалануға арналған табақтар, шыбықтар, фасондық профильдер, құбырлар және ұқсас бұйымдар

7019
Стекловолокно (включая стекловату) и изделия из него (например, ткани)
7209
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия
7210
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием
7211
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (стальные ленты)
7217
Проволока из железа или нелегированной стали (провод стальной)
7219
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, шириной 600 мм или более (профлисты из нержавеющей стали)
7220
Прокат плоский из коррозионностойкой стали, шириной менее 600 мм
7222
Прутки из коррозионностойкой стали прочие; уголки, фасонные и специальные профили из коррозионностойкой стали (балки из нержавеющей стали)
7223
Проволока из коррозионностойкой стали
7225
Прокат плоский из других видов легированных сталей, шириной 600 мм или более (листовая сталь с содержанием 9% никеля)
7228
Прутки из других видов легированных сталей прочие; уголки, фасонные и специальные профили, из других видов легированных сталей; прутки пустотелые для буровых работ из легированной или нелегированной стали (криогенная арматура)
7303 00
Трубы, трубки и профили полые, из чугунного литья
7304
Трубы, трубки и профили полые, бесшовные, из черных металлов (кроме чугунного литья)
7305
Трубы и трубки прочие (например, сварные, клепаные или соединенные аналогичным способом), с круглым сечением, наружный диаметр которых более 406,4 мм, из черных металлов
7306
Трубы, трубки и профили полые прочие (например, с открытым швом или сварные, клепаные или соединенные аналогичным способом), из черных металлов
7307
Фитинги для труб или трубок (например, соединения, колена, сгоны), из черных металлов
7308
Металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях

7309
Қара металдардан жасалған, сыйымдылығы 300 л-ден астам, қаптамасы немесе жылу оқшаулағышы бар немесе оларсыз, бірақ механикалық немесе жылутехникалық жабдықсыз кез келген заттарға (сығылған немесе сұйылтылған газдан басқа) арналған резервуарлар, цистерналар, бактар және ұқсас ыдыстар
7310
Қара металдардан жасалған, сыйымдылығы 300 л-ден астам, қаптамасы немесе жылу оқшаулағышы бар немесе оларсыз, бiрақ механикалық немесе жылу техникалық жабдықтарсыз, кез келген заттарға (сығылған немесе сұйылтылған газдан басқа) арналған цистерналар, күбiлер, барабандар, канистралар, жәшiктер және ұқсас ыдыстар
7311 00
Қара металдардан жасалған, сығылған немесе сұйылтылған газға арналған ыдыстар
7314
Қара металдардан жасалған керегеторлар, торлар; қара металдардан жасалған ыдыратып сорып алатын табақтар
7315
Қара металдардан жасалған шынжырлар, олардың бөліктері
7317 00
Жылуды оқшаулауға арналған қысқыштар
7318
Қара металдардан жасалған бұрамалар, бұрандамалар, сомындар, глухарлар, бұрама iлмектер, тойтарма шегелер, сыналар, шплинттер, шайбалар (серіппелiлердi қоса алғанда) және ұқсас бұйымдар (кіргізетін бөлшектерге арналған болат түйреуіштер)
7320
Қара металдардан жасалған серіппелер, рессорлар және оларға арналған табақтар
7322
Қара металдардан жасалған электрлік емес қыздырумен орталық жылытуға арналған радиаторлар, электрлік емес қыздырғышы бар, орнатылған желдеткішпен жабдықталған ауа қыздырғыштары және бөліп тарату құрылғылары
7325
Қара метелдардан жасалған өзге де құйма бұйымдар
7326
Қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар
7411
Мыс құбырлар және түтіктер
7412
Құбырларға немесе түтіктерге арналған мыс фитингтер (мысалы, жалғастырғыштар, иіндер, фланцтар)
7413 00 000
Мыстан жасалған иірілген сым, тростар, өрме баулар және ұқсас бұйымдар
7415
Мыстан жасалған шегелер, түймешелер, кедер-бұдырлы шегелер, қапсырмалар
7419
Мыстан жасалған өзге де бұйымдар
7507
Никельді құбырлар, түтіктер және оларған арналған фитингтер
7508
Никельден жасалған өзге де бұйымдар
7604
Алюминий шыбықтары мен профильдері
7605
Алюминий сым
7606
Ені 0,2 мм-ден астам алюминийден жасалған плиталар, табақтар немесе таспалар
7608
Алюминий құбырлар мен түтіктер
7609 00 000 0
Алюминий құбырларға немесе түтіктерге арналған фитингтер
7610
Алюминий металл құрылымдары (9406 тауар позициясындағы құрастырылатын құрылыс металл құрылымдарынан басқа) және олардың бөлiктерi (мысалы, көпiрлер және олардың бөлiктерi, мұнаралар, керегеторлы дiңгектер, шатырларға арналған аражабындар, құрылыс фермалар, есiктер, терезелер және олардың жақтаулары, есiктерге арналған табалдырықтар, балюстрадалар, тiректер және колонналар); металл құрылымдарда пайдалануға арналған алюминийден жасалған табақтар, шыбықтар, профильдер, құбырлар және ұқсас бұйымдар

7309
Резервуары, цистерны, баки и аналогичные емкости, из черных металлов, для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа) вместимостью более 300 л, с облицовкой или теплоизоляцией или без них, но без механического или теплотехнического оборудования
7310
Цистерны, бочки, барабаны, канистры, ящики и аналогичные емкости, из черных металлов, для любых веществ (кроме сжатого или сжиженного газа) вместимостью не более 300 л, с облицовкой или теплоизоляцией или без них, но без механического или теплотехнического оборудования
7311 00
Емкости для сжатого или сжиженного газа, из черных металлов
7314
Решетки, сетки из проволоки, из черных металлов; просечно-вытяжной лист из черных металлов
7315
Цепи, их части из черных металлов
7317 00
Скобы для теплоизоляции
7318
Винты, болты, гайки, глухари, ввертные крюки, заклепки, шпонки, шплинты, шайбы (включая пружинные) и аналогичные изделия, из черных металлов (шпильки стальные для закладных деталей)
7320
Пружины, рессоры и листы для них, из черных металлов
7322
Радиаторы для центрального отопления с неэлектрическим нагревом, из черных металлов, воздухонагреватели и распределительные устройства для подачи горячего воздуха с неэлектрическим нагревом, оборудованные встроенным вентилятором
7325
Изделия литые прочие из черных металлов
7326
Изделия прочие из черных металлов
7411
Трубы и трубки медные
7412
Фитинги медные для труб или трубок (например, муфты, колена, фланцы)
7413 00 000
Скрученная проволока, тросы, плетеные шнуры, аналогичные изделия из меди
7415
Гвозди, кнопки, рифленые гвозди, скобы из меди
7419
Изделия из меди прочие
7507
Трубы, трубки и фитинги для них никелевые
7508
Изделия из никеля прочие
7604
Прутки и профили алюминиевые
7605
Проволока алюминиевая
7606
Плиты, листы или ленты алюминиевые толщиной более 0,2 мм
7608
Трубы и трубки алюминиевые
7609 00 000 0
Фитинги для труб или трубок алюминиевые
7610
Металлоконструкции алюминиевые (кроме сборных строительных металлоконструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери, окна и их рамы, пороги для дверей, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, профили, трубы и аналогичные изделия алюминиевые, предназначенные для использования в металлоконструкциях

7611 00 000 0
Резервуарлар, цистерналар, бактар және алюминийден жасалған ұқсас ыдыстар
7612
Алюминийден жасалған күбілер, барабандар, жәшіктер
7613 00 000 0
Сығылған немесе сұйылтылған газға арналған алюминий ыдыстар
7614
Алюминийден жасалған иірілген сым, тростар, өрме баулар, ұқсас бұйымдар
7616
Алюминийден жасалған өзге де бұйымдар
7904 00 000 0
Мырыш шыбықтар, профильдер және сымдар
7905 00 000 0
Мырыш плиталар, табақтар немесе таспалар
7907 00 000
Мырыштан жасалған өзге де бұйымдар
8205
Бас жерде аталмаған немесе енгізілмеген қол аспаптары (алмас әйнек кескіштерді қоса алғанда); дәнекеллеу лампалары; станоктардың немесе суағынды кесу машиналарының керек-жарақтары мен бөлшектерінен басқа, басқыштар, қысқыштар және ұқсас бұйымдар; төстер; тасымалданатын көріктер; қол немесе аяқ жетектері бар, тірек қонструкциялары бар ажарлауыш шарықтар
8207
Металды созып шыңдау немесе сығып шығаруға арналған сүзгіштерді, тастақты жыныстарды немесе топырақты бұрғылау аспабын қоса алғанда, механикалық жетегi бар немесе жоқ қол аспаптарына немесе станоктарға арналған (мысалы, сығымдауға, штамптауға, шабуға, бұранданы кесуге, бұрғылауға, қашауға, тартуға, фрезерлеуге, токарьлық өңдеуге немесе бұрап кiргiзуге арналған) ауыспалы қол аспаптары
8208
Машиналарға немесе механикалық құрал-жабдықтарға арналған пышақтар мен кесетін тілгіштер
8301
Құбыр жолы арматурасын бұғаттауыштар
8302
Бағалы емес металдардан жасалған бекіту арматурасы, фурнитура және ұқсас бұйымдар
8303 00
Сақтау жүйелерінің жарылыс-өрттен қорғалған металл шкафтары
8307
Бағалы емес металдардан жасалған, фитингі бар немесе жоқ иілгіш құбырлар
8402
Бу қазандары немесе басқа да бу өндіретін қазандар (төмен қысымдағы бу өндіруге де қабілетті орталық жылу жүйесінің су қазандарынан басқа); қыздырылған су қазандары
8405
Газ генераторлары немесе тазалау қондырғылары бар немесе оларсыз сулы газ генетаорлары; ацетилендік газ генераторлары және тазалау қондырғылары бар немесе оларсыз ұқсас газ генераторлары
8407
Айналмалы немесе қайталап түсетін қозғалысты піспегі бар, ұшқындап от алатын іштен жану қозғалтқыштары
8408
Қысымнан жалын шығаратын іштен жану қозғалтқыштары (дизельдер немесе жартылай дизельдер)
8409
Тек қана және негізінен 8407 немесе 8408 тауар позициясының қозғалтқыштарына арналған бөліктер
8411
Өзге де газ турбиналары
8412
Өзге де қозғалтқыштар мен күш қондырғылары
8414
Ауа немесе вакуумды сорғылар, ауа немесе газ компрессорлары мен желдеткіштері; желдеткіш немесе рециркуляциялық сору қалпақтары немесе желдеткіші бар, сүзгісі бар немесе сүзгісіз шкафтар

7611 00 000 0
Резервуары, цистерны, баки и аналогичные алюминиевые емкости
7612
Бочки, барабаны, ящики алюминиевые
7613 00 000 0
Емкости для сжатого или сжиженного газа алюминиевые
7614
Скрученная проволока, тросы, плетеные шнуры, аналогичные изделия из алюминия
7616
Прочие изделия из алюминия
7904 00 000 0
Прутки, профили и проволока цинковые
7905 00 000 0
Плиты, листы или ленты цинковые
7907 00 000
Прочие изделия из цинка
8205
Инструменты ручные (включая алмазные стеклорезы), в другом месте не поименованные или не включенные; лампы паяльные; тиски, зажимы и аналогичные изделия, кроме принадлежностей и частей станков или водоструйных резательных машин; наковальни; горны переносные; шлифовальные круги с опорными конструкциями, с ручным или ножным приводом
8207
Сменные рабочие инструменты для ручных инструментов, с механическим приводом или без него или для станков (например, для прессования, штамповки, вырубки, нарезания резьбы, сверления, растачивания, протягивания, фрезерования, токарной обработки или завинчивания), включая фильеры для волочения или экструдирования металла, инструменты для бурения скальных пород или грунтов
8208
Ножи и режущие лезвия для машин или механических приспособлений
8301
Блокираторы арматуры трубопроводной
8302
Крепежная арматура, фурнитура и аналогичные изделия из недрагоценных металлов
8303 00
Металлические шкафы систем хранения, взрывопожарозащищенные
8307
Трубы гибкие из недрагоценных металлов, с фитингами или без них
8402
Котлы паровые или другие паропроизводящие котлы (кроме водяных котлов центрального отопления, способных также производить пар низкого давления); котлы перегретой воды
8405
Газогенераторы или генераторы водяного газа с очистительными установками или без них; газогенераторы ацетиленовые и аналогичные газогенераторы с очистительными установками или без них
8407
Двигатели внутреннего сгорания с искровым зажиганием, с вращающимся или возвратно-поступательным движением поршня
8408
Двигатели внутреннего сгорания с воспламенением от сжатия (дизели или полудизели)
8409
Части, предназначенные исключительно или главным образом для двигателей товарной позиции 8407 или 8408
8411
Турбины газовые прочие
8412
Двигатели и силовые установки прочие
8414
Насосы воздушные или вакуумные, воздушные или газовые компрессоры и вентиляторы; вентиляционные или рециркуляционные вытяжные колпаки или шкафы с вентилятором, с фильтрами или без фильтров

8419
Электрмен немесе электрсіз жылытатын машиналар мен зертханалық жабдықтар
8421
Ортадан тепкіш кептіргіштерді қоса алғанда, центрифугалар; сұйықтықтарды немесе газдарды сүзуге немесе тазалауға арналған жабдықтар мен қондырғылар
8423
Өлшеуге арналған жабдық (әртүрлі мақсаттағы таразылар)
8424
Сұйықтықтарды немесе ұнтақтарды лақтыруға, шашыратуға немесе бүркіге арналған механикалық құрылғылар (қолмен басқарылатын немесе онсыз); толтырылған немесе толтырылмаған өрт сөндіргіштер; пульверизаторлар және ұқсас құрылғылар; бу немесе құм себелейтін және ұқсас лақтыру құрылғылары (газбен ластануды бақылау, өртті анықтау және өрт сөндіру жүйесінің блоктары)
8425
Көтергіш тальдар және көтергіштер, шығырлар, кабестандар және домкраттар
8426
Кеменің деррик-крандары; кабель-крандарды қоса алғанда, көтергіш крандар; көтергіш кранмен жабдықталған көтергіш жылжымалы фермалар, порталды тиегіштер мен тіркемелер
8427
Ашалы қысқышы бар автотиеуіштер; көтергіш немесе тиеп-түсіру жабдығымен жарақтандырылған өзге де тіркемелер
8428
Жүк көтеруге, орнын ауыстыруға, тиеуге немесе түсіруге арналған машиналар мен өзге де құрылғылар (мысалы, лифтілер)
8430
Топырақты, пайдалы қазбаларды қазып алуға немесе бұрғылауға арналған машиналар мен механизмдер, қада қағуға және шығарып алуға арналған жабдық
8443
Біріктірілген немесе біріктірілмеген өзге де принтерлер, көшіру аппараттары және факсимильді аппараттар; олардың бөліктері мен керек-жарақтары
8467
Пневматикалық, гидравликалық немесе орнатылған электрлі немесе электрсіз қозғалтқышы бар аспаптар (бұрандаларды тартуға арналған гидравликалық құрылғы)
8481
Редукциялық және термореттелетін клапандарды қоса алғанда, құбыр желілеріне, қазандықтарға, резервуарларға, цистерналарға, бактарға немесе ұқсас ыдыстарға арналған шүмектер, клапандар, шүралар және ұқсас арматура
8482
Түйіршікті немесе шығыршықты мойынтіректер
8483
Трансмиссиялық бiлiктер (жұдырықшалы және иiндiлердi қоса алғанда) және қос иiндер; мойынтіректердің корпустары мен бiлiктерге арналған сырғанау мойынтіректер; шестерналар мен тiстi берiлiстер; түйіршіктi немесе шығыршықты бұрама берiлiстер; гидротрансформаторларды қоса алғанда, берiлiс қораптары мен басқа да жылдамдық өзгерткiштер; шкивтердiң блоктарын қоса алғанда, тегершiктер мен шкивтер; жалғастырғыштар мен бiлiктердi бiрiктiруге арналған құрылғылар (әмбебап булықтарды қоса алғанда)
8501
Электрлі қозғалтқыштар мен генераторлар (электрлі-генераторлық қондырғылардан басқа)
8504
Электр трансформаторлары, статикалық электр өзгерткіштер (мысалы, түзеткіштер), индуктивті катушкалар және дросселдер

8419
Машины и оборудование лабораторные с электрическим или неэлектрическим нагревом
8421
Центрифуги, включая центробежные сушилки; оборудование и устройства для фильтрования или очистки жидкостей или газов
8423
Оборудование для взвешивания (весы различного назначения)
8424
Механические устройства (с ручным управлением или без него) для метания, разбрызгивания или распыления жидкостей или порошков; огнетушители заряженные или незаряженные; пульверизаторы и аналогичные устройства; пароструйные или пескоструйные и аналогичные метательные устройства (блоки системы контроля загазованности, пожарообнаружения и пожаротушения)
8425
Тали подъемные и подъемники, лебедки, кабестаны и домкраты
8426
Судовые деррик-краны; краны подъемные, включая кабель-краны; фермы подъемные подвижные, погрузчики портальные и тележки, оснащенные подъемным краном
8427
Автопогрузчики с вилочным захватом; прочие тележки, оснащенные подъемным или погрузочно-разгрузочным оборудованием
8428
Машины и устройства для подъема, перемещения, погрузки или разгрузки (например, лифты) прочие
8430
Машины и механизмы для выемки или бурения грунта, полезных ископаемых, оборудование для забивки и извлечения свай
8443
Прочие принтеры, копировальные аппараты и факсимильные аппараты, объединенные или необъединенные; их части и принадлежности
8467
Инструменты ручные пневматические, гидравлические или со встроенным электрическим или неэлектрическим двигателем (устройство гидравлическое для затяжки болтов)
8481
Краны, клапаны, вентили и аналогичная арматура для трубопроводов, котлов, резервуаров, цистерн, баков или аналогичных емкостей, включая редукционные и терморегулируемые клапаны
8482
Подшипники шариковые или роликовые
8483
Валы трансмиссионные (включая кулачковые и коленчатые) и кривошипы; корпуса подшипников и подшипники скольжения для валов; шестерни и зубчатые передачи; шариковые или роликовые винтовые передачи; коробки передач и другие вариаторы скорости, включая гидротрансформаторы; маховики и шкивы, включая блоки шкивов; муфты и устройства для соединения валов (включая универсальные шарниры)
8501
Двигатели и генераторы электрические (кроме электрогенераторных установок)
8504
Трансформаторы электрические, статические электрические преобразователи (например, выпрямители), катушки индуктивности и дроссели

8505
Электрлі магниттер; тұрақты магниттер және магниттелгеннен кейін тұрақты магнитке айналдыруға арналған бұйымдар; электр магнитті немесе тұрақты магнитті қысқыш патрондар, қармағыштар және ұқсас бекіту құрылғылары; электр магнитті ажыратқыштар, муфталар мен тежегіштер; электр магнитті көтергіш басшалар
8506
Бастапқы элементтер мен бастапқы батареялар
8507
Электрді аккумуляторлар
8511
Ұшқыннан немесе жанғыш қоспаның қысымынан оталатын (мысалы, магнето, тұтану катушкасы, тұтану оттығы, қызу оттығы, стартерлер) іштен жану қозғалтқыштарын тұтатуға немесе іске қосуға арналған электр жабдығы; осындай қозғалтқыштармен бірге пайдаланылатын үлгідегі генераторлар (мысалы, тұрақты және ауыспалы токтың) және ажыратқыштар
8516
Ағынды немесе жинақтауыш (ыдыстағы) электрмен су жылытқыштар және батырмалы электрлік жылытқыштар; кеңістікті және топырақты жылытатын электрлік жабдық
8518
Дауыс зорайтқыштар; дыбыс жиілігін электрлік күшейткіштер; электрлі дыбыс күшейткіштер жиынтығы
8519
Дыбыс жазатын немесе дыбыс шығаратын аппаратура
8521
Бейнетюнермен біріктірілген немесе біріктірілмеген бейнежазғыш немесе бейнекөрсеткіш аппаратура
8522
Тек қана немесе негізінен 8519 немесе 8521 тауар позицияларының аппаратурасымен бірге пайдалануға жарамды бөлшектер мен керек-жарақтар
8523
Жазылған немесе жазылмаған дискілер, қатты денелі энергияға тәуелсіз деректерді сақтау құрылғылары және дыбыс немесе басқа құбылыстарды жазуға арналған басқа да тасымалдағыштар
8525
Құрамында қабылдағыш, дыбыс жазғыш немесе дыбыс шығарғыш аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын, радио хабарына немесе телевидениеге арналған таратқыш аппаратура; телевизия камералары, цифрлық камералар және бейне жазғыш камералар
8526
Радиолокациялық, радионавигациялық аппаратура және қашықтықтан басқарылатын радиоаппаратура
8527
Дыбыс жазғыш немесе дыбыс шығарғыш аппаратурамен немесе сағатпен бір корпуска біріктірілген немесе біріктірілмеген радиохабар таратуға арналған қабылдағыш аппаратура
8528
Құрамында телевизиялық қабылдағыш аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; құрамында кеңінен хабар тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбыс жазғыш немесе дыбыс немесе кескін шығарғыш аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдағыш аппаратура
8529
Тек қана немесе негізінен 8525 – 8528 тауар позициясының аппаратурасына арналған бөлшектер
8531
8512 немесе 8530 тауар позициясының жабдықтарынан басқа, дыбыстық немесе бейнелі сигнал беру электрлік жабдығы (мысалы, қоңыраулар, сиреналар, индикарторлы панельдер, сигнализациялық күзет құрылғылары немесе өрт сигналын беруге арналған құрылғылар)

8505
Электромагниты; постоянные магниты и изделия, предназначенные для превращения в постоянные магниты после намагничивания; электромагнитные или с постоянными магнитами зажимные патроны, захваты и аналогичные фиксирующие устройства; электромагнитные сцепления, муфты и тормоза; электромагнитные подъемные головки
8506
Первичные элементы и первичные батареи
8507
Аккумуляторы электрические
8511
Электрооборудование для зажигания или пуска двигателей внутреннего сгорания с воспламенением от искры или от сжатия горючей смеси (например, магнето, катушки зажигания, свечи зажигания, свечи накаливания, стартеры); генераторы (например, постоянного и переменного тока) и прерыватели типа используемых вместе с такими двигателями
8516
Электрические водонагреватели проточные или накопительные (емкостные) и электронагреватели погружные; электрооборудование обогрева пространства и обогрева грунта
8518
Громкоговорители; электрические усилители звуковой частоты; электрические звукоусилительные комплекты
8519
Аппаратура звукозаписывающая или звуковоспроизводящая
8521
Аппаратура видеозаписывающая или видеовоспроизводящая, совмещенная или не совмещенная с видеотюнером
8522
Части и принадлежности, пригодные к использованию исключительно или в основном с аппаратурой товарной позиции 8519 или 8521
8523
Диски, твердотельные энергонезависимые устройства хранения данных и другие носители для записи звука или других явлений, записанные или незаписанные
8525
Аппаратура передающая для радиовещания или телевидения, включающая или не включающая в свой состав приемную, звукозаписывающую или звуковоспроизводящую аппаратуру; телевизионные камеры, цифровые камеры и записывающие видеокамеры
8526
Аппаратура радиолокационная, радионавигационная и радиоаппаратура дистанционного управления
8527
Аппаратура приемная для радиовещания, совмещенная или не совмещенная в одном корпусе со звукозаписывающей или звуковоспроизводящей аппаратурой или часами
8528
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение
8529
Части, предназначенные исключительно или в основном для аппаратуры товарных позиций 8525 – 8528
8531
Электрооборудование звуковое или визуальное сигнализационное (например, звонки, сирены, индикаторные панели, устройства сигнализационные охранные или устройства для подачи пожарного сигнала), кроме оборудования товарной позиции 8512 или 8530

8535
1000 В астам кернеуде коммутацияға немесе электр тізбектерін қорғауға арналған немесе электр тізбектеріне қосуға арналған немесе электр тізбектеріндегі электрлік аппаратура
8536
1000 В аспайтын кернеуде коммутацияға немесе электр тізбектерін қорғауға арналған немесе электр тізбектеріне қосуға арналған немесе электр тізбектеріндегі электрлік аппаратура (мысалы, ажыратқыштар, ауыстырып қосқыштар, үзгіштер, реле, жатық сақтағыштар, кернеудің ауытқуларын сөндіргіштер, штепсельді айырлар мен розеткалар, элетр шамдарына арналған патрондар және өзге де қосқыштар, қосқыш қорапшалар); оптикалық талшықтарға, талшықты-оптикалық бұрауларға немесе кабельдерге арналған қосқыштар
8538
Тек қана немесе негізінен 8535, 8536 немесе 8537 тауар позициясындағы аппаратураға арналған бөлшектер
8539
Герметикалық бағытталған жарық шамдарын, сондай-ақ ультракүлгін немесе инфрақызыл шамдарды қоса алғанда, электр немесе газ разрядты қыздыру шамдары; доғал шамдар; жарық сәулелендіргіш диодты (LED) шамдар
8540
Бейнемониторларға арналған электронды-сәулелі түтіктерді қоса алғанда, телевизиялық электронды-сәулелі түтіктер (қосалқы жүйелердің шағын станциялары)
8544
Оқшауланған сымдар (эмалданғандарды немесе анодталғандарды қоса алғанда), кабельдер (коаксиальды кабельдерді қоса алғанда) және басқа да жалғағыш тетіктері бар немесе оларсыз оқшауланған элетр сымдары; электр өткізгіштерімен немесе жалғағыш тетіктермен бірге жиынтықта болуына немесе болмауына қарамастан, жеке қабықшасы бар талшықтардан құралған талшықты-оптикалық кабельдер
8546
Кез келген материалдан жасалған электрлік оқшаулағыштар
8547
8546 тауар позициясының оқшаулағышынан басқа, пішіндеу кезінде тек қана жинақтау мақсатында бекітілген кейбір металл компонеттерді (мысалы, бұрандалы патрондарды) есептемегенде, толығымен оқшаулағыш материалдардан дайындалған электр машиналарына, құрылғыларына немесе жабдықтарына арналған оқшаулағыш арматура; оқшаулағыш материалмен қапталған, бағалы емес металдардан жасалған электр өткізгішке арналған түтіктер және оларға арналған жалғастырғыш тетіктер
9001
Талшықты-оптикалық кабель
9007
Кинокамералар
9014
Навигациялық аспаптар
9015
Геодезиялық немесе топографиялық аспаптар мен құралдар
9025
Сұйыққа батырған кезде жұмыс істейтін ареометрлер мен ұқсас аспаптар, жазатын қондырғылары бар немесе жазатын қондырғылары жоқ термометрлер, пирометрлер, барометрлер, гигрометрер мен психрометрлер және осы аспаптардың кез келген комбинациялары
9027
Физикалық немесе химиялық талдауға арналған аспаптар мен аппаратура (мысалы, поляриметрлер, рефрактометрлер, спектрометрлер, газ немесе түтін анализаторлары); тұтқырлықты, кеуектілікті, кеңеюді, беткі қабатының тартылуын өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптар мен аппаратура немесе ұқсастары; жылудың, дыбыстың немесе жарықтың мөлшерін өлшеуге немесе бақылауға арналған аспаптар мен аппаратура (экспонометрлерді қоса алғанда); микротомдар

8535
Аппаратура электрическая для коммутации или защиты электрических цепей или для подсоединений к электрическим цепям или в электрических цепях на напряжение более 1000 В
8536
Аппаратура электрическая для коммутации или защиты электрических цепей или для подсоединений к электрическим цепям или в электрических цепях (например, выключатели, переключатели, прерыватели, реле, плавкие предохранители, гасители скачков напряжения, штепсельные вилки и розетки, патроны для электроламп и прочие соединители, соединительные коробки) на напряжение не более 1000 В; соединители для волокон оптических, волоконно-оптических жгутов или кабелей
8538
Части, предназначенные исключительно или в основном для аппаратуры товарной позиции 8535, 8536 или 8537
8539
Лампы накаливания электрические или газоразрядные, включая лампы герметичные направленного света, а также ультрафиолетовые или инфракрасные лампы; дуговые лампы; лампы светоизлучающие диодные (LED)
8540
Трубки телевизионные электронно-лучевые, включая электронно-лучевые трубки для видеомониторов (подстанции вспомогательных систем)
8544
Провода изолированные (включая эмалированные или анодированные), кабели (включая коаксиальные кабели) и другие изолированные электрические проводники с соединительными приспособлениями или без них; кабели волоконно-оптические, составленные из волокон с индивидуальными оболочками, независимо от того, находятся они или нет в сборе с электропроводниками или соединительными приспособлениями
8546
Изоляторы электрические из любых материалов
8547
Арматура изолирующая для электрических машин, устройств или оборудования, изготовленная полностью из изоляционных материалов, не считая некоторых металлических компонентов (например, резьбовых патронов), вмонтированных при формовке исключительно с целью сборки, кроме изоляторов товарной позиции 8546; трубки для электропроводки и соединительные детали для них, из недрагоценных металлов, облицованные изоляционным материалом
9001
Кабель волоконно-оптический
9007
Кинокамеры
9014
Навигационные приборы
9015
Приборы и инструменты геодезические или топографические
9025
Ареометры и аналогичные приборы, действующие при погружении в жидкость, термометры, пирометры, барометры, гигрометры и психрометры, с записывающим устройством или без записывающего устройства, и любые комбинации этих приборов
9027
Приборы и аппаратура для физического или химического анализа (например, поляриметры, рефрактометры, спектрометры, газо- или дымоанализаторы); приборы и аппаратура для измерения или контроля вязкости, пористости, расширения, поверхностного натяжения или аналогичные; приборы и аппаратура для измерения или контроля количества тепла, звука или света (включая экспонометры); микротомы

9028
Калибрлейтіндерді қоса алғанда, газды, сұйықтықты немесе электр энергиясын беру немесе өндіру есептеуіштері
9029
Айналымдар санын есептеуіштер
9030
Осциллоскоптар, спектр анализаторлары, өзге де аспаптар
9032
Автоматты реттеуге немесе басқаруға арналған аспаптар мен құрылғылар
9033 00 000 0
90-топтағы машиналарға, аспаптарға, құралдарға немесе аппаратураға бөлшектер мен керек-жарақтар
9106
Тәулік уақытын тіркеуге арналған аппаратура және кез келген сағат механизмі немесе синхронды қозғалтқышы бар қандайда бір тәсілмен уақыт интервалын өлшеуге, тіркеуге немесе индикациялауға арналған аппаратура (мысалы, уақыт тіркегіштері, уақытты жазу құрылғылары)
9114
91-топтың барлық түрдегі сағаттарының бөлшектері
9405
Прожекторларды, жарықты тік бағыттайтын шамдарды, фарларды және олардың бөлшектерін қоса алғанда, басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген шамдар мен жарықтандырғыш жабдықтар; аты немесе атауы немесе мекенжайы бар жарық көрсеткіштері, жарық тақтайшалары және басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген орнатылған жарық көзі бар ұқсас бұйымдар мен олардың бөлшектері
9406
Жиналмалы құрылыс конструкциялары
Ескерту. Осы тізбенің мақсаты үшін ЕАЭО СЭҚ ТН кодын да, тауар атауын да басшылыққа алу қажет.

9028
Счетчики подачи или производства газа, жидкости или электроэнергии, включая калибрующие
9029
Счетчики числа оборотов
9030
Осциллоскопы, анализаторы спектра, прочие приборы
9032
Приборы и устройства для автоматического регулирования или управления
9033 00 000 0
Части и принадлежности к машинам, приборам, инструментам или аппаратуре группы 90
9106
Аппаратура для регистрации времени суток и аппаратура для измерения, регистрации или индикации каким-либо способом интервалов времени, с любым часовым механизмом или синхронным двигателем (например, регистраторы времени, устройства записи времени)
9114
Части часов всех видов группы 91
9405
Лампы и осветительное оборудование, включая прожекторы, лампы узконаправленного света, фары и их части, в другом месте не поименованные или не включенные; световые вывески, световые таблички с именем или названием, или адресом и аналогичные изделия, имеющие встроенный источник света, и их части, в другом месте не поименованные или не включенные
9406
Сборные строительные конструкции
Примечание. Для целей настоящего перечня необходимо руководствоваться как кодом ТН ВЭД ЕАЭС, так и наименованием товара.