Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңеске Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі мен Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшелерінің кандидатураларын таныстыру туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2018 жылғы 27 шілдедегі № 9 Өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 16-бабына сәйкес:
1. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңеске:
а) Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі мүшелерінің мына кандидатуралары:
Армения Республикасынан - Армения Республикасының вице премьер-министрі Мгер Гербертович Григорян;
Ресей Федерациясынан - Ресей Федерациясы Үкіметі Төрағасының Бірінші орынбасары – Ресей Федерациясының Қаржы министрі Антон Германович Силуанов;
б) Беларусь Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшелерінің мына кандидатуралары:
Еуразиялық экономикалық комиссияның Техникалық реттеу жөніндегі Алқа мүшесі Виктор Владимирович Назаренко;
Еуразиялық экономикалық комиссияның Өнеркәсіп және агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі Алқа мүшесі Александр Михайлович Субботин таныстырылсын.
2.Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О представлении Высшему Евразийскому экономическому совету кандидатур членов Совета Евразийской экономической комиссии и Коллегии Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 27 июля 2018 года № 9
В соответствии со статьей 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года:
1. Представить Высшему Евразийскому экономическому совету:
а) следующие кандидатуры членов Совета Евразийской экономической комиссии:
от Республики Армения – Григорян Мгер Гербертович – Вице-премьер-министр Республики Армения;
от Российской Федерации – Силуанов Антон Германович – Первый заместитель Председателя Правительства Российской Федерации – Министр финансов Российской Федерации;
б) следующие кандидатуры членов Коллегии Евразийской экономической комиссии от Республики Беларусь:
Назаренко Виктор Владимирович – член Коллегии (Министр) по техническому регулированию Евразийской экономической комиссии;
Субботин Александр Михайлович – член Коллегии (Министр) по промышленности и агропромышленному комплексу Евразийской экономической комиссии.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации