2019 жылы Еуразиялық жобаның 25 жылдығын және Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс-шаралардың бағдарламасын бекіту туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 20 Өкімі
1.Қоса беріліп отырған 2019 жылы Еуразиялық жобаның 25 жылдығын және Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс-шаралардың бағдарламасы бекітілсін.
2.Еуразиялық экономикалық комиссия:
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарымен бірлесіп 2019 жылы Еуразиялық жобаның 25 жылдығын және Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс-шаралардың өткізілуі жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшесінің басшылығымен 2019 жылы Еуразиялық жобаның 25 жылдығын және Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс-шаралардың өткізілуі жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекітсін және осы ұйымдастыру комитетінің қызметін қамтамасыз етсін.
3.Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
Еуразиялық үкіметаралық
кеңестің 2018 жылғы
27 қарашадағы №20 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
2019 жылы Еуразиялық жобаның 25 жылдығын және Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс-шаралардың БАҒДАРЛАМАСЫ
Іс-шараның атауы
Іске асыру мерзімі
1.Неғұрлым белсенді сарапшылар мен журналистер үшін, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің лауазымды адамдары үшін мерекелік рәміздемесі бар кәдесый өнімін сатып алу
2019 жылғы қаңтар – сәуір
2. "Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына қосқан үлесі үшін" медалін әзірлеу
2019 жылғы қаңтар – сәуір
3. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бұрынғы лауазымды адамдарын қоса, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің барлық мүшелерінің қатысуымен Еуразиялық экономикалық одақ туралы фильм дайындау
2019 жылғы қаңтар – сәуір
4. Еуразиялық экономикалық одақ қызметінің нәтижелері мен перспективаларына арналған 5 анимациялық бейнеролик жасау
2019 жылғы қаңтар – сәуір
5. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің жетекші жоғары оқу орындарында Еуразиялық экономикалық комиссияның лауазымды адамдарының Еуразиялық экономикалық интеграция туралы лекцияларын ұйымдастыру
2019 жылғы қаңтар – желтоқсан
6.Федералдық бұқаралық ақпарат құралдарында мақалалар жариялау, жетекші телевизиялық арналардың рейтингтік ақпараттық немесе пікірсайыс бағдарламаларында және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің радиостанцияларында Еуразиялық экономикалық интеграцияның оң нәтижелері мен жетістіктері туралы сюжеттер дайындау. 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа арналған хабарлар циклын ұйымдастыру
2019 жылғы қаңтар – желтоқсан
7.Бірыңғай стильдік (көркемдік) және техникалық орындаумен (Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік тілдерін және халықаралық қатынас тілдерін пайдалануды ескере отырып) макеттер әзірлеу және халықаралық әуежайлар мен Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы шекарасы бойынша кіру пункттерінде "Еуразиялық экономикалық одаққа хош келдіңіз" деген жазуы бар плакаттар орналастыру
2019 жылғы қаңтар – желтоқсан

Об утверждении программы мероприятий по празднованию 25-летия евразийского проекта и 5-летия подписания Договора о Евразийском экономическом союзе в 2019 году
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 27 ноября 2018 года № 20.
1. Утвердить прилагаемую программу мероприятий по празднованию 25-летия евразийского проекта и 5-летия подписания Договора о Евразийском экономическом союзе в 2019 году.
2. Евразийской экономической комиссии:
совместно с уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза организовать работу по проведению мероприятий по празднованию 25-летия евразийского проекта и 5-летия подписания Договора о Евразийском экономическом союзе в 2019 году;
утвердить состав организационного комитета по проведению мероприятий по празднованию 25-летия евразийского проекта и 5-летия подписания Договора о Евразийском экономическом союзе в 2019 году под руководством члена Коллегии Евразийской экономической комиссии и обеспечить деятельность этого организационного комитета.
4. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
УТВЕРЖДЕНА
распоряжением Евразийского
межправительственного совета
от 27 ноября 2018 г. № 20
ПРОГРАММА
мероприятий по празднованию 25-летия евразийского проекта и 5-летия подписания Договора о Евразийском экономическом союзе в 2019 году
Наименование мероприятия
Срок реализации
1. Закупка сувенирной продукции с юбилейной символикой для наиболее активных экспертов и журналистов, а также должностных лиц государств — членов Евразийского экономического союза
январь - апрель 2019 г.
2. Изготовление медалей "За вклад в развитие Евразийского экономического союза"
январь - апрель 2019 г.
3. Подготовка фильма о Евразийском экономическом союзе с участием всех членов Высшего Евразийского экономического совета, включая бывших должностных лиц государств - членов Евразийского экономического союза
январь - апрель 2019 г.
4. Создание 5 анимационных видеороликов, посвященных результатам и перспективам деятельности Евразийского экономического союза
январь - апрель 2019 г.
5. Организация выступлений должностных лиц Евразийской экономической комиссии в ведущих высших учебных заведениях государств - членов Евразийского экономического союза с лекциями о евразийской экономической интеграции
январь - декабрь 2019 г.
6. Публикации статей в федеральных средствах массовой информации, подготовка сюжетов о позитивных эффектах и достижениях евразийской экономической интеграции в рейтинговых информационных или дискуссионных программах на ведущих телевизионных каналах и радиостанциях государств - членов Евразийского экономического союза.
Организация цикла передач, посвященных реализации Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
январь - декабрь 2019 г.
7. Разработка единых в стилевом (художественном) и техническом исполнении (с учетом возможности использования государственных языков государств - членов Евразийского экономического союза и языков международного общения) макетов и размещение плакатов "Добро пожаловать в Евразийский экономический союз" в международных аэропортах и на въездных пунктах по внешней границе Евразийского экономического союза
январь - декабрь 2019 г.

8. Бірыңғай стильдік (көркемдік) және техникалық орындаумен (Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік тілдерін және халықаралық қатынас тілдерін пайдалануды ескере отырып) макеттер әзірлеу және билбордтарда "Еуразиялық экономикалық одаққа 5 жыл" жарнамасын орналастыру
2019 жылғы қаңтар – маусым
9. Бірыңғай стильдік (көркемдік) және техникалық орындаумен (Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік тілдерін және халықаралық қатынас тілдерін пайдалануды ескере отырып) макеттер әзірлеу және көлікте жарнама орналастыру
2019 жылғы қаңтар – маусым
10. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің отырысына орайластырып, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің және Еуразиялық экономикалық комиссияның лауазымды адамдарының қатысуымен Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығына арналған ресми қабылдау ұйымдастыру
2019 жылғы мамыр
11. 2019 Еуразиялық Медиа Форумына қатысу
2019 жылғы мамыр
12. Еуразиялық жобаның 25 жылдығы және Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығы құрметіне естелік рәміз орнатуды ұйымдастыру
2019 жылғы қаңтар – мамыр
13. "Еуразиялық жобаға 25 жыл және Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа 5 жыл" естелік пошта маркаларын шығару және өтеп өшіру
2019 жылғы қаңтар – мамыр
14. 2019 Петербург халықаралық экономикалық форумына қатысу
2019 жылғы мамыр-маусым
15. "Не? Қайда? Қашан?" ойындарын жүргізу үшін Еуразиялық экономикалық одақтың кубогын әзірлеу
2019 жылғы мамыр-шілде
16. КТК ойындарын жүргізу үшін Еуразиялық экономикалық одақтың кубогын әзірлеу
2019 жылғы мамыр-қыркүйек
17.Елшілер мен дипломатиялық миссиялардың өкілдері үшін Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Төрағасының атынан ресми қабылдау ұйымдастыру
2019 жылғы маусым
18. Еуразиялық экономикалық комиссияның спартакиадасы
2019 жылғы маусым
19. Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығына орайластырылғаен жазғы дипломатиялық ойындарға қатысу
2019 жылғы тамыз
20. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аса ірі жоғары оқу орындарының кітапханаларын Еуразиялық экономикалық комиссия шығаратын баспа өнімдерімен қамтамасыз ету
2019 жылғы қаңтар-желтоқсан
21. Еуразиялық экономикалық комиссия ғимараты бойынша экскурсия ұйымдастыру
2019 жылғы қазан-қараша
22. 100 адамға арналған түскі ас және 3 кофе-брейк ұйымдастыра отырып, "Еуразиялық экономикалық одақтың бесжылдығының қорытындылары" ғылыми-практикалық конференциясын өткізу
2019 жылғы қазан-желтоқсан
23. Бильярд бойынша Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа қол қойылуының 5 жылдығына арналған халықаралық турнир ұйымдастыру үшін Еуразиялық экономикалық одақтың кубогын әзірлеу
2019 жылғы желтоқсан

8. Разработка единых в стилевом (художественном) и техническом исполнении (с учетом возможности использования государственных языков государств - членов Евразийского экономического союза и языков международного общения) макетов и размещение рекламы на билбордах "5 лет Евразийскому экономическому союзу"
январь - июнь 2019 г.
9. Разработка единых в стилевом (художественном) и техническом исполнении (с учетом возможности использования государственных языков государств - членов Евразийского экономического союза и языков международного общения) макетов и размещение рекламы на транспорте
январь - июнь 2019 г.
10. Организация официального приема, посвященного 5-летию подписания Договора о Евразийском экономическом союзе, с участием должностных лиц государств - членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии, приуроченного к заседанию Совета Евразийской экономической комиссии
май 2019 г.
11. Участие в Евразийском Медиа Форуме - 2019
май 2019 г.
12. Организация установки памятного символа в честь 25-летия евразийского проекта и 5-летия подписания Договора о Евразийском экономическом союзе
январь - май 2019 г.
13. Выпуск и гашение памятной почтовой марки "25 лет евразийскому проекту и 5 лет Договору о Евразийском экономическом союзе"
январь - май 2019 г.
14. Участие в Петербургском международном экономическом форуме - 2019
май - июнь 2019 г.
15. Изготовление Кубка Евразийского экономического союза для проведения игр "Что? Где? Когда?"
май - июль 2019 г.
16. Изготовление Кубка Евразийского экономического союза для проведения игр КВН
май - сентябрь 2019 г.
17. Организация официального приема от имени Председателя Коллегии Евразийской экономической комиссии для послов и представителей дипломатических миссий
июнь 2019 г.
18. Спартакиада Евразийской экономической комиссии
июнь 2019 г.
19. Участие в летних дипломатических играх, приуроченных к 5-летию подписания Договора о Евразийском экономическом союзе
август 2019 г.
20. Снабжение библиотек крупнейших высших учебных заведений государств - членов Евразийского экономического союза печатной продукцией, выпускаемой Евразийской экономической комиссией
январь - декабрь 2019 г.
21. Организация экскурсии по зданиям Евразийской экономической комиссии
октябрь - ноябрь 2019 г.
22. Проведение научно-практической конференции "Итоги пятилетия Евразийского экономического союза" с организацией обеда и 3 кофе-брейков на 100 человек
октябрь - декабрь 2019 г.
23. Изготовление Кубка Евразийского экономического союза для организации международного турнира по бильярду, посвященного 5-летию подписания Договора о Евразийском экономическом союзе
декабрь 2019 г.

24. Еуразиялық экономикалық комиссияның әлеуметтік желілердегі ресми беттері үшін жаңа мұқабалар жасау
2019 жылғы қаңтар-сәуір

24. Создание новых обложек для официальных страниц Евразийской экономической комиссии в социальных сетях
январь - апрель 2019 г.