Себезгі жиынтықтарын Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 21 мамырдағы № 74 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабы 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Гигиеналық мақсатқа арналған, су ағысының бағыттары мен типін реттеудің бір немесе бірнеше режимі бар, хромдалған жабындысы бар пластиктен әзірленген корпустан және себезгі дискісінен тұратын себезгі су сепкіші, сондай-ақ бекіткіш бұйымдарды қамтитын, бөлшек саудаға арналған жиынтық түрінде ұсынылған себезгі жиынтығы сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1, 3 (б) және 6-негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 3924 90 000 қосалқы позициясында сыныпталады.
2. Гигиеналық мақсатқа арналған, су ағысының бағыттары мен типін реттеудің бір немесе бірнеше режимі бар, хромдалған жабындысы бар пластиктен әзірленген корпустан және себезгі дискісінен тұратын себезгі су сепкіші, сондай-ақ шланг, шлангі ұстағыш, себезгі су сепкішіне арналған штанг, сабын салғыш, бекіткіш бұйымдарды қамтитын, бөлшек саудаға арналған жиынтық түрінде ұсынылған себезгі жиынтығы сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1, 3 (б) және 6-негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 3924 90 000 қосалқы позициясында сыныпталады.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О классификации душевых комплектов в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 мая 2019 года № 74
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Душевой комплект, представленный в виде набора для розничной продажи, включающий в себя душевую лейку, состоящую из корпуса и душевого диска, изготовленных из пластика с хромированным покрытием, имеющую один или несколько режимов регулировки направления и типа струй воды, а также крепежные изделия, предназначенный для гигиенических целей, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1, 3 (б) и 6 классифицируется в субпозиции 3924 90 000 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Душевой комплект, представленный в виде набора для розничной продажи, включающий в себя душевую лейку, состоящую из корпуса и душевого диска, изготовленных из пластика с хромированным покрытием, имеющую один или несколько режимов регулировки направления и типа струй воды, а также шланг, держатель шланга, штангу для душевой лейки, мыльницу, крепежные изделия, предназначенный для гигиенических целей, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1, 3 (б) и 6 классифицируется в субпозиции 3924 90 000 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян