Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына ескертулерге өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 4 маусымдағы № 87 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 19-бабына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына ескертулерге (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің көлік саласындағы атқарушы биліктің уәкілетті органы" деген кестеде "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің өнеркәсіп саласында мемлекеттік саясатты әзірлеу және нормативтік-құқықтық реттеу жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын атқарушы биліктің уәкілетті органы" деген кестеде "Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің отын-энергетика кешені саласында мемлекеттік саясатты әзірлеу және нормативтік-құқықтық реттеу жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын атқарушы биліктің уәкілетті органы" және "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің жер қойнауын пайдалану саласында мемлекеттік қызметтер көрсету және мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын атқарушы биліктің уәкілетті органы" деген кестелерде "Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
г) "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің ғарыш қызметі саласында мемлекеттік саясатты іске асыруды қамтамасыз ету және нормативтік-құқықтық реттеу жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын атқарушы биліктің уәкілетті органы" деген кестеде "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в примечания к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 4 июня 2019 года № 87. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьей 19 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в примечания к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) в таблице "Уполномоченный в области транспорта орган исполнительной власти государства – члена Евразийского экономического союза" слова "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить словами "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
б) в таблице "Уполномоченный орган исполнительной власти, осуществляющий функции по выработке государственной политики и нормативно-правовому регулированию в сфере промышленности, государства – члена Евразийского экономического союза" слова "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан" заменить словами "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
в) в таблицах "Уполномоченный орган исполнительной власти, осуществляющий функции по выработке и реализации государственной политики и нормативно-правовому регулированию в сфере топливно-энергетического комплекса, государства – члена Евразийского экономического союза" и "Уполномоченный орган исполнительной власти, осуществляющий функции по оказанию государственных услуг и управлению государственным имуществом в сфере недропользования, государства – члена Евразийского экономического союза" слова "Министерство нефти и газа Республики Казахстан" заменить словами "Министерство энергетики Республики Казахстан";
г) в таблице "Уполномоченный орган исполнительной власти, осуществляющий функции по обеспечению реализации государственной политики и нормативно-правовому регулированию в сфере космической деятельности, государства – члена Евразийского экономического союза" слова "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан" заменить словами "Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан".

2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян