Сәндік косметикаға арналған құндақты Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 18 маусымдағы № 99 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабының 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қысым астында құю әдісімен пластмассадан әзірленген контейнерді білдіретін, бос жеткізілетін, кіріктірілген айнасы бар қақпақтан және негізден тұратын, ішкі жағы сәндік косметикалық өнімді орналастыру үшін әртүрлі бөлікшелерді қамтитын сәндік косметикаға арналған құндақ сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің негізгі 1-қағидасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 3923 тауар позициясында сыныпталады.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О классификации футляра для декоративной косметики в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июня 2019 года № 99
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Футляр для декоративной косметики, представляющий собой контейнер, изготовленный из пластмассы методом литья под давлением, поставляемый пустым, состоящий из крышки со встроенным зеркалом и основания, внутри которого содержатся различные отделения для размещения декоративной косметической продукции, в соответствии с Основным правилом интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 классифицируется в товарной позиции 3923 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян