Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес қағаз қапшықтарды сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 196 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабы 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Клапаны және бүйір жақтары (соның ішінде бүктемелері) бар, түбінің ені кемінде 40 см (бүктеулердің немесе бүйір жақтарының мөлшерін есепке алмағанда), толтырылған күйде тікбұрышты параллелепипед пішінін қабылдайтын, мәтін жазылған және (немесе) суреттер басылған (немесе оларсыз) өнімді орналастыруға, қорғауға, орнын ауыстыруға және сақтауға арналған жабық типті қағаз қапшықтар сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің негізгі 1 және 6-қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 4819 40 000 0 қосалқы позициясында сыныпталады (қағаз қапшықтардың түбінің енін өлшеу орындары көрсетілген схемалық кескіні қосымшада берілген).
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 19 қарашадағы
№ 196 шешіміне
ҚОСЫМША
Қағаз қапшықтардың түбінің енін өлшеу орындары көрсетілген СХЕМАЛЫҚ КЕСКІНІ
h – түбінің ені

О классификации мешков бумажных в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 ноября 2019 года № 196
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Мешки бумажные закрытого типа, имеющие клапан и боковые стороны (в том числе фальцы), с шириной у основания менее 40 см (без учета размеров фальцев или боковых сторон), в заполненном виде принимающие форму прямоугольного параллелепипеда, с напечатанными текстом и (или) изображениями (или без них), предназначенные для размещения, защиты, перемещения и хранения продукции, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицируются в субпозиции 4819 40 000 0 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (схематическое изображение мешков бумажных с указанием места замера ширины у основания приведено в приложении).
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 19 ноября 2019 г. № 196
СХЕМАТИЧЕСКОЕ ИЗОБРАЖЕНИЕ
мешков бумажных с указанием места замера ширины у основания