Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес шикі резеңке қоспасын әзірлеуге арналған технологиялық желіні сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 217 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабының 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Шикі резеңке қоспасын әзірлеуге арналған, мынадай компоненттерден (құрылғылар, агрегаттар, механизмдер):
каучукты және резеңке қоспасының сұйық ингредиенттерін сақтауға, дозалауға және беруге арналған жабдықтан;
резеңке қоспасының ұнтақ ингредиенттерін сақтауға, дозалауға және беруге арналған жабдықтан;
каучукты, резеңке қоспасының сұйық және ұнтақ тектес ингредиенттерін бастапқы араластыруға арналған жабық роторлық резеңке араластырғыштан;
резеңке қоспасының ингредиенттерін одан әрі араластыруға, оны қыздыруға, пластиктеуге және лента түріндегі нысанға келтіруге арналған деңгейлес ашық қос роторлы араластырғыштан (цилиндрлік роторлардан);
ленталық транспортерлерден тұратын технологиялық желі сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1-негізгі қағидасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 8477 тауар позициясында сыныпталады.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О классификации технологической линии для изготовления сырой резиновой смеси в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 3 декабря 2019 года № 217
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Технологическая линия для изготовления сырой резиновой смеси, состоящая из следующих компонентов (устройств, агрегатов, механизмов):
оборудование для хранения, дозирования и подачи каучука и жидких ингредиентов резиновой смеси;
оборудование для хранения, дозирования и подачи порошковых ингредиентов резиновой смеси;
закрытый роторный резиносмеситель, предназначенный для первичного смешения каучука, жидких и порошкообразных ингредиентов резиновой смеси;
горизонтальные открытые двухроторные смесители (цилиндрические роторы), предназначенные для дальнейшего смешения ингредиентов резиновой смеси, ее разогрева, пластикации и придания формы в виде ленты;
ленточные транспортеры,
в соответствии с Основным правилом интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 классифицируется в товарной позиции 8477 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян