Кеден одағының "Лифтілердің қауіпсіздігі" (КО ТР 011/2011) техникалық регламентіне өзгерістер жобасын әзірлеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 36 өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 48 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерін әзірлеу, қабылдау, өзгерту және күшін жою тәртібінің 41 және 46-тармақтарын ескере отырып және Ресей Федерациясының Кеден одағының "Лифтілердің қауіпсіздігі" (КО ТР 011/2011) техникалық регламентіне техникалық регламент күшіне енгенге дейін пайдалануға берілген және пайдалану мерзімі өтіп кеткен лифтілерді регламент талаптарына сәйкес келтіру мерзімін ұзарту бөлігінде өзгерістер енгізу туралы ұсынысын назарға ала отырып:
1. Кеден одағының "Лифтілердің қауіпсіздігі" (КО ТР 011/2011) техникалық регламентіне өзгерістер жобасын әзірлеуде Ресей Федерациясы -жобаның жауапты әзірлеушісі, Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Қырғыз Республикасы - қоса әзірлеушілер болып белгіленсін.
2. Ресей Федерациясының Үкіметінен Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерін әзірлеу, қабылдау, өзгерту және күшін жою тәртібінің 46-тармағына сәйкес Кеден одағының "Лифтілердің қауіпсіздігі" (КО ТР 011/2011) техникалық регламентіне өзгерістер жобасын әзірлеуді қамтамасыз ету сұралсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарымен бірлесіп, Кеден одағының "Лифтілердің қауіпсіздігі" (КО ТР 011/2011) техникалық регламентіне өзгерістер жобасының белгіленген тәртіппен мүмкіндігінше қысқа мерзімде қаралуын қамтамасыз етсін.
4. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық Одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Смаилов Ж.Разаков А.Силуанов

О разработке проекта изменения в технический регламент Таможенного союза "Безопасность лифтов" (ТР ТС 011/2011)
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 30 сентября 2019 года № 36.
С учетом пунктов 41 и 46 Порядка разработки, принятия, изменения и отмены технических регламентов Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 20 июня 2012 г. № 48, и принимая во внимание предложение Российской Федерации о внесении изменения в технический регламент Таможенного союза "Безопасность лифтов" (ТР ТС 011/2011) в части продления срока приведения лифтов, введенных в эксплуатацию до вступления в силу технического регламента и отработавших назначенный срок службы, в соответствии с требованиями регламента:
1. Определить ответственным разработчиком проекта изменения в технический регламент Таможенного союза "Безопасность лифтов" (ТР ТС 011/2011) Российскую Федерацию, соразработчиками – Республику Армения, Республику Беларусь, Республику Казахстан и Кыргызскую Республику.
2. Просить Правительство Российской Федерации обеспечить разработку проекта изменения в технический регламент Таможенного союза "Безопасность лифтов" (ТР ТС 011/2011) в соответствии с пунктом 46 Порядка разработки, принятия, изменения и отмены технических регламентов Евразийского экономического союза.
3. Коллегии Евразийской экономической комиссии совместно с уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза обеспечить рассмотрение проекта изменения в технический регламент Таможенного союза "Безопасность лифтов" (ТР ТС 011/2011) в установленном порядке в возможно короткие сроки.
4. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Смаилов
Ж. Разаков
А. Силуанов