Еуразиялық экономикалық одақ Сотының Төрағасын және оның орынбасарын бекіту туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 26 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
01.01.2021 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Еуразиялық экономикалық одақ Соты Статутының (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 2 қосымша) 15-тармағына сәйкес Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Мына адамдар:
Еуразиялық экономикалық одақ Сотының судьясы Эрна Владимировна Айриян Еуразиялық экономикалық одақ Сотының Төрағасы болып бекітілсін;
Еуразиялық экономикалық одақ Сотының судьясы Константин Владимрович Чайка Еуразиялық экономикалық одақ Соты Төрағасының орынбасары болып бекітілсін.
2. Осы Шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан

Об утверждении Председателя Суда Евразийского экономического союза и его заместителя
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 11 декабря 2020 года № 26.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2021 г.
В соответствии с пунктом 15 Статута Суда Евразийского экономического союза (приложение № 2 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Утвердить:
Председателем Суда Евразийского экономического союза - судью Суда Евразийского экономического союза Айриян Эрну Владимировну;
заместителем Председателя Суда Евразийского экономического союза - судью Суда Евразийского экономического союза Чайку Константина Леонтьевича.
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2021 г.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации