Шаруашылық жүргізуші субъектілерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде мемлекеттік тіркеу кезіндегі бірдейлендіру әдістерінің анықтамалығы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 34 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) 4 және 7-тармақтарын іске асыру мақсатында және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 17 қарашадағы № 155 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай нормативтік-анықтамалық ақпарат жүйесі туралы ереженің 8-тармағының "а" тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған Шаруашылық жүргізуші субъектілерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде мемлекеттік тіркеу кезіндегі бірдейлендіру әдістерінің анықтамалығы (бұдан әрі – анықтамалық) бекітілсін.
2. Анықтамалық Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай нормативтік-анықтамалық ақпарат жүйесі ресурстарының құрамына енгізілсін.
3. Мынадай:
Анықтамалық осы Шешім күшіне енген күннен бастап қолданылады;
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде жалпы процестерді іске асыру кезінде Анықтамалықтың кодтық белгіленімдерін пайдалану міндетті болып табылады деп белгіленсін.
4. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2020 жылғы 10 наурыздағы
№ 34 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Шаруашылық жүргізуші субъектілерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде мемлекеттік тіркеу кезіндегі бірдейлендіру әдістерінің АНЫҚТАМАЛЫҒЫ
I. Анықтамалықтың ізеуірттелген мәліметтері
Бөлім коды
Бөлім атауы
Мемлекеттік тізілім (тіркеу) бойынша жазба нөмірі (коды) түрінің кодтық белгіленімі
Мемлекеттік тізілім (тіркеу) бойынша жазба нөмірі (коды) түрінің әріптік белгіленімі
Сипаттамасы
1
2
3
4
AM
Армения Республикасы
AM01
ГРЮЛ
заңды тұлғаның Бірыңғай мемлекеттік тізілімде (Заңды тұлғаларды мемлекеттік есепке алу тізілімі) көрсетілген мемлекеттік тіркеу нөмірі
AM02
ГРИП
жеке кәсіпкер ретінде есепте тұрған тұлғаның Бірыңғай мемлекеттік тізілімде (жеке кәсіпкер ретінде есепте тұрған тұлғаларды мемлекеттік есепке алу тізілімі) көрсетілген мемлекеттік тіркеу нөмірі
Бөлім коды
Бөлім атауы
Мемлекеттік тізілім (тіркеу) бойынша жазба нөмірі (коды) түрінің кодтық белгіленімі
Мемлекеттік тізілім (тіркеу) бойынша жазба нөмірі (коды) түрінің әріптік белгіленімі
Сипаттамасы
BY
Беларусь Республикасы
BY01
ОКЮЛП

О справочнике методов идентификации хозяйствующих субъектов при их государственной регистрации в государствах – членах Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 марта 2020 года № 34
В целях реализации пунктов 4 и 7 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и в соответствии с подпунктом "а" пункта 8 Положения о единой системе нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 ноября 2015 г.№ 155, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый справочник методов идентификации хозяйствующих субъектов при их государственной регистрации в государствах – членах Евразийского экономического союза (далее – справочник).
2. Включить справочник в состав ресурсов единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза.
3. Установить, что:
справочник применяется с даты вступления настоящего Решения в силу;
использование кодовых обозначений справочника является обязательным при реализации общих процессов в рамках Евразийского экономического союза.
4. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 10 марта 2020 г. № 34
Справочник
методов идентификации хозяйствующих субъектов при их государственной регистрации в государствах – членах Евразийского экономического союза
I. Детализированные сведения из справочника
Код раздела
Наименование раздела
Кодовое обозначение вида номера (кода) записи по государственному реестру (регистру)
Буквенное обозначение вида номера (кода) записи по государственному реестру (регистру)
Описание
1
2
3
4
АМ
Республика Армения
АМ01
ГРЮЛ
государственный регистрационный номер юридического лица, указанный в Едином государственном реестре (Реестр государственного учета юридических лиц)
АМ02
ГРИП
государственный регистрационный номер лица, состоящего на учете в качестве индивидуального предпринимателя, указанный в Едином государственном реестре (Реестр государственного учета лиц, состоящих на учете в качестве индивидуальных предпринимателей)
BY
Республика Беларусь
BY01
ОКЮЛП

заңды тұлғаның, жеке кәсіпкердің Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің бірыңғай мемлекеттік тізілімінде көрсетілген және Беларусь Республикасының ОКРБ 018-2003 "Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлер" жалпы мемлекеттік сыныптауышына сәйкес қалыптастырылған тіркеу нөмірі
KZ
Қазақстан Республикасы
KZ01
ББН
заңды тұлға (филиал және өкілдік) және қызметін бірлескен кәсіпкерлік түрінде жүзеге асыратын жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын, Ұлттық бизнес-бірегейлендіру нөмірлері тізілімінде көрсетілетін бизнес-бірегейлендіру нөмірі
KZ02
ЖБН
жеке тұлға, оның ішінде қызметін дара кәсіпкер түрінде жүзеге асыратын жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын, Ұлттық жеке бірегейлендіру нөмірлері тізілімінде көрсетілетін жеке бірегейлендіру нөмірі
KG
Қырғыз Республикасы
KG01
ОКПО
кәсіпорынның, ұйымның және жеке кәсіпкердің статистикалық бірліктердің бірыңғай мемлекеттік тіркелімінде (Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпыреспубликалық сыныптауышында) көрсетілген жалпы бірдейлендіру коды
KG02
ИНН
ұйымның, жеке кәсіпкердің немесе заңды тұлға құрмаған шаруа (фермерлік) қожалығының Қырғыз Республикасы салық төлеушілерінің мемлекеттік тізілімінде көрсетілген бірдейлендірілген салық нөмірі
RU
Ресей Федерациясы
RU01
ОГРН
заңды тұлғаның Заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тізілімінде көрсетілген негізгі мемлекеттік тіркеу нөмірі
RU02
ОГРНИП
жеке кәсіпкердің Жеке кәсіпкерлердің бірыңғай мемлекеттік тізілімінде көрсетілген негізгі мемлекеттік тіркеу нөмірі
II. Анықтамалықтың паспорты
Реттік №
Элементтің белгіленімі
Сипаттамасы
1
2
3
1
Код
031
2
Типі
1 – анықтамалық
3
Атауы
Шаруашылық жүргізуші субъектілерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде мемлекеттік тіркеу кезінде бірдейлендіру әдістерінің анықтамалығы
4
Аббревиатура
ШСБӘА
5
Белгіленімі

регистрационный номер юридического лица, индивидуального предпринимателя, указанный в Едином государственном регистре юридических лиц и индивидуальных предпринимателей и сформированный в соответствии с общегосударственным классификатором Республики Беларусь ОКРБ 018-2003 "Юридические лица и индивидуальные предприниматели"
KZ
Республика Казахстан
KZ01
БИН
бизнес-идентификационный номер, формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства, указываемый в Национальном реестре бизнес-идентификационных номеров
KZ02
ИИН
индивидуальный идентификационный номер, формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства, указываемый в Национальном реестре индивидуальных идентификационных номеров
KG
Кыргызская Республика
KG01
ОКПО
общий идентификационный код предприятия, организации и индивидуального предпринимателя, указанный в Едином государственном регистре статистических единиц (Общереспубликанском классификаторе предприятий и организаций)
KG02
ИНН
идентификационный налоговый номер организации, индивидуального предпринимателя или крестьянского (фермерского) хозяйства без образования юридического лица, указанный в Государственном реестре налогоплательщиков Кыргызской Республики
RU
Российская Федерация
RU01
ОГРН
основной государственный регистрационный номер юридического лица, указанный в Едином государственном реестре юридических лиц
RU02
ОГРНИП
основной государственный регистрационный номер индивидуального предпринимателя, указанный в Едином государственном реестре индивидуальных предпринимателей
II. Паспорт справочника
№ п/п
Обозначение элемента
Описание
1
2
3
1
Код
033
2
Тип
1 – справочник
3
Наименование
справочник методов идентификации хозяйствующих субъектов при их государственной регистрации в государствах – членах Евразийского экономического союза
4
Аббревиатура
СМИХС
5
Обозначение

ЕО 033-2020 (1-ред.)
6
Анықтамалықтың (сыныптауыштың) қабылдануы (бекітілуі) туралы актінің деректемелері
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 34 шешімі
7
Анықтамалықтың (сыныптауыштың) қолданысқа енгізілген (қолданыла бастаған) күні
2020 жылғы 15 сәуір
8
Анықтамалықтың (сыныптауыштың) қолданылуы тоқтатылғаны туралы актінің деректемелері
9
Анықтамалықтың (сыныптауыштың) қолданылуы аяқталған күн
10
Оператор (операторлар)
Еуразиялық экономикалық комиссия
11
Арналуы
анықтамалық шаруашылық жүргізуші субъектіге мемлекеттік тіркеу процедураларын жүргізу кезінде берілетін мемлекеттік тізілім (тіркелім) бойынша жазба нөмірінің (кодының) түрлеріі туралы мәліметтерді беруге арналған
12
Аннотация (қолданылу саласы)
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде жалпы процестерді іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды қамтамасыз ету үшін электрондық құжаттарды (мәліметтерді) қалыптастыру кезінде пайдаланылады
13
Шешуші сөз
бірегейлендіру әдісі, шаруашылық жүргізуші субъект, заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркеу
14
Еуразиялық экономикалық одақ органдарының өкілеттігі іске асырылатын сала
барлық сала
15
Халықаралық (мемлекетаралық, өңірлік) сыныптауышты пайдалану
2 – анықтамалықтың халықаралық, (мемлекетаралық, өңірлік) баламалары жоқ
16
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік анықтамалықтары (сыныптауыштары) болуы
2 – анықтамалықтың Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде баламалары жоқ
17
Жүйелеу (сыныптау) әдісі
1 – жүйелеудің реттік әдісі
18
Жүргізу әдістемесі
1 – анықтамалықты жүргізудің орталықтандырылған әдістемесі. Анықтамалықтың мәндерін қосуды, өзгертуді немесе алып тастауды Еуразиялық экономикалық комиссияның актісіне сәйкес оператор орындайды. Оператор өзекті мәліметтерді Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық бірыңғай нормативтік-анықтамалық жүйесі ресурстарына орналастыруды қамтамасыз етеді. Мәндерді алып тастаған жағдайда Еуразиялық экономикалық комиссияның анықтамалықтағы жазбаны қолданудың аяқталуын реттейтін актісі туралы мәліметтерді көрсете отырып, алып тасталған күннен бастап қолданылмайды деп белгіленеді. Анықтамалықтың кодтары бірегей болып табылады, анықтамалықтың кодтарын, оның ішінде қолданылмайтындарын қайталап пайдалануға жол берілмейді.
19
Құрылымы
анықтамалықтың құрылымы туралы ақпарат (ашық орындардың құрамы, олардың мәндерінің саласы және қалыптастыру ережесі) осы құжаттың III бөлімінде көрсетіледі
20
Деректер құпиялылығының дәрежесі
анықтамалықтан алынған мәліметтер ашық қолжетімді ақпаратқа жатқызылады
21
Қайта қараудың белгіленген мерзімділігі
белгіленбеген
22
Өзгерістер
23
Анықтамалықтың (сыныптауыштың) ізеуірттелген мәліметіне сілтеме
анықтамалықтың (сыныптауыштың) ізеуірттелген мәліметтері осы құжаттың I бөлімінде келтірілді
24
Анықтамалықтан (сыныптауыштан) алынған мәліметті ұсыну әдісі
Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық порталына жариялау
III. Анықтамалықтың құрылымының сипаттамасы

ЕС 033-2020 (ред. 1)
6
Реквизиты акта о принятии (утверждении) справочника (классификатора)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 марта 2020 г. № 34
7
Дата введения в действие (начала применения) справочника (классификатора)
15 апреля 2020 г.
8
Реквизиты акта о прекращении применения справочника (классификатора)
9
Дата окончания применения справочника (классификатора)
10
Оператор (операторы)
Евразийская экономическая комиссия
11
Назначение
справочник предназначен для представления сведений о видах номера (кода) записи по государственному реестру (регистру), который присваивается хозяйствующему субъекту при проведении процедуры государственной регистрации
12
Аннотация (область применения)
используется при формировании электронных документов (сведений) для обеспечения информационного взаимодействия при реализации общих процессов в рамках Евразийского экономического союза
13
Ключевые слова
метод идентификации, хозяйствующий субъект, субъект хозяйствования, государственная регистрация юридических лиц, государственная регистрация индивидуальных предпринимателей
14
Сфера, в которой реализуются полномочия органов Евразийского экономического союза
все сферы
15
Использование международной (межгосударственной, региональной) классификации
2 – справочник не имеет международных (межгосударственных, региональных) аналогов
16
Наличие государственных справочников (классификаторов)
государств – членов Евразийского экономического союза
2 – справочник не имеет аналогов в государствах – членах Евразийского экономического союза
17
Метод систематизации (классификации)
1 – порядковый метод систематизации
18
Методика ведения
1 – централизованная методика ведения.
Добавление, изменение или исключение значений справочника выполняется оператором в соответствии с актом Евразийской экономической комиссии. Оператор обеспечивает размещение актуальных сведений в ресурсах единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза.
В случае исключения значения запись справочника отмечается как недействующая с даты исключения с указанием сведений об акте Евразийской экономической комиссии, регламентирующем окончание действия записи справочника. Коды справочника являются уникальными, повторное использование кодов справочника, в том числе недействующих, не допускается
19
Структура
информация о структуре справочника (состав полей, области их значений и правила формирования) указана в разделе III настоящего документа
20
Степень конфиденциальности данных
сведения из справочника относятся к информации открытого доступа
21
Установленная периодичность пересмотра
не установлена
22
Изменения
23
Ссылка на детализированные сведения из справочника (классификатора)
детализированные сведения из справочника приведены в разделе I настоящего документа
24
Способ представления сведений из справочника (классификатора)
опубликование на информационном портале Евразийского экономического союза
III. Описание структуры справочника

1. Осы бөлім анықтамалықтың құрылымын және деректемелер құрамын, оның ішінде деректемелер мәндерінің саласын және оларды қалыптастыру қағидасын айқындайды.
2. Анықтамалықтың құрылымы мен деректемелік құрамы кестеде келтірілген, онда мынадай жолақтар (бағаналар) қалыптастырылады.
"деректеме мәнінің саласы" – деректеменің мағынасын (семантикасын) түсіндіретін мәтін;
"деректеменің мәнін қалыптастыру қағидасы" – деректеменің мақсатын нақтылайтын және оны қалыптастыру (толтыру) қағидасын айқындайтын мәтін немесе деректеменің ықтимал мәнін сөзбен сипаттау;
"көптігі" – деректеменің көптігі (деректеменің міндеттілігі (опциялығы) және ықтимал қайталаудың саны).
3. Берілетін деректер деректемелерінің көп екендігін көрсету үшін мынадай белгілер пайдаланылады:
1 – деректеме міндетті, қайталауға жол берілмейді;
n – деректеме міндетті, n рет қайталануға тиіс (n >1);
1..* – деректеме міндетті, шектеусіз қайталана алады;
n..* – деректеме міндетті, кемінде n рет қайталануға тиіс (n >1);
n.m – деректеме міндетті, кемінде n рет және m реттен асырмай қайталанға тиіс (n >1, m >1);
0..1 – деректеме опциялы, қайталауға жол берілмейді;
0..* – деректеме опциялы, шектеусіз қайталана алады;
0.. m – деректеме опциялы, m реттен асырмай қайталана алады (m >1).
Кесте
Анықтамалықтың құрылымы және деректемелік құрамы
Деректеменің атауы
Деректеме мәнінің саласы
Деректеменің мәнін қалыптастыру қағидалары
Көптігі
1. Шаруашылық жүргізуші субъектілерді
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше
мемлекеттерде мемлекеттік тіркеу кезінде бірегейлендіру әдістері туралы мәліметтер
салынған деректемелер мәндерінің салаларымен айқындалады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1..*
1.1. Бөлімнің коды
символдардың нормаланған жолы:
Шаблон: [A–Z]{2}
ISO 3166-1 (альфа-2 код) стандартына сәйкес қалыптастырылады
1
1.2. Бөлімнің атауы
символдардың жолы
Мин. ұзындығы: 1.
Макс. ұзындығы: 1000
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің орыс тіліндегі толық атауы
1
1.3. Шаруашылық жүргізуші субъектілерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше
мемлекеттерде мемлекеттік тіркеу кезінде бірегейлендіру әдістері туралы мәліметтер
салынған деректемелер мәнінің салаларымен айқындалады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1..*
1.3.1. Мемлекеттік тізілім (тіркелім) бойынша жазба нөмірі (коды) түрінің кодтық белгіленімі
символдардың нормаланған жолы:
Шаблон: [A–Z]{2}\d{2}
кодтаудың жүйелі әдісін пайдалана отырып қалыптастырылады
1
1.3.2. Мемлекеттік тізілім (тіркелім) бойынша жазба нөмірі (коды) түрінің әріппен белгіленімі
символдардың жолы
Мин. ұзындығы: 1.
Макс. ұзындығы: 20
орыс тілінде аббревиатура түрінде қалыптастырылады
1

1. Настоящий раздел определяет структуру и реквизитный состав справочника, в том числе области значений реквизитов и правила их формирования.
2. Структура и реквизитный состав справочника приведены в таблице, в которой формируются следующие поля (графы):
"область значения реквизита" – текст, поясняющий смысл (семантику) реквизита;
"правила формирования значения реквизита" – текст, уточняющий назначение реквизита и определяющий правила его формирования (заполнения), или словесное описание возможных значений реквизита;
"мн." – множественность реквизита (обязательность (опциональность) и количество возможных повторений реквизита).
3. Для указания множественности реквизитов передаваемых данных используются следующие обозначения:
1 – реквизит обязателен, повторения не допускаются;
n – реквизит обязателен, должен повторяться n раз (n > 1);
1..* – реквизит обязателен, может повторяться без ограничений;
n..* – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз (n > 1);
n..m – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз и не более m раз (n > 1, m > n);
0..1 – реквизит опционален, повторения не допускаются;
0..* – реквизит опционален, может повторяться без ограничений;
0..m – реквизит опционален, может повторяться не более m раз (m > 1).
Таблица
Структура и реквизитный состав справочника
Наименование реквизита
Область значения реквизита
Правила формирования значения реквизита
Мн.
1. Сведения о методах идентификации хозяйствующих субъектов при их государственной регистрации
в государствах – членах
Евразийского экономического союза
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1..*
1.1. Код раздела
нормализованная строка символов. Шаблон: [A-Z]{2}
формируется в соответствии со стандартом ISO 3166-1 (альфа-2 код)
1
1.2. Наименование раздела
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 1000
полное наименование государства – члена Евразийского экономического союза
на русском языке
1
1.3. Сведения о методах идентификации хозяйствующих субъектов при их государственной регистрации в государстве – члене
Евразийского экономического союза
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1..*
1.3.1. Кодовое обозначение вида номера (кода) записи по государственному реестру (регистру)
нормализованная строка символов.
Шаблон [A-Z]{2}\d{2}
формируется с использованием последовательного метода кодирования
1
1.3.2. Буквенное обозначение вида номера (кода) записи по государственному реестру (регистру)
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 20
формируется в виде аббревиатуры
на русском языке
1

1.3.3. Сипатталуы
символдардың жолы
Мин. ұзындығы: 1.
Макс. ұзындығы: 1000
орыс тілінде мәтін түрінде қалыптастырылады
1..*
1.3.4. Анықтамалықтың (сыныптауыштың) жазбасы туралы мәліметтер
салынған деректемелер мәндерінің салаларымен айқындалады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1
1.3.4.1. Қолданысы басталатын күн
МЕМСТ ИСО 8601-2001 стандартына сәйкес күн
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген қолданысы басталған күнге сәйкес келеді
1
1.3.4.2. Анықтамалық (сыныптауыш) жазба қолданысының басталуын регламенттейтін акті туралы мәлімет
салынған деректемелер мәнінің салаларымен айқындалады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1
1.3.4.2.1. Актінің түрі
символдардың нормаланған жолы:
Шаблон: \d{5}
Халықаралық құқықтың нормативтік құқықтық актілері түрлерінің сыныптауышына сәйкес актінің кодтық белгіленімі
1
1.3.4.2.2. Актінің нөмірі
символдардың жолы
Мин. ұзындығы: 1.
Макс. ұзындығы: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.3.4.2.3. Актінің күні
МЕМСТ ИСО 8601-2001 стандартына сәйкес күн
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісі қабылданған күнге сәйкес келеді
1
1.3.4.3. Қолданысы аяқталатын күн
МЕМСТ ИСО 8601-2001 стандартына сәйкес күн
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген қолдану аяқталған күнге сәйкес келеді
0..1
1.3.4.4. Анықтамалық (сыныптауыш) жазба қолданысының аяқталуын регламенттейтін акті туралы мәлімет
салынған деректемелер мәнінің салаларымен айқындалады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
0..1
1.3.4.4.1. Актінің түрі
символдардың нормаланған жолы:
Шаблон: \d{5}
Халықаралық құқықтың нормативтік құқықтық актілері түрлерінің сыныптауышына сәйкес актінің кодтық белгіленімі
1
1.3.4.4.2. Актінің нөмірі
символдардың жолы
Мин. ұзындығы: 1.
Макс. ұзындығы: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.3.4.4.3. Актінің күні

1.3.3. Описание
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 1000
формируется в виде текста на русском языке
1..*
1.3.4. Сведения о записи справочника (классификатора)
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1
1.3.4.1. Дата начала действия
дата в соответствии
с ГОСТ ИСО 8601-2001
соответствует дате начала действия, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
1
1.3.4.2. Сведения об акте, регламентирующем начало действия записи справочника (классификатора)
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1
1.3.4.2.1. Вид акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение акта в соответствии с классификатором видов нормативных правовых актов международного права
1
1.3.4.2.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.4.2.3. Дата акта
дата в соответствии с ГОСТ ИСО 8601-2001
соответствует дате принятия акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.4.3. Дата окончания действия
дата в соответствии с ГОСТ ИСО 8601-2001
соответствует дате окончания действия, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
0..1
1.3.4.4. Сведения об акте, регламентирующем окончание действия записи справочника (классификатора)
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
0..1
1.3.4.4.1. Вид акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение акта в соответствии
с классификатором видов нормативных правовых актов международного права
1
1.3.4.4.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.4.4.3. Дата акта
дата в соответствии