Қарақұмық жармасының бағасын мемлекеттік реттеу мерзімін ұзартумен келісу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 58 шешімі
2019 жылғы 1 қарашадан бастап Беларусь Республикасының аумағында енгізілген қарақұмық жармасы бағасын мемлекеттік реттеу мерзімін ұзартуды келісу туралы Беларусь Республикасының 2020 жылғы 26 наурызда түскен өтінісіне байланысты және Бәсекелестіктің жалпы қағидаттары мен қағидалары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 19 қосымша) 82-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Беларусь Республикасында қарақұмық жармасы бағасын мемлекеттік реттеу мерзімін 2020 жылғы 29 сәуірден бастап қоса алғанда 2020 жылғы 30 қыркүйекке сәуірге дейінгі аралыққа – 155 күнге ұзартумен келісілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2020 жылғы 29 сәуірден бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О согласовании продления срока государственного регулирования цен на крупу гречневую
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2020 года № 58
В связи с поступившим 26 марта 2020 г. обращением Республики Беларусь о согласовании продления срока государственного регулирования цен на крупу гречневую, введенного на территории Республики Беларусь с 1 ноября 2019 г., и в соответствии с пунктом 82 Протокола об общих принципах и правилах конкуренции (приложение № 19 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Согласовать продление срока государственного регулирования цен на крупу гречневую в Республике Беларусь на 155 дней – с 29 апреля 2020 г. до 30 сентября 2020 г. включительно.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 29 апреля 2020 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович