Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес трансформаторларға арналған кірмелерді сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 152 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабы 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Май трансформаторының қақпағында немесе бүйірлік қабырғасында оларды электр желісіне қосу кезінде орамның ұшын енгізуге немесе шығаруға арналған арнайы тесікке орнатылатын, ішінде тоқ өткізетін металл өзегі бар өткізгіш фарфор изолятордан тұратын, 1000 В артық кернеуге есептелген трансформаторға арналған кірме сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің 1 және 6-негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 8535 90 000 қосалқы позициясында сыныпталады.
2. Май трансформаторының қақпағында немесе бүйірлік қабырғасында оларды электр желісіне қосу кезінде орамның ұшын енгізуге немесе шығаруға арналған арнайы тесікке орнатылатын, ішінде тоқ өткізетін металл өзегі бар өткізгіш фарфор изолятордан тұратын, 1000 В артық емес кернеуге есептелген трансформаторға арналған кірме сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасының 1 және 6 Негізгі түсіндіру қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 8536 90 қосалқы позициясында сыныпталады.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О классификации вводов для трансформаторов в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 ноября 2020 года № 152.
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Ввод для трансформатора, представляющий собой фарфоровый проходной изолятор с токоведущим металлическим стержнем внутри, вставляемый в специально предназначенные отверстия на крышке или боковой стенке масляного трансформатора, предназначенный для ввода и вывода концов обмоток трансформатора при подключении их к электрической сети, рассчитанный на напряжение более 1000 В, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицируется в субпозиции 8535 90 000 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Ввод для трансформатора, представляющий собой фарфоровый проходной изолятор с токоведущим металлическим стержнем внутри, вставляемый в специально предназначенные отверстия на крышке или боковой стенке масляного трансформатора, предназначенный для ввода и вывода концов обмоток трансформатора при подключении их к электрической сети, рассчитанный на напряжение не более 1000 В, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицируется в субпозиции 8536 90 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович