10. Қадағалау жүйесінің Одақтың басқа да цифрлық жобаларымен өзара іс-қимылын ұйымдастыру бойынша ұсыныстар әзірлеу (тауарлардың қадағалануы, цифрлық көлік дәліздері, электрондық ілеспе құжаттар және т.б.)
Одақтың цифрлық күн тәртібі шеңберіндегі жобалардың жалпы функционалдық инфрақұрылым моделі
Комиссия,
мүше мемлекеттер
2020 ж.
I – II тоқсандары
11.
Навигациялық пломбаларды пайдаланумен байланысты кедендік қағидаларды бұзғандық үшін белгіленген санкциялардың мөлшерлестігін қамтамасыз ету үшін мүше мемлекеттердің әкімшілік заңнамасында көзделген нормаларды жақындастыру бойынша жұмыстар жүргізу және Комиссия Кеңесіне есеп беру
мүше мемлекеттердің баяндамасы
мүше мемлекеттер
2020 ж.
IV тоқсаны

10. Выработка предложений по организации взаимодействия системы отслеживания с другими цифровыми проектами Союза (прослеживаемость товаров, цифровые транспортные коридоры, электронные сопроводительные документы и др.)
модель общей функциональной инфраструктуры проектов в рамках цифровой повестки Союза
Комиссия,
государства-члены
IV квартал 2021 г.
11. Проведение работ по сближению норм, предусмотренных административным законодательством государств-членов, для обеспечения соразмерности санкций, установленных за нарушения таможенных правил, связанных с использованием навигационных пломб, и предоставление Совету Комиссии доклада
доклад государств-членов
государства-члены
IV квартал 2021 г.