Жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын жекелеген өнімдерге қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажының ставкасын белгілеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 26 қазандағы № 142 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. ЕАЭО СЭҚ ТН 2309 90 960 9 кодымен сыныпталатын жануарларды азықтандыру үшін пайдаланылатын жекелеген өнімдерге қатысты Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 80 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажының ставкасы осы Шешім күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 2022 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі аралықта кедендік құннан 3 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 80 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) ЕАЭО СЭҚ ТН 2309 90 960 9 коды бар позиция төртінші графада "45С)" ескертпесіне сілтемемен толықтырылсын;
б) Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертпелер мынадай мазмұндағы 45С ескертпесімен толықтырылсын:
"45С) Кедендік құннан 3 % мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының ставкасы Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 26 қазандағы №142 шешімі күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 2022.31.12. дейінгі аралықта қолданылады.".
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде 2022 жылғы 2 қаңтардан кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М.Мясникович

Об установлении ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных продуктов, используемых для кормления животных
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 октября 2021 года № 142.
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить ставку ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2021 г. № 80, в отношении отдельных продуктов, используемых для кормления животных, классифицируемых кодом 2309 90 960 9 ТН ВЭД ЕАЭС, в размере 3 процентов от таможенной стоимости с даты вступления в силу настоящего Решения по 31 декабря 2022 г. включительно.
2. Внести в Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2021 г. № 80, следующие изменения:
а) позицию с кодом 2309 90 960 9 ТН ВЭД ЕАЭС в графе четвертой дополнить ссылкой на примечание "45С)";
б) примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза дополнить примечанием 45С следующего содержания:
"45С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 3 % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 октября 2021 г. № 142 по 31.12.2022 включительно.".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 2 января 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович