Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына экспортталатын тәуліктік балапандарға, күркетауықтарға, үйректерге, қаздарға, түйеқұстарға және құстардың осы түрлерінің инкубациялық жұмыртқаларына ветеринариялық сертификат нысанының 3-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 186 шешімі
Санитариялық, ветеринариялық-санитариялық және карантиндік фитосанитариялық шараларды қолдану туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 12 қосымша) 17-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 19-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 607 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына экспортталатын тәуліктік балапандарға, күркетауықтарға, үйректерге, қаздарға, түйеқұстарға және құстардың осы түрлерінің инкубациялық жұмыртқаларына ветеринариялық сертификат нысанының (№ 14 нысан) 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Өнімнің шығарылған жері
Кәсіпорнының аты, мекенжайы, әкімшілік-аумақтық бірлік:
инкубатор: ______________________________________________
асыл тұқымды зауыт: _____________________________________
шаруашылық*:
Шаруашылықтың
Шаруашылықтың аты
Шаруашылықтың мекенжайы
Әкімшілік-аумақтық бірлік
_________________
* Жеткізілім тікелей шаруашылықтан жүзеге асырылатын не тауар шаруашылықтардан шығарылып, ал жөнелтуші кәсіпорыннан тиелетін жағдайларда толтырылады. Жеткізілімдер көп дегенде 5 шаруашылықтан жүзеге асырылатын кезде шаруашылықтардың тізімі жасалады, оған экспорттаушы елдің мемлекеттік/ ресми ветеринариялық дәрігері қол қояды және осы сертификаттың ажырамас бөлігі болып табылады. "Шаруашылықтың №" графасында экспорттаушы елдің құзыретті органы берген (бар болған кезде) нөмірі көрсетіледі.".
2. Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 607 шешіміне сәйкес әзірленген, №14 нысан бойынша шығарылған ветеринариялық сертификаттың бланктері осы Шешім күшіне енгенге дейін, 2022 жылдың 1 шілдесіне дейін пайдаланылады деп белгіленсін.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в пункт 3 формы ветеринарного сертификата на экспортируемых на таможенную территорию Евразийского экономического союза суточных цыплят, индюшат, утят, гусят, страусят и инкубационные яйца этих видов птиц (форма № 14)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 декабря 2021 года № 186.
В соответствии с пунктом 17 Протокола о применении санитарных, ветеринарно-санитарных и карантинных фитосанитарных мер (приложение № 12 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 19 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Пункт 3 формы ветеринарного сертификата на экспортируемых на таможенную территорию Евразийского экономического союза суточных цыплят, индюшат, утят, гусят, страусят и инкубационные яйца этих видов птиц (форма № 14), утвержденной Решением Комиссии Таможенного союза от 7 апреля 2011 г. № 607, изложить в следующей редакции:
"3. Происхождение продукции
Название, адрес предприятия, административно-территориальная единица:
инкубатор: ______________________________________________
племзавод: ______________________________________________
хозяйство*:
№ хозяйства
Название хозяйства
Адрес хозяйства
Административно-территориальная единица
* Заполняется при осуществлении поставок непосредственно из хозяйств либо в случаях, если товары происходят из хозяйств, а отгружаются с предприятия-отправителя. При осуществлении поставок более чем из 5 хозяйств составляется список хозяйств, который подписывается государственным/официальным ветеринарным врачом страны-экспортера и является неотъемлемой частью настоящего сертификата. В графе "№ хозяйства" указывается номер, присвоенный компетентным органом страны-экспортера (при наличии).".
2. Установить, что изготовленные в соответствии с Решением Комиссии Таможенного союза от 7 апреля 2011 г. № 607 бланки ветеринарного сертификата, выпущенные по форме № 14 до вступления в силу настоящего Решения, используются до 1 июля 2022 г.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович