Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 43 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 195 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 105-бабының 5 және 6-тармақтарына, 106-бабының 2-тармағына және 107-бабының 2-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 2 мамырдағы "2018 жылғы футбол бойынша FIFA әлем біріншілігін және 2017 жылғы FIFA Конфедерация кубогын ұйымдастыру және өткізу кезінде немесе оларға дайындық бойынша жаттықтыру іс-шараларын өткізу кезінде пайдалануға арналған шетелдік тауарларды кедендік декларациялау және тауарларды алып өтудің ерекшеліктері сыныптауышына өзгерістер енгізу туралы" № 43 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "Өздеріне қатысты арнаулы кедендік рәсім белгіленуі мүмкін тауарлар санатына өзгерістер енгізу және оларды осындай кедендік рәсімге орналастыру жағдайлары туралы және 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасын ұйымдастыру мен өткізу мақсатында тауарлар әкелудің (әкетудің) кейбір мәселелері туралы" № 147 шешімі күшіне енген күннен кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 195 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 43 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Атауы, 1-тармақтың екінші және үшінші абзацтары "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Көрсетілген Шешіммен бекітілген Көліктік (тасымалдаушы), коммерциялық және (немесе) өзге де құжаттарды 2018 жылғы футбол бойынша FIFA әлем біріншілігін және 2017 жылғы FIFA Конфедерация кубогын, 2020 жылғы футбол бойынша UEFA Еуропа чемпионатын ұйымдастыру және өткізу кезінде немесе оларға дайындық бойынша жаттықтыру іс-шараларын өткізу кезінде пайдалануға арналған тауарларға декларация ретінде және шетелдік тауарларға қатысты транзиттік декларация ретінде пайдалану тәртібінде:
а) атауы, 1 және 22-тармақтары "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын;
б) көрсетілген Тәртіпке қосымшада:
"2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейінгі нөмірлік бастақырып ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын;
атауы "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 мая 2017 г. № 43
Решение Евразийской экономической коллегии от 28 декабря 2021 года № 195
В соответствии с пунктами 5 и 6 статьи 105, пунктом 2 статьи 106 и пунктом 2 статьи 107 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 мая 2017 г. № 43 "О таможенном декларировании иностранных товаров, предназначенных для использования при организации и проведении чемпионата мира по футболу FIFA 2018 года и Кубка конфедераций FIFA 2017 года, чемпионата Европы по футболу UEFA 2020 года или при проведении тренировочных мероприятий по подготовке к ним, и внесении изменения в классификатор особенностей перемещения товаров" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 24 декабря 2021 г. № 147 "О внесении изменений в перечень категорий товаров, в отношении которых может быть установлена специальная таможенная процедура, и условий их помещения под такую таможенную процедуру и о некоторых вопросах ввоза (вывоза) товаров в целях организации и проведения Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 28 декабря 2021 г. № 195
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 мая 2017 г. № 43
1. Наименование, абзацы второй и третий пункта 1 после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".
2. В Порядке использования транспортных (перевозочных), коммерческих и (или) иных документов в качестве декларации на товары и в качестве транзитной декларации в отношении иностранных товаров, предназначенных для использования при организации и проведении чемпионата мира по футболу FIFA 2018 года и Кубка конфедераций FIFA 2017 года, чемпионата Европы по футболу UEFA 2020 года или при проведении тренировочных мероприятий по подготовке к ним, утвержденном указанным Решением:
а) наименование, пункты 1 и 22 после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022";
б) в приложении к указанному Порядку:
нумерационный заголовок после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022";
наименование после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022";

2018 жылғы футбол бойынша FIFA әлем чемпионатын және 2017 жылғы FIFA Конфедерация кубогын, 2020 жылғы футбол бойынша UEFA Еуропа чемпионатын ұйымдастыру және өткізу кезінде немесе оларға дайындық бойынша жаттықтыру іс-шараларын өткізу кезінде пайдалануға арналған шетелдік тауарлар туралы өтініш нысанының негізгі және қосымша парақтарының атауы:
"2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын;
"Championship 2020" деген сөздерден кейін "2021/2022 UEFA Champions League" деген сөздермен толықтырылсын.
3. Көрсетілген Шешіммен бекітілген 2018 жылғы футбол бойынша FIFA әлем біріншілігін және 2017 жылғы FIFA Конфедерация кубогын, 2020 жылғы футбол бойынша UEFA Еуропа чемпионатын ұйымдастыру және өткізу кезінде немесе оларға дайындық бойынша жаттықтыру іс-шараларын өткізу кезінде пайдалануға арналған тауарларға декларацияны және шетелдік тауарларға қатысты транзиттік декларацияны толтыру тәртібінің атауы және 1-тармағы "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.

наименование основного и добавочного листов формы заявления об иностранных товарах, предназначенных для использования при организации и проведении чемпионата мира по футболу FIFA 2018 года и Кубка конфедераций FIFA 2017 года, чемпионата Европы по футболу UEFA 2020 года или при проведении тренировочных мероприятий по подготовке к ним:
после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022";
после слов "Championship 2020" дополнить словами ", 2021/2022 UEFA Champions League".
3. Наименование и пункт 1 Порядка заполнения декларации на товары и транзитной декларации в отношении иностранных товаров, предназначенных для использования при организации и проведении чемпионата мира по футболу FIFA 2018 года и Кубка конфедераций FIFA 2017 года, чемпионата Европы по футболу UEFA 2020 года или при проведении тренировочных мероприятий по подготовке к ним, утвержденного указанным Решением, после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".