Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 196 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 17-тармағына және 105-бабының 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "Өздеріне қатысты арнаулы кедендік рәсім белгіленуі мүмкін тауарлар санатына өзгерістер енгізу және оларды осындай кедендік рәсімге орналастыру жағдайлары туралы және 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасын ұйымдастыру мен өткізу мақсатында тауарлар әкелудің (әкетудің) кейбір мәселелері туралы" № 147 шешімі күшіне енген күннен кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 196 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешімімен беітілген Тауарларды алып өтудің ерекшеліктері сыныптауышында (2-қосымша) 099 коды бар позиция "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 2 шешімімен бекітілген тауарға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның құрылымы мен форматының 3-кестесінде алтыншы графадағы 8-позиция "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 191 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына су көлігімен әкелу бағамдалған тауарлар туралы алдын ала ақпараттың құрылымы мен форматының 10-кестесінде жетінші графадағы 13.6-позиция "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.
4. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 192 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әуе көлігімен әкелу бағамдалған тауарлар туралы алдын ала ақпараттың құрылымы мен форматының 10-кестесінде жетінші графадағы 13.6-позиция "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Евразийской экономической коллегии от 28 декабря 2021 года № 196.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 17 статьи 11 и пунктом 5 статьи 105 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 24 декабря 2021 г. № 147 "О внесении изменений в перечень категорий товаров, в отношении которых может быть установлена специальная таможенная процедура, и условий их помещения под такую таможенную процедуру и о некоторых вопросах ввоза (вывоза) товаров в целях организации и проведения Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 28 декабря 2021 г. № 196
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии
1. В классификаторе особенностей перемещения товаров (Приложение 2), утвержденном Решением Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378, позицию с кодом 099 после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".
Примечание ИЗПИ!
Пункт 2 утрачивает силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30.05.2023 № 77 (вступает в силу с 01.04.2025).
2. В таблице 3 структуры и формата декларации на товары и транзитной декларации, утвержденных Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2018 г. № 2, позицию 8 в графе шестой после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".
3. В таблице 10 структуры и формата предварительной информации о товарах, предполагаемых к ввозу на таможенную территорию Евразийского экономического союза водным транспортом, утвержденных Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 ноября 2018 г. № 191, позицию 13.6 в графе 7 после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".
4. В таблице 10 структуры и формата предварительной информации о товарах, предполагаемых к ввозу на таможенную территорию Евразийского экономического союза воздушным транспортом, утвержденных Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 ноября 2018 г. № 192, позицию 13.6 в графе 7 после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".

5. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 193 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына теміржол көлігімен әкелу бағамдалған тауарлар туралы алдын ала ақпараттың құрылымы мен форматының 10-кестесінде жетінші графадағы 12.5-позиция "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.
6. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 194 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына автомобиль көлігімен әкелу бағамдалған тауарлар туралы алдын ала ақпараттың құрылымы мен форматының 10-кестесінде жетінші графадағы 12.5-позиция "2020 жылғы UEFA" деген сөздерден кейін ", 2021/2022 маусымдағы UEFA Чемпиондар лигасы" деген сөздермен толықтырылсын.

5. В таблице 10 структуры и формата предварительной информации о товарах, предполагаемых к ввозу на таможенную территорию Евразийского экономического союза железнодорожным транспортом, утвержденных Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 ноября 2018 г. № 193, позицию 12.5 в графе 7 после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".
6. В таблице 10 структуры и формата предварительной информации о товарах, предполагаемых к ввозу на таможенную территорию Евразийского экономического союза автомобильным транспортом, утвержденных Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 ноября 2018 г. № 194, позицию 12.5 в графе 7 после слов "UEFA 2020 года" дополнить словами ", Лиги чемпионов UEFA сезона 2021/2022".