Еуразиялық экономикалық одақ Сотының және Еуразиялық экономикалық комиссияның қаржы-шаруашылық қызметіне ревизия жүргізу туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 24 Өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 16-бабының 6-тармағына сәйкес:
1. 2022 жылғы 31 қазаннан бастап 16 қарашаға дейінгі аралықтағы кезеңде Еуразиялық экономикалық одақ Сотының және 2022 жылғы 17 қарашадан бастап 2 желтоқсанға дейінгі аралықтағы кезеңде Еуразиялық экономикалық комиссияның 2018-2020 жылдар ішіндегі қаржы-шаруашылық қызметіне ревизия жүргізілсін.
2. Ревизиялық топтың мына құрамы бекітілсін:
Қырғыз Республикасынан
Бердыбаев
Эмиль Эсенович
- Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігінің ішкі аудит бөлімінің бас маманы (ревизиялық топтың төрағасы)
Армения Республикасынан
Абгарян
Рузанна Айказовна
- Армения Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы-бюджеттік бақылау басқармасы дерекқорларды басқару, тексерулерді талдау мен үйлестіру бөлімінің бас бақылаушысы
Беларусь Республикасынан
Главинская
Наталья Петровна
- Беларусь Республикасы Қаржы министрлігі Бақылау-ревизия бас басқармасы бюджеттік қаражатты пайдалануды қаржылық бақылау басқармасының консультанты (Еуразиялық экономикалық комиссияда ревизия жүргізу жөніндегі ревизиялық топтың құрамында)
Адамович
Светлана Аркадьевна
- Беларусь Республикасы Қаржы министрлігі Бақылау-ревизия бас басқармасы бақылау жұмысын ұйымдастыру бөлімінің консультанты (Еуразиялық экономикалық одақ Сотында ревизия жүргізу жөніндегі ревизиялық топтың құрамында)
Қазақстан Республикасынан
Мүтиев
Мәулен Асқарұлы
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті Сәйкестік аудиті басқармасының басшысы
Ресей Федерациясынан
Кудряшова
Людмила Александровна
- Федералдық қазынашылықтың Ұлттық қауіпсіздік, құқық қорғау қызметі, сот жүйесі және қорғаныс кешені саласындағы бақылау-ревизия басқармасының әділет, прокуратура, тергеу және сот жүйесі органдары бақылау-ревизия бөлімінің бастығы.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О проведении ревизии финансово-хозяйственной деятельности Суда Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 19 ноября 2021 года № 24.
В соответствии с пунктом 6 статьи 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года:
1. Провести ревизию финансово-хозяйственной деятельности за 2018 - 2020 годы Суда Евразийского экономического союза в период с 31 октября по 16 ноября 2022 г. и Евразийской экономической комиссии в период с 17 ноября по 2 декабря 2022 г.
2. Утвердить следующий состав ревизионной группы:
от Кыргызской Республики
Бердыбаев Эдиль Эсенович
- главный специалист отдела внутреннего аудита Министерства финансов Кыргызской Республики (председатель ревизионной группы)
от Республики Армения
Абгарян
Рузанна Айказовна
- главный контролер отдела по
управлению баз данных, анализа и координации проверок Управления финансово-бюджетного контроля Министерства финансов Республики Армения
Oт Республики Беларусь
Главинская Наталья Петровна
- консультант управления финансового контроля за использованием бюджетных средств Главного контрольно-ревизионного управления Министерства финансов Республики Беларусь (в составе ревизионной группы по проведению ревизии в Евразийской экономической комиссии)
Адамович
Светлана Аркадьевна
- консультант отдела организации контрольной работы Главного контрольно-ревизионного управления Министерства финансов Республики Беларусь (в составе ревизионной группы по проведению ревизии в Суде Евразийского экономического союза)
от Республики Казахстан
Мутиев
Маулен Аскарович
- руководитель Управления аудита соответствия Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан
от Российской Федерации
Кудряшова
Людмила Александрович
- начальник контрольно-ревизионного 1 отдела органов юстиции, прокуратуры, следствия и судебной системы Контрольно-ревизионного управления в сфере национальной безопасности, правоохранительной деятельности, судебной системе и оборонном комплексе Федерального казначейства.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации