"Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына қосқан үлесі үшін" медалімен наградтау туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16 шешімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 28 шешімімен бекітілген "Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына қосқан үлесі үшін" медалі туралы ереженің 3-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына елеулі үлес қосқан Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің азаматтарын көтермелеу мақсатында Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Қосымшаға сәйкес тізім бойынша Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің азаматтары "Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына қосқан үлесі үшін" медалімен наградталсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің "Еуразиялық экономикалық одақтың дамуына қосқан үлесі үшін" медалімен наградталатын азаматтарының
ТІЗІМІ
Армения Республикасынан
АГИНЯН Сергей Левонович – Армения Республикасының Қоғамдық қызметтерді реттеу жөніндегі комиссиясының мүшесі
МАРТИРОСЯН Артур Мельсикович – Армения Республикасы Білім, ғылым, мәдениет және спорт министрінің орынбасары
МУРАДЯН Ашот Оганесович – Армения Республикасы Мемлекеттік кіріс комитеті төрағасының орынбасары
НАГАПЕТЯН Давид Робертович – Армения Республикасы Орталық Банкі кеңесінің мүшесі
НАНУШЯН Лена Мануковна – Армения Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бірінші орынбасары
ОГАННИСЯН Давид Алексанович – Армения Республикасының Бәсекелестікті қорғау комиссиясы Бас хатшысының орынбасары
СИМОНЯН Армен Оганесович – Армения Республикасы Аумақтық басқару және инфрақұрылым министрінің орынбасары
СИМОНЯН Варос Арутюнович – Армения Республикасы Экономика министрінің орынбасары (2019 – 2021 жылдар аралығы)
Беларусь Республикасынан
ГЛОВИНСКАЯ Ольга Анатольевна – Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитетінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру Бас басқармасының кедендік бақылаумен өткізу бөлімінің бас инспекторы
ЕЖОВА Марина Юрьевна – Беларусь Республикасы Экономика министрлігінің Экономикалық интеграция Бас басқармасының бастығы
ЕСИНА Ирина Владимировна – Беларусь Республикасы Экономика министрлігі Экономикалық интеграция бас басқармасы бастығының орынбасары – нарықтарды интеграциялау басқармасының бастығы
ЗАХАРЕЕВА Мария Сергеевна – Беларусь Республикасы Министрлер Кеңесі Аппаратының Халықаралық ынтымақтастық және сауда Бас басқармасы сыртқы экономикалық қызмет басқармасының бас кеңесшісі
ЗУБРИЦКАЯ Татьяна Николаевна – Әзербайжан Республикасындағы Беларусь Республикасы Елшілігінің кеңесшісі
МАЙКОВСКИЙ Вячеслав Станиславович – Беларусь Республикасы Салық және алымдар министрлігі тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізуді бақылау Бас басқармасы электрондық бақылау жүйелері басқармасының бастығы - Бас басқарма бастығының орынбасары
ПРОКОПЧУК Андрей Викторович – Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаменті сауда келіссөздері және қорғау шаралары басқармасының бастығы - Департамент директорының орынбасары
СЕЛИЦКАЯ Элла Александровна – Беларусь Республикасы Салық және алымдар министрінің орынбасары
СТАТКЕВИЧ Максим Андреевич – Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитетінің Халықаралық-құқықтық басқармасы интеграциялық процестер бөлімі бастығының орынбасары
ШУЛЬГА Павел Пантелеевич – Беларусь Республикасы Қаржы министрлігінің Халықаралық қаржы қатынастары Бас басқармасының бастығы
ЯКУСЕВИЧ Татьяна Эдуардовна – "Беларусь мемлекеттік метрология институты" республикалық унитарлық кәсіпорнының машина жасау өнімдері мен қызметтерді сертификаттау бөлімінің бастығы
Қазақстан Республикасынан
ӘБДІЛМАНОВА Жанна Тұяққызы – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Халықаралық экономикалық интеграция жөніндегі жобаларды сараптау департаменті директорының орынбасары
АСАНҚҰЛОВА Гүлсім Мамадияқызы – Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Интеграция және халықаралық ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары
АШИТОВ Серік Батырханұлы – Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сыртқы сауда қызметі департаменті директорының орынбасары
БЕКІШЕВ Әсет Рысқалиұлы – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Салық және кеден саясаты департаменті Халықаралық салық салу және өзара іс қимыл басқармасының бас сарапшысы

О награждении медалью "За вклад в развитие Евразийского экономического союза"
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 9 декабря 2022 года № 16.
В соответствии с пунктом 3 Положения о медали "За вклад в развитие Евразийского экономического союза", утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 6 декабря 2018 г. №28, в целях поощрения граждан государств- членов Евразийского экономического союза, внесших значительный вклад в развитие Евразийского экономического союза, Высший Евразийский экономический совет решил:
Наградить граждан государств - членов Евразийского экономического союза медалью "За вклад в развитие Евразийского экономического союза" по списку согласно приложению.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской
Федерации
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Высшего
Евразийского экономического совета
от 9 декабря 2022 г. № 16
СПИСОК
граждан государств - членов Евразийского экономического союза, награждаемых медалью "За вклад в развитие Евразийского экономического союза"
От Республики Армения
АГИНЯН Сергей Левонович - член Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения
МАРТИРОСЯН Артур Мельсикович - заместитель Министра образования, науки, культуры и спорта Республики Армения
МУРАДЯН Ашот Оганесович - заместитель председателя Комитета государственных доходов Республики Армения
НАГАПЕТЯН Давид Робертович - член совета Центрального банка Республики Армения
НАНУШЯН Лена Мануковна - первый заместитель Министра здравоохранения Республики Армения
ОГАННИСЯН Давид Алексанович - заместитель главного секретаря Комиссии по защите конкуренции Республики Армения
СИМОНЯН Армен Оганесович - заместитель Министра территориального управления и инфраструктур Республики Армения
СИМОНЯН Варос Арутюнович - заместитель Министра экономики Республики Армения (с 2019 года по 2021 год)
От Республики Беларусь
ГЛОВИНСКАЯ Ольга Анатольевна - главный инспектор отдела перемещения под таможенным контролем Главного управления организации таможенного контроля Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
ЕЖОВА Марина Юрьевна - начальник Главного управления экономической интеграции Министерства экономики Республики Беларусь
ЕСИНА Ирина Владимировна - заместитель начальника Главного управления экономической интеграции - начальник управления интеграции рынков Министерства экономики Республики Беларусь
ЗАХАРЕЕВА Мария Сергеевна - главный советник управления внешнеэкономической деятельности Главного управления международного сотрудничества и торговли Аппарата Совета Министров Республики Беларусь
ЗУБРИЦКАЯ Татьяна Николаевна - советник Посольства Республики Беларусь в Азербайджанской Республике
МАЙКОВСКИЙ Вячеслав Станиславович - заместитель начальника Главного управления - начальник управления электронных систем контроля Главного управления контроля реализации товаров и услуг Министерства по налогам и сборам Республики Беларусь
ПРОКОПЧУК Андрей Викторович - заместитель директора Департамента - начальник управления торговых переговоров и защитных мер Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
СЕЛИЦКАЯ Элла Александровна - заместитель Министра по налогам и сборам Республики Беларусь
СТАТКЕВИЧ Максим Андреевич - заместитель начальника отдела интеграционных процессов Международно-правового управления Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
ШУЛЬГА Павел Пантелеевич - начальник Главного управления международных финансовых отношений Министерства финансов Республики Беларусь
ЯКУСЕВИЧ Татьяна Эдуардовна - начальник отдела по сертификации продукции машиностроения и услуг республиканского унитарного предприятия "Белорусский государственный институт метрологии"
От Республики Казахстан
АБДИЛЬМАНОВА Жанна Туяковна - заместитель директора Департамента экспертизы проектов по международной экономической интеграции Министерства юстиции Республики Казахстан
АСАНКУЛОВА Гульсим Мамадияровна - заместитель директора Департамента интеграции и международного сотрудничества Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АШИТОВ Серик Батыржанович - заместитель директора Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
БЕКИШЕВ Асет Рыскалиевич - главный эксперт управления международного налогообложения и взаимодействия Департамента налоговой и таможенной политики Министерства национальной экономики Республики Казахстан

БУРИН Мәди Бауыржанұлы – Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің Халықаралық қатынастар және интеграция басқармасының бастығы (2021 - 2022 жылдар аралығы)
ГАРИФУЛЛИНА Дина Маратқызы – Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сыртқы сауда қызметі департаменті Сауда келіссөздері басқармасының басшысы
ЕРМЕКПАЕВА Розалина Асқарқызы – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің Азық-түлік емес тауарларға техникалық регламенттерді бақылау басқармасының басшысы
ЕСПАЕВ Сағымбай Жолдоғалиұлы – Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Елшілігінің бірінші хатшысы
ЖУМАҚАНОВ Николай Владимирович – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық-құқықтық департаментінің директоры
МАДАЛИЕВ Бақытжан Нұржанұлы – Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сыртқы сауда қызметі департаменті Кедендік-тарифтік реттеу басқармасының бас сарапшысы
МАРАЛБАЕВ Бүркіт Зейнел-Набиұлы – Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Экономикалық интеграция департаменті Сауданы дамыту басқармасының бас сарапшысы
МҰҚЫШЕВ Алмаз Қайырбекұлы – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Салық және кеден саясаты департаменті Кеден саясаты басқармасының бас сарапшысы
МҰХАНОВА Гүлнар Жанетқызы – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Халықаралық ынтымақтастық және интеграция департаментінің директоры
НҰРБЕК Олжас Бауыржанұлы – Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Экономикалық интеграция департаменті интеграцияны дамыту басқармасының басшысы
НҰРТАЗИНА Гүлжан Сабырқызы – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті төрағасының орынбасары
СИНЯГОВСКИЙ Александр Сергеевич – Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Елшілігінің кеңесші-елшісі
СҰЛТАНОВ Бақыт Тұрлыханұлы -Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі (2022 жылы)
СЫЗДЫҚОВА Эльмира Жақсылыққызы - Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сыртқы сауда қызметі департаменті Қорғау шаралары басқармасының басшысы
ТОҚАН Диас Ерболұлы – Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Экономикалық интеграция департаменті Кәсіпкерлік саласындағы ынтымақтастықты дамыту басқармасының бас сарапшысы
Қырғыз Республикасынан
АБДЫЛДАЕВ Акылбек Талайбекович – Қырғыз Республикасының Ресей Федерациясындағы Елшілігінің бірінші хатшысы
АБДЫМОМУНОВА Галия Кошоевна – Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасының сәйкестікті бағалау бөлімінің меңгерушісі
АЛИМЖАНОВА Диляна Рустамовна – Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрлігі ЕАЭО үйлестіру басқармасының интеграцияны дамыту бөлімінің меңгерушісі
АМАТОВ Эдильбек Алмазбекович – Қырғыз Республикасы Сыртқы істер министрлігі Экономикалық дипломатия департаментінің ЕАЭО секторының үшінші хатшысы
АРТЫКБАЕВ Айбек Мухтарович – Қырғыз Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
АРТЫКБАЕВА Нази Адилбековна – Қырғыз Республикасы Әділет министрлігі Экономикалық заңнама басқармасының бас маманы
ИЛЬЯСОВА Нуржамал Сатаровна – Еуразиялық экономикалық комиссияның Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті директорының орынбасары
ИМАНАЛИЕВ Эркинбек Эмильевич – Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің тәуекелдерді талдау және тәуекел басқармасының бастығы
КААРБАЕВА Назгуль Токтогуловна – Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Еуразиялық экономикалық одақпен жұмыс және Дүниежүзілік сауда ұйымының мәселелері жөніндегі бөлім меңгерушісі
КАРМЫШАКОВ Улукбек Тойчуевич – Венгрия-қырғыз Даму Қоры Басқарма төрағасының орынбасары

БУ РИН Мади Бауржанович - начальник Управления международных отношений и интеграции Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (с 2021 года по 2022 год)
ГАРИПУЛЛИНА Дина Маратовна - руководитель управления торговых переговоров Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
ЕРМЕКПАЕВА Розалина Аскаровна - руководитель Управления контроля за техническими регламентами к непродовольственным товарам Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
ЕСПАЕВ Сагымбай Жолдогалиевич - первый секретарь Посольства Республики Казахстан в Российской Федерации
ЖУМАКАНОВ Николай Владимирович - директор Международно-правового департамента Министерства иностранных дел Республики Казахстан
МАДАЛИЕВ Бакытжан Нурханович - главный эксперт управления таможенно-тарифного регулирования Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
МАРАЛБАЕВ Буркит Зейнел-Набиулы - главный эксперт управления развития торговли Департамента экономической интеграции Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
МУКУШЕВ Алмаз Каирбекович - главный эксперт управления таможенной политики Департамента налоговой и таможенной политики Министерства национальной экономики Республики Казахстан
МУХАНОВА Гульнар Жанетовна - директор Департамента международного сотрудничества и интеграции Министерства здравоохранения Республики Казахстан
НУРБЕК Олжас Бауыржанулы - руководитель управления развития интеграции Департамента экономической интеграции Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
НУРТАЗИНА Гулжан Сабыровна - заместитель председателя Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
СИНЯГОВСКИЙ Александр Сергеевич - советник-посланник Посольства Республики Казахстан в Российской Федерации
СУЛТАНОВ Бахыт Турлыханович - заместитель Премьер- Министра - Министр торговли и интеграции Республики Казахстан (в 2022 году)
СЫЗДЫКОВА Эльмира Жаксылыковна - руководитель управления защитных мер Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
ТОК АН Диас Ерболулы - главный эксперт управления развития сотрудничества в сфере предпринимательства Департамента экономической интеграции Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
АБДЫЛДАЕВ Акылбек Талайбекович - первый секретарь Посольства Кыргызской Республики в Российской Федерации
АБДЫМОМУНОВА Галия Кошоевна - заведующая отделом оценки соответствия Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики и коммерции Кыргызской Республики
АЛИМЖАНОВА Диляна Рустамовна - заведующая отделом развития интеграции Управления координации ЕАЭС Министерства экономики и коммерции Кыргызской Республики
АМАТОВ Эдильбек Алмазбекович - третий секретарь сектора ЕАЭС Департамента экономической дипломатии Министерства иностранных дел Кыргызской Республики
АРТЫКБАЕВ Айбек Мухтарович - заместитель Министра иностранных дел Кыргызской Республики
АРТЫКБАЕВА Нази Адилбековна - главный специалист Управления экономического законодательства Министерства юстиции Кыргызской Республики
ИЛЬЯСОВА Нуржамал Сатаровна - заместитель директора Департамента развития предпринимательской деятельности Евразийской экономической комиссии
ИМАНАЛИЕВ Эркинбек Эмильевич - начальник Управления анализа и рисков Государственной таможенной службы при Министерстве финансов Кыргызской Республики
КААРБАЕВА Назгуль Токтогуловна - заведующая отделом по работе с Евразийским экономическим союзом и вопросам Всемирной торговой организации Министерства сельского хозяйства Кыргызской Республики
КАРМЫШАКОВ Улукбек Тойчуевич - заместитель председателя правления Венгерско-Кыргызского фонда развития

КУРМАНОВ Нурлан Дамирович – Қырғыз Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Сегізінші саяси департаментінің Экономикалық интеграция бөлімінің кеңесшісі (2018 - 2022 жылдар аралығы)
КЫЛЫЧБЕКОВА Алима Зарылбековна – Қырғыз Республикасы Президенті Әкімшілігінің Президент және Министрлер Кабинеті шешімдерін дайындау басқармасының ЕАЭО істері жөніндегі бөлімінің сарапшысы
МАМБЕТЖУНУШЕВА Элнура Рыскелдиевна – Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі төрағасының орынбасары
МАМЫТОВА Акмаанай Чолпонбековна – Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрлігі ЕАЭО үйлестіру басқармасының интеграцияны дамыту бөлімінің бас маманы
ПРАТОВА Нурпери Манасовна – Қырғыз Республикасы Цифрлық даму министрлігі жанындағы "Инфоком" мемлекеттік кәсіпорнының жетекші талдаушысы
РАЕВА Эльгиза Султанбаевна – Қырғыз Республикасы Президенті Әкімшілігінің ЕАЭО істері жөніндегі бөлімінің сарапшысы (2018 - 2021 жылдар аралығы)
УМТУЛОВ Нурлан Джумалиевич – Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігі жанындағы Мемлекеттік салық қызметі төрағасының орынбасары
ХУДАЙБЕРГЕНОВ Султан Азаматович – Қырғыз Республикасының Германия Федеративтік Республикасындағы Елшілігінің бірінші хатшысы
ЧЫНЫБАЕВ Исламбек Адамкулович – Қырғыз Республикасы Президенті Әкімшілігінің Президент және Министрлер Кабинеті шешімдерін дайындау басқармасының ЕАЭО істері жөніндегі бөлімінің сарапшысы
ШАБДАНОВ Бакытбек Касмалиевич – Қырғыз Республикасы Экономика және коммерция министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасының бастығы
ШАМИЛЕВ Элмурат Шамилевич – Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі Кеден ынтымақтастығы Басқармасының ЕАЭО мәселелері жөніндегі бөлімінің бастығы
Ресей Федерациясынан
АМЕЛЬЯНОВИЧ Сергей Алексеевич – Федералдық кеден қызметінің Кедендік ресімдеуді және кедендік бақылауды ұйымдастыру Бас басқармасы бастығының бірінші орынбасары
АНАНЬЕВА Александра Алексеевна – Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Еуропа, Солтүстік Америка, ТМД елдері және көпжақты экономикалық ынтымақтастық департаменті еуразиялық интеграция бөлімінің жетекші кеңесшісі
АНИСИМОВ Михаил Валериевич – Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Еуропа, Солтүстік Америка, ТМД және көпжақты экономикалық ынтымақтастық департаментінің директоры
БАБИЧ Михаил Викторович – Әскери-техникалық ынтымақтастық жөніндегі федералдық қызмет директорының орынбасары
БАКИНА Алла Станиславовна – Ресей Федерациясы Орталық Банкінің Ұлттық төлем жүйесі департаментінің директоры
ВОЛЬВАЧ Дмитрий Валерьевич – Ресей Федерациясының Экономикалық даму министрінің орынбасары
ГУЛИНА Юлия Владимировна – Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі Еуразиялық интеграция департаментінің ЕАЭО-дағы ұлттықтан жоғары институттарды дамыту бөлімінің бастығы
ДОБКИН Алексей Геннадьевич – Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің Еуразиялық интеграция департаментінің директоры
ИВИН Владимир Владимирович – Федералдық кеден қызметі басшысының орынбасары
КУЗНЕЦОВ Виктор Игоревич – Ресей Федерациясы Үкіметінің Халықаралық ынтымақтастықты дамыту департаментінің директоры
МАЛЬКОВА Виктория Валерьевна – Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің ТМД елдерінің бірінші департаменті директорының орынбасары
НЕВЕРОВ Игорь Святославович – Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің ТМД елдерінің бірінші департаменті директорының орынбасары
ОВЕРЧУК Алексей Логвинович – Ресей Федерациясы Үкіметі Төрағасының орынбасары
РЕШЕТНИКОВ Максим Геннадьевич – Ресей Федерациясының Экономикалық даму министрі
СОЗОНОВА Елена Юрьевна – Ресей Федерациясының Экономикалық даму министрлігі ТМД елдерімен экономикалық ынтымақтастық департаментінің аймақаралық ынтымақтастықты дамыту бөлімінің кеңесшісі
СОКОЛОВ Сергей Александрович – Ресей Федерациясы Президенті Әкімшілігінің Сыртқы саясат жөніндегі Ресей Федерациясы Президенті басқармасының референті
СПИЦЫНА Ольга Михайловна – Ресей Федерациясы Қаржы министрлігінің Кедендік саясат және алкоголь нарығын реттеу департаментінің кедендік әкімшілендіру бөлімінің бастығы
ТАЛЕЕВА Дарина Александровна – Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы, механикаландыру, химияландыру және өсімдіктерді қорғау департаментінің карантин, өсімдіктерді қорғау және тұқым шаруашылығы бөлімінің бастығы
ФАСТОВА Елена Владимировна – Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрінің орынбасары
ШАМУГИЯ Ира Шалериевна – Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің ТМД елдерінің бірінші департаментінің атташесі
ШИШЛЯННИКОВА Ольга Юрьевна – Ресей Федерациясының Орталық банкінің Инвестициялық қаржы делдалдары департаментінің директоры
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің мүшелері, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшелері, Еуразиялық экономикалық комиссияның лауазымды адамдары мен қызметкерлері
АЖЕКБАРОВ Каныбек – Макроэкономикалық саясат департаменті директорының орынбасары

КУРМАНОВ Нурлан Дамирович - советник отдела экономической интеграции Восьмого политического департамента Министерства иностранных дел Кыргызской Республики (с 2018 года по 2022 год)
КЫЛЫЧБЕКОВА Алима Зарылбековна - эксперт отдела по делам ЕАЭС Управления по подготовке решений Президента и Кабинета Министров Администрации Президента Кыргызской Республики
МАМБЕТЖУНУШЕВА Элнура Рыскелдиевна - заместитель председателя Государственной таможенной службы при Министерстве финансов Кыргызской Республики
МАМЫТОВА Акмаанай Чолпонбековна - главный специалист отдела развития интеграции Управления координации ЕАЭС Министерства экономики и коммерции Кыргызской Республики
ПРАТОВА Нурпери Манасовна - ведущий аналитик государственного предприятия "Инфоком" при Министерстве цифрового развития Кыргызской Республики
РАЕВА Эльгиза Султанбаевна - эксперт отдела по делам ЕАЭС Администрации Президента Кыргызской Республики (с 2018 года по 2021 год)
УМТУЛОВ Нурлан Джумалиевич - заместитель председателя Государственной налоговой службы при Министерстве финансов Кыргызской Республики
ХУДАЙБЕРГЕНОВ Султан Азаматович - первый секретарь Посольства Кыргызской Республики в Федеративной Республике Германия
ЧЫНЫБАЕВ Исламбек Адамкулович - эксперт отдела по делам ЕАЭС Управления по подготовке решений Президента и Кабинета Министров Администрации Президента Кыргызской Республики
ШАБДАНОВ Бакытбек Касмалиевич - начальник Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики и коммерции Кыргызской Республики
ШАМИЛЕВ Элмурат Шамилевич - начальник отдела по вопросам ЕАЭС Управления таможенного сотрудничества Государственной таможенной службы при Министерстве финансов Кыргызской Республики
От Российской Федерации
АМЕЛЬЯНОВИЧ Сергей Алексеевич - первый заместитель начальника Главного управления организации таможенного оформления и таможенного контроля Федеральной таможенной службы
АНАНЬЕВА Александра Алексеевна - ведущий советник отдела евразийской интеграции Департамента стран Европы, Северной Америки, СНГ и многостороннего экономического сотрудничества Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
АНИСИМОВ Михаил Валериевич - директор Департамента стран Европы, Северной Америки, СНГ и многостороннего экономического сотрудничества Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
БАБИЧ Михаил Викторович - заместитель директора Федеральной службы по военно-техническому сотрудничеству
БАКИНА Алла Станиславовна - директор Департамента национальной платежной системы Центрального банка Российской Федерации
ВОЛЬВАЧ Дмитрий Валерьевич - заместитель Министра экономического развития Российской Федерации
ГУЛИНА Юлия Владимировна - начальник отдела развития наднациональных институтов в ЕАЭС Департамента евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации
ДОБКИН Алексей Геннадьевич - директор Департамента евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации
ИВИН Владимир Владимирович - заместитель руководителя Федеральной таможенной службы
КУЗНЕЦОВ Виктор Игоревич - директор Департамента развития международного сотрудничества Правительства Российской Федерации
МАЛЬКОВА Виктория Валерьевна - заместитель директора Первого департамента стран СНГ Министерства иностранных дел Российской Федерации
НЕВЕРОВ Игорь Святославович - начальник Управления Президента Российской Федерации по внешней политике Администрации Президента Российской Федерации
ОВЕРЧУК Алексей Логвинович - Заместитель Председателя Правительства Российской Федерации
РЕШЕТНИКОВ Максим Геннадьевич - Министр экономического развития Российской Федерации
СОЗОНОВА Елена Юрьевна - советник отдела развития межрегионального сотрудничества Департамента экономического сотрудничества со странами СНГ Министерства экономического развития Российской Федерации
СОКОЛОВ Сергей Александрович - референт Управления Президента Российской Федерации по внешней политике Администрации Президента Российской Федерации
СПИЦЫНА Ольга Михайловна - начальник отдела таможенного администрирования Департамента таможенной политики и регулирования алкогольного рынка Министерства финансов Российской Федерации
ТАЛЕЕВА Дарина Александровна - начальник отдела карантина, защиты растений и семеноводства Департамента растениеводства, механизации, химизации и защиты растений Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
ФАСТОВА Елена Владимировна - заместитель Министра сельского хозяйства Российской Федерации
ШАМУГИЯ Ира Шалериевна - атташе Первого департамента стран СНГ Министерства иностранных дел Российской Федерации
ШИШЛЯННИКОВА Ольга Юрьевна - директор Департамента инвестиционных финансовых посредников Центрального банка Российской Федерации
От Евразийской экономической комиссии
члены Совета Евразийской экономической комиссии, члены Коллегии
Евразийской экономической комиссии, должностные лица и сотрудники
Евразийской экономической комиссии
АЖЕКБАРОВ Каныбек - заместитель директора Департамента макроэкономической политики

АСАНБЕКОВ Темирбек Ишенбаевич – Энергетика және инфрақұрылым жөніндегі алқа мүшесі (Министр) (2021 - 2022 жылдар аралығы)
БАКЕНОВ Ернар Багытжанулы – Бәсекелестік және монополияға қарсы реттеу жөніндегі алқа мүшесінің (Министрдің) көмекшісі
БАННЫХ Игорь Николаевич – Кеден инфрақұрылымы департаментінің кеден инфрақұрылымын дамыту бөлімінің кеңесшісі
БАРСЕГЯН Гоар Ашотовна – Интеграцияны дамыту департаментінің директоры
БУЦЬ Анна Александровна – Агроөнеркәсіптік саясат департаменті аграрлық нарықтарды дамыту бөлімі бастығының орынбасары
ВЛАДИМИРОВ Сергей Валентинович – Кеден заңнамасы және құқық қолдану практикасы департаментінің директоры
ГЛАЗЬЕВ Сергей Юрьевич – Интеграция және макроэкономика жөніндегі алқа мүшесі (Министр)
ГРИГОРЯН Мгер Гербертович – Кеңес мүшесі, Армения Республикасының Вице-премьер-министрі
ДИЯНСКИЙ Андрей Вадимович – Интеграция және макроэкономика жөніндегі алқа мүшесі (Министр) Хатшылығының басшысы
ЕСАЯН Давид Самвелович – Ішкі нарықтар, ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жөніндегі алқа мүшесінің (Министрдің) көмекшісі
ЖАҚСЫЛЫҚ Данияр Елубайұлы – Хаттама және ұйымдастырушылық қамтамасыз ету департаменті директорының орынбасары (2018 - 2022 жылдар аралығы)
ЖУКОВСКИЙ Павел Васильевич – Бәсекелестік саясат және мемлекеттік сатып алу саласындағы саясат департаменті директорының орынбасары
ЗАЙЦЕВА Светлана Викторовна – Энергетика департаментінің Электр энергетикасы және атом саясаты бөлімінің бастығы
ЗАХАРОВ Андрей Владимирович – Ішкі нарықты қорғау департаментінің директоры
КАЗАРЯН Ваагн Рудольфович – Кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу департаментінің директоры
КАМАЛЯН Артак Каджикович – Өнеркәсіп және агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі алқа мүшесі (Министр)
КРОХИН Павел Владимирович – Санитариялық, фитосанитариялық және ветеринариялық шаралар департаментінің ветеринариялық шаралар бөлімінің кеңесшісі
ЛЕДОВСКИХ Светлана Юрьевна – Өнеркәсіп және агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі алқа мүшесі (Министр) Хатшылығының басшысы
МАКСУДЯН Лили Погосовна – Техникалық реттеу және аккредиттеу департаменті директорының орынбасары
МАМЫТКАНОВ Максат Суйуналиевич – Кедендік ынтымақтастық жөніндегі алқа мүшесі (Министр)
МОРОЧКОВА Зоя Михайловна – Интеграцияны дамыту департаментінің талдау және перспективалық даму бөлімінің бастығы
МЯСНИКОВИЧ Михаил Владимирович – Алқа Төрағасы
НАСУТА Сергей Викторович – Қаржы саясаты департаментінің бюджеттік саясат саласындағы төлемдер және үйлестіру бөлімінің бастығы
ПАВЛОВА Ирина Николаевна – Энергетика департаментінің мұнай-газ саясаты бөлімінің бастығы
ПАСТУШЕНКО Наталья Вячеславовна – Кеден заңнамасы және құқық қолдану практикасы департаменті кеден заңнамасы бөлімінің кеңесшісі
ПЕРМИНОВА Елена Александровна – Ішкі нарықтардың жұмыс істеуі департаменті директорының орынбасары
ПЕТРИШЕНКО Игорь Викторович – Кеңес мүшесі, Беларусь Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
САВРО Елизавета Эдуардовна – Қаржы департаменті директорының орынбасары
САРЫБАЕВ Чингиз Абдусатарович – Еңбек көші-қоны және әлеуметтік қорғау департаментінің еңбек ресурстары бөлімінің бастығы
СУШКЕВИЧ Алексей Геннадьевич – Монополияға қарсы реттеу департаментінің директоры
ХИЗРИЕВ Назим Дарвинович – Істерді басқару департаментінің әкімшілік-шаруашылық қызмет бөлімінің бастығы
ЧЕРНЫШЕВ Сергей Владимирович – Сауда жөніндегі алқа мүшесінің (Министрдің) көмекшісі
ШАРИПОВА Динара Хайрулловна – Көлік және инфрақұрылым департаменті су және әуе көлігі бөлімінің бастығы
ШУМИЛИН Дмитрий Вадимович – Өнеркәсіптік саясат департаментінің өнеркәсіптік саясат, мемлекетаралық бағдарламалар және жобалар бөлімінің бастығы
ЩЕРБИН Павел Григорьевич – Алқа Төрағасының көмекшісі
ЮЛЕГИН АртҰм Александрович – Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті кәсіпкерлікті адвокаттандыру бөлімінің бастығы
Еуразиялық экономикалық одақ Сотынан
АБДУЛЛИНА Гульмира Бахитжановна – Сот судьясының кеңесшісі
АДЕРЕЙКО Александр Николаевич – Сот судьясының кеңесшісі
БУДНИК Ярослав Владимирович – Сот судьясының кеңесшісі
ВИННИК Владимир Владимирович – Сот судьясының көмекшісі
ДЬЯЧЕНКО Екатерина Борисовна – Сот судьясының кеңесшісі
ЕДЕЛЬКИНА Елена Викторовна – Сот Хатшылығының қаржы және ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлімінің кадр жұмысы және қауіпсіздік жөніндегі кеңесшісі
КУЛЕШ Николай Николаевич – Сот Хатшылығының басшысы
МЫСЛИВСКИЙ Павел Петрович – Сот судьясының кеңесшісі
ПРОШИНА Оксана Юрьевна – Сот Хатшылығының қаржы және ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлімінің кеңесшісі
РАФАЛЮК Елена Евгеньевна – Сот Хатшылығының сараптамалық-талдау бөлімінің кеңесшісі
РЕЗВАНОВА Ольга Александровна – Сот судьясының кеңесшісі
СИМОНЯН Грачья Владимирович – Сот судьясының кеңесшісі
ТИХОНЕНКО Светлана Владимировна – Сот Хатшылығының қаржы және ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлімінің кеңесшісі
ЭНТИН Кирилл Владимирович – Сот Хатшылығы басшысының орынбасары - Соттың сараптамалық-талдау бөлімінің бастығы
ЯЛОВИЧ Андрей Николаевич – Сот Хатшылығының қаржы және ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлімінің кеңесшісі

АСАНБЕКОВ Темирбек Ишенбаевич - член Коллегии (Министр) по энергетике и инфраструктуре (с 2021 года по 2022 год)
БАКЕНОВ Ернар Багытжанулы - помощник члена Коллегии (Министра) по конкуренции и антимонопольному регулированию
БАННЫХ Игорь Николаевич - советник отдела развития таможенной инфраструктуры Департамента таможенной инфраструктуры
БАРСЕГЯН Гоар Ашотовна - директор Департамента развития интеграции
БУЦЬ Анна Александровна - заместитель начальника отдела развития аграрных рынков Департамента агропромышленной политики
ВЛАДИМИРОВ Сергей Валентинович - директор Департамента таможенного законодательства и правоприменительной практики
ГЛАЗЬЕВ Сергей Юрьевич - член Коллегии (Министр) по интеграции и макроэкономике
ГРИГОРЯН Мгер Гербертович - член Совета, Вице-премьер- министр Республики Армения
ДИЯНСКИЙ Андрей Вадимович - руководитель Секретариата члена Коллегии (Министра) по интеграции и макроэкономике
ЕСАЯН Давид Самвелович - помощник члена Коллегии (Министра) по внутренним рынкам, информатизации, информационнокоммуникационным технологиям
ЖАКСЫЛЫК Данияр Елубайулы - заместитель директора Департамента протокола и организационного обеспечения (с 2018 года по 2022 год)
ЖУКОВСКИЙ Павел Васильевич - заместитель директора Департамента конкурентной политики и политики в области государственных закупок
ЗАЙЦЕВА Светлана Викторовна - начальник отдела электроэнергетической и атомной политики Департамента энергетики
ЗАХАРОВ Андрей Владимирович - директор Департамента защиты внутреннего рынка
КАЗАРЯН Ваагн Рудольфович - директор Департамента таможенно-тарифного и нетарифного регулирования
КАМАЛЯН Артак Каджикович - член Коллегии (Министр) по промышленности и агропромышленному комплексу
КРОХИН Павел Владимирович - советник отдела ветеринарных мер Департамента санитарных, фитосанитарных и ветеринарных мер
ЛЕДОВСКИХ Светлана Юрьевна - руководитель Секретариата члена Коллегии (Министра) по промышленности и агропромышленному комплексу
МАКСУДЯН Лили Погосовна - заместитель директора Департамента технического регулирования и аккредитации
МАМЫТКАНОВ Максат Суйуналиевич - член Коллегии (Министр) по таможенному сотрудничеству
МОРОЧКОВА Зоя Михайловна - начальник отдела анализа и перспективного развития Департамента развития интеграции
МЯСНИКОВИЧ Михаил Владимирович - Председатель Коллегии
НАСУТА Сергей Викторович - начальник отдела платежей и координации в сфере бюджетной политики Департамента финансовой политики
ПАВЛОВА Ирина Николаевна - начальник отдела нефтегазовой политики Департамента энергетики
ПАСТУШЕНКО Наталья Вячеславовна - советник отдела таможенного законодательства Департамента таможенного законодательства и правоприменительной практики
ПЕРМИНОВА Елена Александровна - заместитель директора Департамента функционирования внутренних рынков
ПЕТРИШЕНКО Игорь Викторович - член Совета, Заместитель Премьер-министра Республики Беларусь
САВРО Елизавета Эдуардовна - заместитель директора Департамента финансов
САРЫБАЕВ Чингиз Абдусатарович - начальник отдела трудовых ресурсов Департамента трудовой миграции и социальной защиты
СУШКЕВИЧ Алексей Геннадьевич - директор Департамента антимонопольного регулирования
ХИЗРИЕВ Назим Дарвинович - начальник отдела административно-хозяйственной деятельности Департамента управления делами
ЧЕРНЫШЕВ Сергей Владимирович - помощник члена Коллегии (Министра) по торговле
ШАРИПОВА Динара Хайрулловна - начальник отдела водного и воздушного транспорта Департамента транспорта и инфраструктуры
ШУМИЛИН Дмитрий Вадимович - начальник отдела промышленной политики, межгосударственных программ и проектов Департамента промышленной политики
ЩЕРБИН Павел Григорьевич - помощник Председателя Коллегии
ЮЛЕГИН АртҰм Александрович - начальник отдела адвокатирования предпринимательства Департамента развития предпринимательской деятельности
От Суда Евразийского экономического союза
АБДУЛЛИНА Гульмира Бахитжановна - советник судьи Суда
АДЕРЕЙКО Александр Николаевич - советник судьи Суда
БУДНИК Ярослав Владимирович - советник судьи Суда
ВИННИК Владимир Владимирович - помощник судьи Суда
ДЬЯЧЕНКО Екатерина Борисовна - советник судьи Суда
ЕДЕЛЬКИНА Елена Викторовна - советник по кадровой работе и безопасности отдела финансовой и организационно-кадровой работы Секретариата Суда
КУЛЕШ Николай Николаевич - руководитель Секретариата Суда МЫСЛИВСКИЙ Павел Петрович - советник судьи Суда
ПРОШИНА Оксана Юрьевна - советник отдела финансовой и организационно-кадровой работы Секретариата Суда
РАФАЛЮК Елена Евгеньевна - советник экспертноаналитического отдела Секретариата Суда
РЕЗВАНОВА Ольга Александровна - советник судьи Суда
СИМОНЯН Грачья Владимирович - советник судьи Суда
ТИХОНЕНКО Светлана Владимировна - советник отдела финансовой и организационно-кадровой работы Секретариата Суда
ЭНТИН Кирилл Владимирович - заместитель руководителя Секретариата Суда - начальник экспертно-аналитического отдела Суда
ЯЛОВИЧ Андрей Николаевич - советник отдела финансовой и организационно-кадровой работы Секретариата Суда