Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 93 шешімінің 3-тармағына өзгеріс енгізу және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 57 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 11 маусымдағы "Өнеркәсіп тауарын Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер бірлесіп өндірген деп тану тәртібі туралы" № 93 шешімінің 3-тармағындағы "осы Шешім күшіне енген күннен бастап 1 жыл ішінде" деген сөздер "қоса алғанда 2024 жылғы 13 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 14 қаңтардағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 93 шешімін іске асыру туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде 2022 жылғы 14 шілдеден кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июня 2019 г. № 93 и признании утратившим силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 января 2020 г. № 8
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 апреля 2022 года № 57.
Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июня 2019 г. № 93 "О Порядке признания промышленного товара совместно произведенным государствами – членами Евразийского экономического союза" слова "в течение 1 года начиная с даты вступления в силу настоящего Решения" заменить словами "до 13 июля 2024 г. включительно".
2. Признать утратившим силу Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 января 2020 г. № 8 "О реализации Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июня 2019 г. № 93".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 14 июля 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович