Оның аясында Еуразиялық экономикалық одақ органдарына 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа және Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі халықаралық шарттарға сәйкес өкілеттіктер берілген салалардың анықтамалығы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 185 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы Хаттаманың 4 және 7-тармақтарына (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) сәйкес және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 17 қарашадағы № 155 Шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай нормативтік-анықтамалық ақпарат жүйесі туралы Ережені басшылыққа ала отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.  Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық одақ органдарына 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа және Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі халықаралық шарттарға сәйкес өкілеттіктер берілген салалардың анықтамалығы (бұдан әрі – анықтамалық) бекітілсін.
2.  Анықтамалықты Еуразиялық экономикалық одақтың нормативтік-анықтамалық ақпаратының бірыңғай жүйесі ресурстарының құрамына енгізілсін.
3.  Анықтамалық осы шешім күшіне енген күннен бастап қолданылады деп белгіленсін.
4.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
В. Назаренко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2022 жылғы 29 қарашадағы
№ 185 Шешімімен
БЕКІТІЛГЕН

О справочнике сфер, в рамках которых органам Евразийского экономического союза предоставлены полномочия в соответствии с Договором о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и международными договорами в рамках Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 ноября 2022 года № 185.
В соответствии с пунктами 4 и 7 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и руководствуясь Положением о единой системе нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза, утвержденным Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 ноября 2015 г. № 155, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый справочник сфер, в рамках которых органам Евразийского экономического союза предоставлены полномочия в соответствии с Договором о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и международными договорами в рамках Евразийского экономического союза (далее – справочник).
2. Включить справочник в состав ресурсов единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза.
3. Установить, что справочник применяется с даты вступления настоящего Решения в силу.
4. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Назаренко
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 29 ноября 2022 г. № 185
СПРАВОЧНИК

Оның аясында Еуразиялық экономикалық одақ органдарына 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа және Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі халықаралық шарттарға сәйкес өкілеттіктер берілген салалардың АНЫҚТАМАЛЫҒЫ
I. Анықтамалықтың егжей-тегжейлі мәліметтері
Саланың коды
Саланың атауы
1000
Барлық салалар
0010
Кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу
0020
Кедендік реттеу
0030
Техникалық реттеу
0040
Санитариялық, ветеринариялық-санитариялық және карантиндік фитосанитариялық шаралар
0041
Санитарлық шаралар
0042
Ветеринариялық-санитариялық шаралар
0043
Карантиндік фитосанитариялық шаралар
0050
Кедендік әкелу баждарын есепке жатқызу және бөлу
0060
Үшінші тараптарға қатысты сауда режимдерін белгілеу
0070
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
0080
Макроэкономикалық саясат
0090
Бәсекелестік саясат және монополияға қарсы реттеу
0100
Өнеркәсіптік және ауылшаруашылық субсидиялары
0110
Энергетикалық саясат
0120
Табиғи монополиялар
0130
Мемлекеттік және (немесе) муниципалды сатып алулар
0140
Қызметтер мен инвестициялардың өзара саудасы
0150
Көлік және тасымалдау
0160
Валюта саясаты
0170
Зияткерлік меншік
0180
Еңбек көші-қоны
0190
Қаржы нарықтары
0191
Банк саласы
0192
Сақтандыру саласы
0193
Валюта нарығы
0194
Бағалы қағаздар нарығы
0200
Өнеркәсіптік саясат
0210
Агроөнеркәсіптік кешен
0211
Ауыл шаруашылығы дақылдарының тұқымдарының айналысы
0214
Асыл тұқымды өнім өндіру
0215
Асыл тұқымды өнімдердің айналысы
0220
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл
0230
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
0240
Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың айналысы
0241
Дәрілік заттардың айналысы
0242
Медициналық бұйымдардың айналысы
0250
Тауарларды сәйкестендіру құралдарымен таңбалау
0260
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде тауарларды қадағалау механизмінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында құқықтық реттеу
0270
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде көлік құралдарының электрондық паспорттары (көлік құралдарының шассиі) жүйелерінің және өздігінен жүретін машиналар мен техниканың басқа да түрлерінің электрондық паспорттарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында құқықтық реттеу
0990
Басқа салалар
II. Анықтамалықтың паспорты
Р/с №
Элементтің белгіленімі
Сипаттамасы
1
2
3
1
Коды
1038
2
Типі
1 – анықтамалық
3
Атауы
оның аясында Еуразиялық экономикалық одақ органдарына 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа және Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі халықаралық шарттарға сәйкес өкілеттіктер берілген салалардың анықтамалығы
4
Аббревиатурасы
ССППОД
5
Белгіленімі
ЕС 038 - 2022 (ред. 1)
6
Анықтамалықты (сыныптауышты) қабылдау (бекіту) туралы актінің деректемелері
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 185 Шешімі
7
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолданысқа енгізу (қолдануды бастау) күні
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 185 Шешімінің күшіне ену күні
8
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолдануды тоқтату туралы актінің деректемелері
9
Анықтамалықты (сыныптауышты) қолданылуының аяқталу күні
10
Операторы (операторлары)
Еуразиялық экономикалық комиссия
11
Мақсаты
Еуразиялық экономикалық одақ органдарына өкілеттіктер берілген салалар туралы мәліметтерді жүйелеу және кодтау
12
Аннотациясы (қолдану саласы)
көрсетілген жүйе ресурстарының құрамына кіретін анықтамалықтар мен жіктеуіштерді қолдану салалары туралы мәліметтерді ұсыну кезінде Еуразиялық экономикалық одақтың нормативтік-анықтамалық ақпаратының бірыңғай жүйесін қалыптастыруды және жүргізуді қамтамасыз ету
13
Негізгі сөздер
Еуразиялық экономикалық одақ, халықаралық шарт, Еуразиялық экономикалық одақ органы, құзырет саласы, өкілеттіктер
14
Еуразиялық экономикалық одақ органдарының өкілеттіктері іске асырылатын сала
барлық салалар
15
Халықаралық (мемлекетаралық, өңірлік) сыныптаманы пайдалану
2-анықтамалықтың халықаралық (мемлекетаралық, өңірлік) баламалары жоқ
16
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік анықтамалықтарының (сыныптауыштарының) болуы
2-анықтамалықтың Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде аналогтары жоқ
17
Жүйелеу (сыныптау) әдісі
1 – жүйелеудің реттік әдісі.
18
Жүргізу әдістемесі
1 – анықтамалықты жүргізудің орталықтандырылған әдістемесі.Анықтамалықтың мәндерін қосуды, өзгертуді немесе алып тастауды оператор Еуразиялық экономикалық комиссияның актісіне сәйкес орындайды. Мәні алып тасталған жағдайда анықтамалықтың жазбасы алып тасталған күннен бастап анықтамалықтың жазбасының қолданылуының аяқталуын регламенттейтін Еуразиялық экономикалық комиссияның актісі туралы мәліметтерді көрсете отырып, қолданылмайтын болып белгіленеді. Анықтамалықтың кодтары бірегей болып табылады, анықтамалықтың кодтарын, оның ішінде жарамсыз кодтарды қайта пайдалануға жол берілмейді
19
Құрылымы
анықтамалықтың құрылымының сипаттамасы (анықтамалық жолақтарының құрамы, олардың мәндерінің ауқымы және қалыптастыру қағидалары) осы анықтамалықтың III бөлімінде келтірілген
20
Деректердің құпиялылық дәрежесі
анықтамалықтағы мәліметтер ашық қол жетімді ақпаратқа жатады
21
Қайта қараудың белгіленген мерзімділігі
белгіленбеген
22
Өзгерістер
23
Анықтамалықтан (сыныптауыштан) егжей-тегжейлі мәліметтерге сілтеме
анықтамалықтан егжей тегжейлі мәліметтер осы анықтамалықтың I бөлімінде келтірілген
24
Анықтамалықтан (сыныптауыштан) мәліметтерді ұсыну тәсілі
Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық порталында жариялау
III. Анықтамалық құрылымының сипаттамасы

сфер, в рамках которых органам Евразийского экономического союза предоставлены полномочия в соответствии с Договором о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и международными договорами в рамках Евразийского экономического союза
I. Детализированные сведения из справочника
Код сферы
Наименование сферы
1000
Все сферы
0010
Таможенно-тарифное и нетарифное регулирование
0020
Таможенное регулирование
0030
Техническое регулирование
0040
Санитарные, ветеринарно-санитарные и карантинные фитосанитарные меры
0041
Санитарные меры
0042
Ветеринарно-санитарные меры
0043
Карантинные фитосанитарные меры
0050
Зачисление и распределение ввозных таможенных пошлин
0060
Установление торговых режимов в отношении третьих сторон
0070
Статистика внешней и взаимной торговли
0080
Макроэкономическая политика
0090
Конкурентная политика и антимонопольное регулирование
0100
Промышленные и сельскохозяйственные субсидии
0110
Энергетическая политика
0120
Естественные монополии
0130
Государственные и (или) муниципальные закупки
0140
Взаимная торговля услугами и инвестиции
0150
Транспорт и перевозки
0160
Валютная политика
0170
Интеллектуальная собственность
0180
Трудовая миграция
0190
Финансовые рынки
0191
Банковская сфера
0192
Сфера страхования
0193
Валютный рынок
0194
Рынок ценных бумаг
0200
Промышленная политика
0210
Агропромышленный комплекс
0211
Обращение семян сельскохозяйственных растений
0214
Производство племенной продукции
0215
Обращение племенной продукции
0220
Информационно-коммуникационные технологии и информационное взаимодействие
0230
Защита прав потребителей
0240
Обращение лекарственных средств и медицинских изделий
0241
Обращение лекарственных средств
0242
Обращение медицинских изделий
0250
Маркировка товаров средствами идентификации
0260
Правовое регулирование в целях обеспечения функционирования механизма прослеживаемости товаров в рамках Евразийского экономического союза
0270
Правовое регулирование в целях обеспечения функционирования в рамках Евразийского экономического союза систем электронных паспортов транспортных средств (шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники
0990
Иные сферы
II. Паспорт справочника
№ п/п
Обозначение элемента
Описание
1
2
3
1
Код
1038
2
Тип
1 – справочник
3
Наименование
справочник сфер, в рамках которых органам Евразийского экономического союза предоставлены полномочия в соответствии
с Договором о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и международными договорами в рамках Евразийского экономического союза
4
Аббревиатура
ССППОД
5
Обозначение
ЕС 038 - 2022 (ред. 1)
6
Реквизиты акта о принятии (утверждении) справочника (классификатора)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 ноября 2022 г. № 185
7
Дата введения в действие (начала применения) справочника (классификатора)
дата вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 ноября 2022 г. № 185
8
Реквизиты акта о прекращении применения справочника (классификатора)
9
Дата окончания применения справочника (классификатора)
10
Оператор (операторы)
Евразийская экономическая комиссия
11
Назначение
систематизация и кодирование сведений о сферах, в рамках которых органам Евразийского экономического союза предоставлены полномочия
12
Аннотация (область применения)
обеспечение формирования и ведения единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза при предоставлении сведений о сферах применения справочников и классификаторов, включаемых в состав ресурсов указанной системы
13
Ключевые слова
Евразийский экономический союз, международный договор, орган Евразийского экономического союза, сфера компетенции, полномочия
14
Сфера, в которой реализуются полномочия органов Евразийского экономического союза
все сферы
15
Использование международной (межгосударственной, региональной) классификации
2 – справочник не имеет международных (межгосударственных, региональных) аналогов
16
Наличие государственных справочников (классификаторов) государств – членов Евразийского экономического союза
2 – справочник не имеет аналогов в государствах – членах Евразийского экономического союза
17
Метод систематизации (классификации)
1 – порядковый метод систематизации
18
Методика ведения
1 – централизованная методика ведения справочника.
Добавление, изменение или исключение значений справочника выполняется оператором в соответствии с актом Евразийской экономической комиссии.
В случае исключения значения запись справочника отмечается как недействующая с даты исключения с указанием сведений об акте Евразийской экономической комиссии, регламентирующем окончание действия записи справочника. Коды справочника являются уникальными, повторное использование кодов справочника, в том числе недействующих, не допускается
19
Структура
описание структуры справочника (состав полей, области их значений и правила формирования) приведено в разделе III настоящего справочника
20
Степень конфиденциальности данных
сведения из справочника относятся
к информации открытого доступа
21
Установленная периодичность пересмотра
не установлена
22
Изменения
23
Ссылка на детализированные сведения из справочника (классификатора)
детализированные сведения из справочника приведены в разделе I настоящего справочника
24
Способ представления сведений из справочника (классификатора)
опубликование на информационном портале Евразийского экономического союза
III. Описание структуры справочника

1. Осы бөлім анықтамалықтың құрылымы мен деректемелік құрамын, оның ішінде деректемелер мәндерінің салаларын және оларды қалыптастыру қағидаларын айқындайды.
2. Анықтамалықтың құрылымы мен реквизиттік құрамы мынадай жолдар (графалар) қалыптастырылатын кестеде келтірілген:
"деректеменің атауы" – деректеменің реттік нөмірі және бекітілген немесе ресми сөзбен белгіленуі;
"деректеме мағынасының аясы" – деректеменің мағынасын (семантикасын) түсіндіретін мәтін;
"деректеменің мәнін қалыптастыру қағидалары" - деректеменің мақсатын нақтылайтын және оны қалыптастыру (толтыру) қағидаларын айқындайтын мәтін немесе деректеменің ықтимал мәндерінің ауызша сипаттамасы;
"көпт." – деректеменің көптігі (міндеттілік (опциондығы) және деректеменің ықтимал қайталануының саны).
3. Берілетін деректердің деректемелерінің көптігін көрсету үшін мынадай белгілер пайдаланылады:
1 – деректеме міндетті, қайталауға жол берілмейді;
n – деректеме міндетті, n рет қайталануы тиіс (n > 1);
1..* – элемент міндетті, шектеусіз қайталануы мүмкін;
n..* – реквизит міндетті, кемінде n рет қайталануы тиіс (n > 1);
n..m – реквизит міндетті, кемінде n рет және көбінде m рет қайталануы тиіс (n > 1, m > n);
0..1 – деректеме опционалды, қайталауға жол берілмейді;
0..* – деректеме опционалды, шектеусіз қайталануы мүмкін;
0..m – деректеме опционалды, m реттен артық қайталануы мүмкін емес (m > 1).
Кесте
Анықтамалықтың құрылымы мен деректемелік құрамы
Деректеменің атауы
Деректеме мәнінің саласы
Деректемені қалыптастыру қағидалары
Көпт.
1. Еуразиялық экономикалық одақ органы 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа және Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі халықаралық шарттарға сәйкес өкілеттіктер берген сала
салынған деректемелердің мәндерінің аймақтарымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1..*
1.1. Саланың коды
символдар жолы. Шаблон: \d{4}
кодтық белгілеу сериялық-реттік әдіспен қалыптастырылады
1
1.2. Саланың атауы
символдар жолы.
Ең аз ұзынд.: 1.
Ең үлкен ұзынд.: 250
атауы орыс тіліндегі мәтін түрінде қалыптастырылады
1
1.3. Анықтамалықтың (сыныптауыштың) жазбасы туралы мәліметтер
салынған деректемелер мәндерінің салаларымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1
1.3.1. Қолданылуының басталу күні
күннің МемСТ ИСО 8601-2001 сәйкес YYYY-MM-DD форматында белгіленуі
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген қолданыстың басталу күніне немесе өзгерістер енгізілген күнге сәйкес келеді
1
1.3.2. Әрекеттің басталуын регламенттейтін акт туралы мәліметтер
салынған деректемелердің мәндерінің аймақтарымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
1

1. Настоящий раздел определяет структуру и реквизитный состав справочника, в том числе области значений реквизитов и правила их формирования.
2. Структура и реквизитный состав справочника приведены в таблице, в которой формируются следующие поля (графы):
"наименование реквизита" – порядковый номер и устоявшееся или официальное словесное обозначение реквизита;
"область значения реквизита" – текст, поясняющий смысл (семантику) реквизита;
"правила формирования значения реквизита" – текст, уточняющий назначение реквизита и определяющий правила его формирования (заполнения), или словесное описание возможных значений реквизита;
"мн." – множественность реквизита (обязательность (опциональность) и количество возможных повторений реквизита).
3. Для указания множественности реквизитов передаваемых данных используются следующие обозначения:
1 – реквизит обязателен, повторения не допускаются;
n – реквизит обязателен, должен повторяться n раз (n > 1);
1..* – элемент обязателен, может повторяться без ограничений;
n..* – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз (n > 1);
n..m – реквизит обязателен, должен повторяться не менее n раз и не более m раз (n > 1, m > n);
0..1 – реквизит опционален, повторения не допускаются;
0..* – реквизит опционален, может повторяться без ограничений;
0..m – реквизит опционален, может повторяться не более m раз (m > 1).
Таблица
Структура и реквизитный состав справочника
Наименование реквизита
Область значения реквизита
Правила формирования значения реквизита
Мн.
1. Сфера, в рамках которой органам Евразийского экономического союза предоставлены
полномочия в соответствии с Договором о Евразийском экономическом союзе от 29 мая
2014 года и международными договорами в рамках Евразийского экономического союза
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1..*
1.1. Код сферы
строка символов.
Шаблон: \d{4}
кодовое обозначение формируется серийно-порядковым методом
1
1.2. Наименование сферы
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 250
наименование формируется в виде текста на русском языке
1
1.3. Сведения о записи справочника (классификатора)
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1
1.3.1. Дата начала действия
дата в соответствии с ГОСТ
ИСО 8601 – 2001 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате начала действия или дате внесения изменений, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
1
1.3.2. Сведения об акте, регламентирующем начало действия
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
1

1.3.2.1. Акт түрінің коды
қалыпқа келтірілген символдар жолы.
Шаблон: \d{5}
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің түрінің кодтық белгіленуі
1
1.3.2.2. Актінің нөмірі
символдар жолы.
Ең аз ұзынд.: 1.
Ең үлкен ұзынд.: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.3.2.3. Актінің күні
күннің МемСТ ИСО 8601-2001 сәйкес YYYY-MM-DD форматында белгіленуі
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісін қабылдау күніне сәйкес келеді
1
1.3.3. Әрекеттің аяқталу күні
күннің МемСТ ИСО 8601-2001 сәйкес YYYY-MM-DD форматында белгіленуі
Еуразиялық экономикалық одақ органының актісінде көрсетілген қолданыстың аяқталу күніне сәйкес келеді
0..1
1.3.4.  Әрекеттің аяқталуын регламенттейтін акт туралы мәліметтер
салынған деректемелердің мәндерінің аймақтарымен анықталады
салынған деректемелерді қалыптастыру қағидаларымен айқындалады
0..1
1.3.4.1. Акт түрінің коды
қалыпқа келтірілген символдар жолы.
Шаблон: \d{5}
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің түрінің кодтық белгіленуі
1
1.3.4.2. Акт нөмірі
символдар жолы.
Ең аз ұзынд.: 1.
Ең үлкен ұзынд.: 50
Еуразиялық экономикалық одақ органы актісінің нөміріне сәйкес келеді
1
1.3.4.3. Номер акта

1.3.2.1. Код вида акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение вида акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.2.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.2.3. Дата акта
дата в соответствии с ГОСТ
ИСО 8601 – 2001 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате принятия акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.3. Дата окончания действия
дата в соответствии с ГОСТ
ИСО 8601 – 2001 в формате YYYY-MM-DD
соответствует дате окончания действия, указанной в акте органа Евразийского экономического союза
0..1
1.3.4. Сведения об акте, регламентирующем окончание действия
определяется областями значений вложенных реквизитов
определяются правилами формирования вложенных реквизитов
0..1
1.3.4.1. Код вида акта
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{5}
кодовое обозначение вида акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.4.2. Номер акта
строка символов.
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 50
соответствует номеру акта органа Евразийского экономического союза
1
1.3.4.3. Дата акта
дата в соответствии с ГОСТ