Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 26 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 4 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 26 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың
2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру
жөніндегі іс-шаралар жоспарына енгізілетін өзгерістер
1. 4.1.3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.1.3. Одақ органдарының техникалық реттеу саласындағы актілерінің орындалуына мониторинг жүргізу тәртібін қабылдау
одақ органдарының техникалық реттеу саласындағы актілерінің орындалуына мониторинг жүргізу тәртібі бойынша ұсынымдар қабылдау
Техникалық реттеу жөніндегі алқа мүшесі (Министр),
мүше мемлекеттер
бірлесіп орындаушы:
Комиссияның Құқықтық департаменті
2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін
Алқа
ұсынымы
осы жоспардың 9.1.1-тармағында көзделген мониторинг жүргізу тәртібінің құрамында техникалық реттеу саласындағы Одақ органдары актілерінің орындалуына мониторинг жүргізу тәртібін айқындау
Хаттама күшіне енген күннен бастап 6 ай ішінде
Кеңес шешімі
".
2. 4.1.5 және 4.1.6-тармақтарда төртінші бағандағы "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. 4.5.1-тармақтағы төртінші бағандағы "жыл сайын, 2023 жылдан бастап" деген сөздер "тұрақты негізде (өзара салыстырмалы бағалау жүргізу нәтижелері бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. 4.5.2-тармақта төртінші бағандағы "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. 4.7.1-тармақта төртінші бағандағы "2021 ж. 31 желтоқсанға дейін**" деген сөздер "2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін**" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. 4.7.2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.7.2. Мүше мемлекеттерде референттік зертханалар жүйесін құру үшін негіздер қалыптастыру
мүше мемлекеттерде референттік зертханалар жүйесін құру үшін жалпы тәсіл бойынша ұсынымдар қабылдау
Техникалық реттеу жөніндегі алқа мүшесі (Министр),
мүше мемлекеттер
2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін
Алқа
ұсынымы
".

О внесении изменений в план мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 сентября 2022 года № 26.
1. Внести в план мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 5 апреля 2021 г. № 4, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
С. Жумангарин
А. Касымалиев
А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Совета Евразийской
экономической комиссии
от 23 сентября 2022 г. № 26
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в план мероприятий по реализации
Стратегических направлений развития евразийской
экономической интеграции до 2025 года
1. Пункт 4.1.3 изложить в следующей редакции:
"
4.1.3. Принятие порядка проведения мониторинга исполнения актов органов Союза в сфере технического регулирования
принятие рекомендации по порядку проведения мониторинга исполнения актов органов Союза в сфере технического регулирования
член Коллегии (Министр) по техническому регулированию, государства-члены соисполнитель:
Правовой департамент Комиссии
до 31 декабря 2021 г.
рекомендация Коллегии
определение порядка проведения мониторинга исполнения актов органов Союза в сфере технического регулирования в составе порядка проведения мониторинга, предусмотренного пунктом 9.1.1 настоящего плана
в течение 6 месяцев с даты вступления протокола в силу
решение Совета
".
2. В пунктах 4.1.5 и 4.1.6 в графе четвертой слова "до 31 декабря 2022 г." заменить словами "до 31 декабря 2023 г.".
3. В пункте 4.5.1 в графе четвертой слова "ежегодно, начиная с 2023 года" заменить словами "на постоянной основе (по результатам проведения взаимных сравнительных оценок)".
4. В пункте 4.5.2 в графе четвертой слова "до 31 декабря 2022 г." заменить словами "до 1 июля 2023 г.".
5. В пункте 4.7.1 в графе четвертой слова "до 31 декабря 2021 г.**" заменить словами "до 31 декабря 2023 г.**".
6. Пункт 4.7.2 изложить в следующей редакции:
"
4.7.2. Формирование основ для создания в государствах-членах системы референтных лабораторий
принятие рекомендации по общим подходам для создания в государствах-членах системы референтных лабораторий
член Коллегии (Министр) по техническому регулированию, государства-члены
до 31 декабря 2022 г.
Рекомендация Коллегии
".

7. 4.7.3-тармақта төртінші бағандағы "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін**" деген сөздер "2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін**" деген сөздермен ауыстырылсын.
8. 4.9.1-тармақта төртінші бағандағы "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.

7. В пункте 4.7.3 в графе четвертой слова "до 31 декабря 2022 г.**" заменить словами "до 31 декабря 2023 г.**".
8. В пункте 4.9.1 в графе четвертой слова "до 31 декабря 2022 г." заменить словами "до 31 декабря 2023 г.".