Макроэкономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуді қоса алғанда, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер экономикаларының орнықтылығын арттыру үшін жағдайлар жасау жөніндегі жоғары деңгейдегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 31 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 12 өкімімен бекітілген Макроэкономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуді қоса алғанда, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер экономикаларының орнықтылығын арттыру үшін жағдайлар жасау жөніндегі жоғары деңгейдегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қазақстан Республикасынан
Біржанов
Ержан Ерікұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Экономика және қаржы саясаты жөніндегі Алқа мүшесі (Министр);
б) мынадай мазмұндағы "Мемлекетаралық банктен" деген бөліммен толықтырылсын:
"Мемлекетаралық банктен
Гаврилов
Николай Вячеславович
Мемлекетаралық банктің президенті";
в) жұмыс тобының құрамынан Жамаубаев Е.К. және Бекетаев Р.Б. шығарылсын.
2. Осы өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

О внесении изменений в состав рабочей группы высокого уровня по созданию условий для повышения устойчивости экономик государств – членов Евразийского экономического союза, включая обеспечение макроэкономической стабильности
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 17 октября 2022 года № 31.
1. Внести в состав рабочей группы высокого уровня по созданию условий для повышения устойчивости экономик государств – членов Евразийского экономического союза, включая обеспечение макроэкономической стабильности, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 17 марта 2022 г. № 12, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
От Республики Казахстан
Биржанов
Ержан Ерикович
вице-министр финансов Республики Казахстан
От Евразийской экономической комиссии
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
член Коллегии (Министр) по экономике и финансовой политике;
б) дополнить разделом "От Межгосударственного банка" следующего содержания:
"От Межгосударственного банка
Гаврилов
Николай Вячеславович
президент Межгосударственного банка";
в) исключить из состава рабочей группы Жамаубаева Е.К. и Бекетаева Р.Б.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук