Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарының бастамасы бойынша Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде тіркелген медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу нәтижелерін тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 34 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мүдделі уәкілетті органдарымен (сараптама ұйымдарымен) бірлесіп Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 3 қарашадағы №78 шешімімен бекітілген Медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу және сараптау қағидаларына Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарының бастамасы бойынша Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде тіркелген медициналық қолдануға арналған дәрілік заттарды тіркеу нәтижелерін тану бөлігінде өзгерістер енгізудің орындылығы туралы мәселені пысықтасын және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің қарауына тиісті ұсыныстарды берсін.
2. Осы өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

О признании по инициативе уполномоченного органа государства – члена Евразийского экономического союза результатов регистрации лекарственных средств для медицинского применения, зарегистрированных в государствах – членах Евразийского экономического союза
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 17 октября 2022 года № 34.
1. Коллегии Евразийской экономической комиссии совместно с заинтересованными уполномоченными органами (экспертными организациями) государств – членов Евразийского экономического союза проработать вопрос о целесообразности внесения изменений в Правила регистрации и экспертизы лекарственных средств для медицинского применения, утвержденные Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 3 ноября 2016 г. № 78, в части признания по инициативе уполномоченного органа государства – члена Евразийского экономического союза результатов регистрации лекарственных средств для медицинского применения, зарегистрированных в государствах – членах Евразийского экономического союза, и представить соответствующие предложения для рассмотрения Советом Евразийской экономической комиссии.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук