Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 174 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ Кеден кодексінің 8-бабы 2-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссиясының алқасы шешті:
1. Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі "Кеден құжаттарын толтыру үшін пайдаланылатын сыныптауыштар туралы" № 378 шешіміне тіркелген қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасының
2023 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне
ҚОСЫМША

О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 декабря 2023 года № 174.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378 "О классификаторах, используемых для заполнения таможенных документов" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 8 декабря 2023 г. № 174
ИЗМЕНЕНИЯ,

Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Тауарларды өткізу ерекшеліктерінің сыныптауышында (2-қосымша) 203, 204, 18Х, 180, 201 және 202 кодтары бар позициялар мынадай мазмұндағы позициялармен ауыстырылсын:
"201
Күрделі қаржы жұмсалымдарын қорғау және көтермелеу туралы келісім шеңберінде өткізілетін тауарлар (Ресей Федерациясы үшін)
202
Қорғаныс өнеркәсібі кәсіпорындарының өндірістік және ғылыми-техникалық кооперациясы туралы үкіметаралық шарттарға сәйкес өткізілетін тауарлар (Ресей Федерациясы үшін)

вносимые в Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378
1. В классификаторе особенностей перемещения товаров (Приложение 2) позиции с кодами 203, 204, 18Х, 180, 201 и 202 заменить позициями следующего содержания:
"201
Товары, перемещаемые в рамках соглашения о защите и поощрении капиталовложений (для Российской Федерации)
202
Товары, перемещаемые в соответствии с межправительственными договорами о производственной и научно-технической кооперации предприятий оборонных отраслей промышленности (для Российской Федерации)