Түсқағаздар өндірісі үшін пластифицирленген поливинилхлоридге қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай кеден тарифінің әкелінетін кеден бажының мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 7 шешімі.
Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың 42 және 45-баптарына, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің 16-тармағына (Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шартқа № 1 қосымша) және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық комиссияның жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 4-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесі шешті:
2024 жылғы 29 ақпан бойынша қоса алғанда, осы Шешім күшіне енген күнінен бастап, кеден құнының 0 пайызы мөлшерінде, ЕАЭО СЭҚ ТН 3904 22 000 1 кодымен сыныпталатын, түсқағаздар өндірісі үшін пластифицирленген поливинилхлоридге қатысты, Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 80 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық одақтың пластифицирленген поливинилхлоридге қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай кеден тарифінің әкелінетін кеден бажының мөлшерлемесі белгіленсін.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 80 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай кеден тарифіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) төртінші бағандағы ЕАЭО СЭҚ ТН 3904 22 000 1 коды бар позиция қосымшаға "72С)" сілтемесімен толықтырылсын;
б) Еуразиялық экономикалық одақтың бірыңғай кеден тарифіне қосымша мынадай мазмұндағы 72С қосымшасымен толықтырылсын:
"72С)" 29.02.2024 бойынша қоса алғанда, Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2023 жылғы 25 қаңтардағы № 7 шешімі күшіне енген күннен бастап, кеден құнының 0 (нөл) % мөлшерінде әкелінетін кеден бажының мөлшерлемесі қолданылады.".
3. Осы Шешім ол ресми жарияланған күннен бастап, 10 күнтізбелік күн өткен соң күшіне ендеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан Құжаттар үшін М.Григорян
Беларусь Республикасынан Құжаттар үшін И.Петришенко
Қазақстан Республикасынан Құжаттар үшін С.Жұманғарин
Қырғыз Республикасынан Құжаттар үшін А.Қасымалиев
Ресей Федерациясынан Құжаттар үшін А.Оверчук

Об установлении ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении поливинилхлорида пластифицированного для производства обоев
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 января 2023 года № 7.
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 16 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 4 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Установить ставку ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2021 г. № 80, в отношении поливинилхлорида пластифицированного для производства обоев, классифицируемого кодом 3904 22 000 1 ТН ВЭД ЕАЭС, в размере 0 процентов от таможенной стоимости с даты вступления в силу настоящего Решения по 29 февраля 2024 г. включительно.
2. Внести в Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2021 г. № 80, следующие изменения:
а) позицию с кодом 3904 22 000 1 ТН ВЭД ЕАЭС в графе четвертой дополнить ссылкой на примечание "72С)";
б) примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза дополнить примечанием 72С следующего содержания:
"72С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 25 января 2023 г. № 7 по 29.02.2024 включительно.".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук