Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одақтың Іскерлік кеңесінің өзара іс-қимыл жөніндегі консультативтік кеңесі туралы ережеге өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 38 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы № 121 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одақтың Іскерлік кеңесінің өзара іс-қимыл жөніндегі консультативтік кеңесі туралы Ережеге қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасының төрағасы
Б. Сағынтаев
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2024 жылғы 16 сәуірдегі
№ 38 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одақтың Іскерлік кеңесінің өзара іс-қимыл жөніндегі консультативтік кеңесі туралы ережеге енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 5-тармақтағы "комиссия Алқасының Төрағасы" деген сөздер алып тасталсын.
2. 8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комиссияның Экономика және қаржы саясаты жөніндегі алқа мүшесі (Министр) Консультативтік кеңестің төрағасы болып табылады.".
3. 10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Консультативтік кеңес төрағасының орынбасары Іскерлік кеңес төралқасының төрағасы болып табылады. Консультативтік кеңестің төрағасы болмаған жағдайда осы Ереженің 9-тармағында көзделген консультативтік кеңес төрағасының функцияларын оның орынбасары орындайды.".
4. 11-тармақтағы "Алқа Төрағасы Хатшылығының басшысы" деген сөздер "кәсіпкерлік қызметті дамыту департаментінің директоры" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. 15-тармақтың күші жойылды деп танылсын.
6. 16-тармақтағы "қамтамасыз ету жөніндегі жиынтық-талдамалық функциялар" деген сөздер "қамтамасыз ету" деген сөзбен ауыстырылсын.

О внесении изменений в Положение о Консультативном совете по взаимодействию Евразийской экономической комиссии и Делового совета Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 апреля 2024 года № 38
Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Положение о Консультативном совете по взаимодействию Евразийской экономической комиссии и Делового совета Евразийского экономического союза, утвержденное Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2016 г. № 121, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 16 апреля 2024 г. № 38
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Положение о Консультативном совете по взаимодействию Евразийской экономической комиссии и Делового совета Евразийского экономического союза
1. В пункте 5 слова "Председатель Коллегии Комиссии," исключить.
2. Пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Председателем Консультативного совета является член Коллегии (Министр) по экономике и финансовой политике Комиссии.".
3. Пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Заместителем председателя Консультативного совета является председатель президиума Делового совета.
В случае отсутствия председателя Консультативного совета функции председателя Консультативного совета, предусмотренные пунктом 9 настоящего Положения, выполняет его заместитель.".
4. В пункте 11 слова "руководитель Секретариата Председателя Коллегии" заменить словами "директор Департамента развития предпринимательской деятельности".
5. Пункт 15 признать утратившим силу.
6. В пункте 16 слова "Сводно-аналитические функции по обеспечению" заменить словом "Обеспечение", слово "осуществляются" заменить словом "осуществляется".