Кеден одағы Комиссиясының және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 4 қыркүйектегі № 103 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 14-тармағына сәйкес және Еуразиялық экономикалық одақтың құқығына кіретін актілерді жүйелеу мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
Кеден одағы Комиссиясының "Уәкілетті экономикалық операторға берілетін арнайы оңайлатулар қолданылмайтын тауарлардың тізбесі туралы" 2010 жылғы 18 маусымдағы № 323 шешімі;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 323 шешімінің 1-тармағына өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 13 мамырдағы № 60 шешімі.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде 2025 жылғы 1 сәуірден кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Б. Сағынтаев

О признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 4 сентября 2024 года № 103
В соответствии с пунктом 14 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и в целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 323 "О перечне товаров, в отношении которых не могут применяться специальные упрощения, предоставляемые уполномоченному экономическому оператору";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 мая 2014 г. № 60 "О внесении изменения в пункт 1 Решения Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 323".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 1 апреля 2025 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев