Мемлекеттiк меншiктi (мемлекеттiк ауыл шаруашылық кәсiпорындарынан басқаларын) жекешелендiруден алынған қаржының келiп түсуi мен бөлiнуiнiң тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 22 маусымдағы N 1275 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасында мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға /II кезең/ арналған Ұлттық бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
1. 1993-1995 жылдары мемлекеттiк меншiктi жекешелендiруден алынған ақша қаражаты толық көлемiнде Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң облыстық басқармаларында Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң арнаулы қосымша шотына жазылып, аумақтық комитеттерге құжаттар тапсырылатын болып белгiленсiн.
2. 1991-1992 жылдарда жекешелендiрiлген мемлекеттiк объектiлердiң ақшалай қаражатының келiп түсуiнiң бұрын белгiленген тәртiбi сақталсын.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне жекешелендiруден түскен қаржыны толық көлемiнде республикалық бюджет кiрiсiне аудару тапсырылсын.
4. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне 1994-1995 жылдарға арналған Республикалық бюджеттiң жобасын әзiрлеу кезiнде, сондай-ақ 1993 жылы мемлекеттiк меншiктi жекешелендiруден түсетiн қаржыны iшкi мемлекеттiк қарызды өтеуге және Қазақстан Республикасында мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға /II кезең/ арналған Ұлттық бағдарламасын жүзеге асыру жөнiндегi шығынға жұмсау тапсырылсын.
5. Осы Қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О порядке поступления и распределения средств, полученных от приватизации государственной собственности (кроме государственных сельскохозяйственных предприятий)
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Президента Республики Казахстан от 22 июня 1993 г. N 1275. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Национальной программы разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II этап) ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Установить на 1993-1995 годы, что денежные средства, полученные от приватизации государственной собственности, в полном объеме зачисляются в областные управления Национального Банка Республики Казахстан на специальные субсчета Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу с вручением документов территориальным комитетам.
2. Сохранить ранее установленный порядок поступления денежных средств от приватизированных в 1991-1992 годах государственных объектов.
3. Поручить Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу перечислять поступившие от приватизации средства в полном объеме в доход республиканского бюджета.
4. Поручить Кабинету Министров Республики Казахстан при составлении проекта республиканского бюджета на 1994-1995 годы, а также в 1993 году направлять средства, поступающие от приватизации государственной собственности, на погашение внутреннего государственного долга и на расходы по реализации Национальной программы разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II этап). 5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования. Президент Республики Казахстан