Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының құрамын iшiнара өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 17 ақпан N 2204. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.10.20. N 2565 Жарлығымен. ~U952565
Қазақстан Республикасы Президентi Резиденциясының пайдалануға берiлуiне байланысты және республика Президентi мен Үкiметiнiң қызметiн ақпаратпен қамтамасыз ету жөнiндегi жұмыстың тиiмдiлiгiн арттырып, оны жазып көрсетудi сапалық жағынан жақсарту мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Баспасөз қызметi құрамында телерадио кешенi құрылсын;
Телерадио кешенiнiң жауапты және техникалық қызметкерлерiнiң
қосымша штат саны тиiсiнше 7 және 28 адам болып, ал олардың
лауазымдық жалақысы қосымшаға сәйкес анықталсын.
Телерадио кешенi адам құрамының лауазымдық жалақысына ерекше
жұмыс режимi үшiн 30 процент мөлшерiнде үстемақы белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қазақстан
Республикасы Президентi Аппаратын ұстауға қосымша қаржы бөлсiн.
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы штат
кестесiне тиiстi өзгертулер енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1995 жылғы 17 ақпандағы
N 2204 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Баспасөз
қызметi телерадио кешенiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
және оның қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы
-------------------------------------------------------------------
N |     Лауазым атауы                      |  штат     |лауазымдық
рс|                                        |  саны     |  жалақы
|                                        |           |  (теңге)
-------------------------------------------------------------------
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Баспасөз қызметi басшысының орынбасары
телерадио кешенiнiң  басшысы                 1          4300
2. Телерадио кешенi басшысының орынбасары       1          3900
3. Сектор меңгерушiсi                           5          3750
4. Жетекшi инженер                              9          3300
5. I санаттағы инженер                          4          3125
6. Бейнережиссер                                3          3000
7. Дыбыс режиссерi                              3          3000
8. Телеоператор                                 4          3000
9. Әкiм                                         2          2600
10.Бейне фонотека меңгерушiсi                   1          3000
11.Аға маман                                    1          2250
12.Аға маман - қойма меңгерушiсi                1          2250

О частичном изменении структуры Аппарата Президента Республики Казахстан
Постановление Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2204. Утратило силу - Указом Пpезидента РК от 20 октябpя 1995 г. N 2565
В связи с вводом в эксплуатацию Резиденции Президента Республики Казахстан и в целях повышения эффективности работы по информационному обслуживанию деятельности Президента и Правительства республики, качественного улучшения ее освещения постановляю:
Образовать телерадиокомплекс в составе Пресс-службы Президента Республики Казахстан.
Определить дополнительную штатную численность ответственных и технических работников телерадиокомплекса в количестве соответственно 7 и 28 единиц и их должностные оклады согласно приложению.
Установить персоналу телерадиокомплекса надбавки к должностным окладам в размере 30 процентов за особый режим работы.
Кабинету Министров Республики Казахстан выделить дополнительные ассигнования на содержание Аппарата Президента Республики Казахстан.
Руководителю Аппарата Президента Республики Казахстан внести соответствующие изменения в штатное расписание.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2204
Структура
телерадиокомплекса Пресс-службы
Президента Республики Казахстан
и должностные оклады работников
----------------------------------------------------------------------
N  !Наименование должностей !Кол-во штатных !Должностной    !
пп !                        ! единиц        ! оклад (тенге) !
----------------------------------------------------------------------
I. Заместитель руководителя
Пресс-службы Президента
Республики Казахстан -
руководитель
телерадиокомплекса             I             4300
2. Заместитель руководителя
телерадиокомплекса             I             3900
3. Заведующий сектором            5             3750
4. Ведущий инженер                9             3300
5. Инженер I категории            4             3125
6. Видеорежиссер                  3             3000
7. Звукорежиссер                  3             3000
8. Телеоператор                   4             3000
9. Администратор                  2             2600
10. Заведующий видеофонотекой     I             3000
11. Старший специалист            I             2250
12. Старший специалист -
заведующий складом            I             2250